DRUKĀŠANAS PADOMI

Iepazīstieties ar printeri, kas padara ērtu hibrīda veida darbu

Uzziniet, kāpēc Canon PIXMA TR4650 ir labākais mājas printeris, pārejot uz attālināto darbu.
Canon PIXMA printeris uz galda mājas birojā.

Kad Covid-19 strādājošos piespieda sākt strādāt no mājām, Džeimijs Votsons (Jamie Watson), fotogrāfs-amatieris un stratēģijas direktors reklāmas aģentūrā Bristolē, drīz vien ēdamistabu pārveidoja par savu mājas biroju. Tuvojoties termiņiem un samazinoties radošumam, viņš atklāja, ka trūkst vienas lietas: laba printera.

Mājsēdei beidzoties, darba veids ir mainījies, tas ir kļuvis hibrīda veida, kur pāreja starp darbu mājās un birojā ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Džeimijs strādā ar klientiem, izpētes komandu un radošās koncepcijas komandu, lai veidotu inovatīvas kampaņas un sniegtu citus pakalpojumus plašam zīmolu klāstam. Tagad viņš strādā gan mājās, gan birojā un novērtē atšķirīgo brīvību, ko katrs no tiem sniedz.

Ideāls mājas birojs nav pilnīgs bez laba printera, ko bieži vien saprotam, kad tuvojas kāda darba termiņš vai pirms sanāksmes, kad rodas nepieciešamība drukāt. Tā kā daudzi no mums strādā attālināti, tā ir funkcionāla tehnoloģija, kas var samazināt ekrāna laiku un faktiski paātrināt radošos procesus.

Pāreja starp mājas un biroja vidi var būt nevainojama, ja ir pareizais aprīkojums. Ar Canon lieliskās veiktspējas printeru klāstu, jo īpaši kompakto Canon PIXMA TR4650, kas apvieno četru ierīču funkcijas, var ātri un viegli iegūt izdrukas ar tādu pašu profesionālo standartu.

“Kad man ir daudz darba, darbs no mājām ir diezgan labs veids, kā novērst traucējošos faktorus, kas ir birojā,” saka Džeimijs. “Varat nedaudz labāk pārvaldīt savu laiku, un darba režīms ir nedaudz mazāk stingrs nekā tradicionālais darba laiks. Pats par sevi saprotams, ka nav arī jābrauc uz darbu, tāpēc dienas laikā var paveikt nedaudz vairāk. Man ļoti patīk riteņbraukšana, tāpēc varu doties izbraucienā ar velosipēdu, neņemot vērā laiku, kas nepieciešams ceļā uz biroju un atpakaļ.”

Tomēr sadarbība ar komandas biedriem biroja vidē ir vienkāršāka, un uzdevumus var paveikt efektīvāk.

Šeit Džeimijs stāsta par to, kā mājas printeris viņam piedāvā iespējas atiet no ekrāna, lai pilnībā iegremdētos projektos, ar kuriem viņš strādā mājās.

Prāta skaidrība ar drukāšanu

Vīrietis spiež uz leju Canon printera priekšējo paplāti.

Canon PIXMA TR4650 printeris apvieno četru ierīču funkcijas un ir aprīkots ar četru krāsu hibrīda tinti un uzlabotu kasetnes ievietošanu, tāpēc kasetņu maiņa ir vēl vienkāršāka un ērtāka.

Canon PIXMA TR4650 printeris Džeimijam palīdz atiet no klēpjdatora, lai pievērstu uzmanību viņa darbam nepieciešamajām dokumentu izdrukām. “Es labprātāk lasu kopsavilkumus par klientiem uz papīra,” saka Džeimijs, “lai vairāk atcerētos, jo tad manu uzmanību nenovērš ekrānā redzamais, piemēram, e-pasta vai komandas tērzēšanas paziņojumi. Ir vieglāk koncentrēties uz lasīto, izcelt kaut ko un pievienot jautājumus. Es vienkārši jūtu, ka vairāk iedziļinos tajā, ko daru un ko lasu.”

“Kad no izpētes aģentūrām saņemu aptauju rezultātus ar daudzām dažādām diagrammām un grafikiem, man ir vieglāk, ja man priekšā ir dažas papīra lapas un varu tās salīdzināt, nevis jāpāršķir slaidi, jo tad vienlaicīgi var aplūkot tikai vienu lietu,” viņš piebilst.

Strādājot birojā, nekad nav jāraizējas par printera iestatījumiem, papīru un tintes līmeni. Mājās tam nevajadzētu būt citādi. Atgādinājuma paziņojums par dokumentu izņemšanu, uzlabota priekšējā papīra paplāte, kas atvieglo un paātrina papīra ievietošanu, un vienkārša kasetņu ievietošana padara šo ierīci par lietotājiem draudzīgu un efektīvu mājas printeri, kas piemērots tādiem profesionāļiem kā Džeimijs.

Tā kā ir iespēja printeri PIXMA TR4650 pilnībā vadīt ar Canon PRINT lietotni, ietverot drukāšanu, kopēšanu, skenēšanu, apkopes veikšanu, tintes līmeņa pārbaudi un nomaiņas tintes nopirkšanu, dators nav nepieciešams.

Zīmuļa un papīra apvienošana ar digitālo vidi

Cilvēks izmanto viedtālruni, lai drukātu ar Canon mājas printeri.

Strādājot no mājām, uzdevumu risināšana dažādās telpās palīdz Džeimijam koncentrēties. “Kad esmu birojā, pārvietojos visapkārt, lai mainītu vidi un nedaudz izvēdinātu galvu. Es palieku pie sava galda, bet pēc tam varu aiziet uz pusdienošanas zonu un tur apsēsties vai uz jumta terasi,” viņš saka. “Es tā daru arī mājās. Es izdrukāju materiālus un dodos prom no klēpjdatora, jo, lai gan strādāju attālināti, cilvēki nemitīgi zvana un sūta ziņojumus. Aizejot no klēpjdatora, es aizeju arī no lietām, kas novērš manu uzmanību. Es kaut ko izdrukāju, pēc tam lejā virtuvē to izlasu, un tas man ļauj labāk koncentrēties.”

Cilvēks, kas raksta uz izdrukātas izklājlapas.

Džeimijs strādā ar dažādiem klientiem — no veselības aprūpes, pārtikas un bezalkoholisko dzērienu uzņēmumu zīmoliem līdz interneta mitināšanas un banku zīmoliem.

Džeimija izmantoto pieejamo printeri ir vienkārši iestatīt, izmantojot Canon PRINT lietotni, un tas piedāvā uzlabotu lietotāja pieredzi. “To bija ļoti vienkārši iestatīt, kas man bija ļoti svarīgi, jo man bija sajūta, ka visiem maniem iepriekšējiem printeriem bija nepieciešamas aptuveni piecas dienas, lai tos iestatītu un varētu uzsākt darbu. Šis to visu izdarīja pats,” viņš aizrautīgi saka.

Tam ir arī noderīgs savienojums ar Easy-Layout Editor, kas sniedz iespēju pirms drukāšanas pārkārtot dokumentus, piemēram, PDF un attēlu failus, uz vienas lapas — tas lieliski noder tāda veida darbam, kādu dara Džeimijs.

“Ja strādāju ar zīmolu stratēģijas projektiem vai man ir jāuzzīmē zīmola struktūra, es dodu priekšroku to zīmēt ar roku,” viņš saka. “Pēc tam to ieskenēju un nosūtu pa e-pastu pārējai komandai kā darba skici, nevis patērēju daudz laika, to veidojot ar Microsoft® PowerPoint®.”

Skenēšana uz mākoņpakalpojumu ar Canon mājas printeri

Vīrietis ar krūzi un klēpjdatoru apsēdies dārzā uz krēsla.

Dažkārt Džeimijam pietrūkst komandas mijiedarbības birojā, kas ir sliktā puse darbam no mājām. “Tā kā esam radošā aģentūra, mums noteikti pietrūka sadarbība, ko var gūt birojā,” viņš saka. “Darbs no mājām ir lietišķāks, jūs nevarat vienkārši pieiet pie kāda kolēģa galda vai patērzēt pusdienu laikā par kaut ko. Nejaušu sarunu vietā jums kalendārā jāieplāno sanāksme un jāzvana.”

Vīrietis, kas uzliek riteņbraukšanas ķiveri.

Darbam no mājām noteikti ir priekšrocības — Džeimijs mēdza ar velosipēdu doties uz darbu, bet tagad viņam nav jādodas uz darbu, tāpēc viņš var izbaudīt riteņbraukšanu brīvajā laikā kā savu hobiju.

PIXMA Cloud Link ir Canon PIXMA TR4650 printera funkcija, kas palīdz drukāt un skenēt uz mākoni.* Tā ir lieliski piemērota maziem uzņēmumiem, kas kopīgo un saglabā saturu koplietojamā mākoņpakalpojumā, piemēram, Google Drive™, Dropbox™ vai Evernote®, un tas nozīmē, ka šiem failiem var piekļūt neatkarīgi no atrašanās vietas.

Kad komandas kopīgo savus dizainus, Džeimijs saka, ka viņš izdrukā dokumentus un zīmējumus, pēc tam piesprauž tos pie sienas vai izliek uz galda, kas viņam palīdz apsvērt radošās idejas darba laikā.

“Kad no koncepciju izstrādes komandām saņemam radošās idejas, kas var būt dizaina zīmējumi, diezgan bieži jums jāturpina vēl strādāt un tās vienkārši jāpatur prātā,” viņš saka.

“Tāpēc man ļoti patīk materiālus izdrukāt, jo, kad tie izdrukāti un piestiprināti pie sienas vai novietoti uz galda, es varu to visu apdomāt. Ir mazliet vieglāk atsaukties uz tiem un neapzināti turpināt par tiem domāt.”

Daudzpusība drukāšanai mājās

Canon printeris blakus istabas augam, tālrunim un dažām izdrukām.

Fotogrāfam-amatierim Džeimijam Votsonam (Jamie Watson) patīk doties ārā ar savu kameru, un ar Canon PIXMA TR4650 printeri var izveidot augstas kvalitātes izdrukas, ko var izstādīt mājās. “Es cenšos uzņemt kādas fotogrāfijas katru reizi, kad dodos ārā,” viņš saka. “Kādreiz es dzīvoju Austrālijā, kur pieradu tā rīkoties.”

Vīrietis aizver somu uz mājas biroja galda.

Daudzpusīgais Canon PIXMA TR4650 ļauj Džeimijam pilnībā iesaistīties darba projektos tā, it kā viņš būtu uzņēmuma birojā.

Canon PIXMA TR4650 ir lieliski piemērots ne tikai darbam, bet ir arī pietiekami daudzpusīgs, lai to izmantotu mājas studijā, bērnu skolas uzdevumiem un ģimenes fotogrāfijām.

Easy-PhotoPrint Editor atvieglo dažādu oriģinālu fotoattēlu izveidi, piemēram, pielāgota lieluma izdruku, kalendāru un kvadrātveida fotoattēlu izveidi, ļaujot to izmantot personīgajiem projektiem mājās un arī darbā.

Aizrautīgais fotogrāfs Džeimijs to ir izmantojis, lai izveidotu izdrukas, ko ierāmēt, jo dažu sekunžu laikā var izdrukāt 4 x 6 collu fotoattēlus bez apmalēm. “Drukāšana ir ātra, un tas bija ļoti labi, kad drukāju fotogrāfijas, lai tās ierāmētu un pieliktu pie sienas mūsu jaunajā mājā. Man nebija jāmaksā, lai tās izdrukātu profesionālā drukas darbnīcā,” viņš saka.

Canon PIXMA TR4650 mājas printerim ir vienkāršs un elegants dizains, kas ir vēl viens faktors, ko Džeimijs un viņa partnere ņem vērā, izvēloties lietas savām mājām. “Printeri ne vienmēr labi izskatās, tomēr Canon PIXMA TR4650 izskatās patiešām jauki. Mana līgava ļoti lepojas ar mūsu māju. Viņa ir noformētāja, tāpēc ļoti labi prot lietām piešķirt lielisku izskatu. Viņai bija ļoti svarīgi, lai printeris labi izskatītos,” viņš piebilst.

Pabeidziet iekārtot mājas biroju ar uzlaboto Canon PIXMA TR4650 printeri, kas apvieno četru ierīču funkcijas un nodrošinās visas attālinātā darba un personīgo drukas projektu vajadzības.

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu ir pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.


Autors: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill)

Saistīti produkti

Saistītie raksti

 • Sieviete sēž pie mājas biroja galda, uz kura atrodas klēpjdators, monitors un Canon MegaTank printeris, kā arī četras tintes pudeles.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Kurš printeris ir piemērots jums?

  Atrodiet savām vajadzībām piemērotāko Canon printeri — no ģimenēm un studentiem līdz darbiniekiem mājas birojos.

 • Canon PosterArtist dizaina izdrukas uz rakstāmgalda Canon MAXIFY printera priekšā.

  DRUKĀŠANA

  Canon PosterArtist

  Ātri, vienkārši un bez maksas izveidojiet profesionālu plakātu dizainu.

 • Uz rakstāmgalda stāv atvērts klēpjdators, kura ekrānā redzama Canon Easy-PhotoPrint programmatūra, Canon papīrs kreisajā pusē un Canon printeris labajā pusē.

  DRUKĀŠANA

  Jums piemērota Canon lietotne drukāšanai

  Kļūstiet radošs un organizēts ar Canon lietotnēm drukāšanai — ir pieejama katram projektam piemērota lietotne.

 • Cilvēks planšetdatorā izmanto lietojumprogrammu Easy-PhotoPrint Editor, lai ar Canon PIXMA printeri, kas stāv uz galda, bezvadu režīmā izdrukātu ģimenes attēlu.

  DRUKĀŠANA

  Kā izmantot bezvadu printeri

  Gudri veidi, kā visefektīvāk izmantot bezvadu printeri.