VIDEOBLOGOŠANA

Kāds ir labākais komplekts satura veidošanai?

Laba kamera ir ļoti svarīga, lai tiešsaistes satura veidotājs varētu izcelties, — uzziniet, ko izmanto mūsu Crew Create mākslinieki un kā tas viņiem palīdz veidot unikālu saturu.
Canon PowerShot G7 X Mark III, kurai piestiprināts rokturis un kura novietota pie sienas blakus krāsas aerosola bundžām.

Ja jau darbojaties kā inluenceris vai vienkārši vēlaties vairāk laika veltīt sociālajām ziņām, iespējams, esat jau pārgājis no viedtālruņa lietošanas uz kameru. Ir ļoti svarīgi izvēlēties kameru, kas var atbalstīt jūsu radošās ieceres. Satura kvalitātes paaugstināšana, izmantojot lielisku komplektu, ir fantastisks veids, kā to izcelt, un, tā kā tiešsaistes platformās ir daudz dažādu satura veidotāju, nekad vēl nav bijis tik svarīgi tikt pamanītam.

Canon Crew Create kampaņa ir apvienojusi četrus inovatīvus tiešsaistes māksliniekus, kuri visi izmanto Canon komplektu, sadarbojoties un iedvesmojot citus paplašināt savas radošās robežas. Šeit atklājam videoblogošanas un fotografēšanas aprīkojumu, ko katrs no māksliniekiem izmanto, kāpēc viņiem tas patīk un kā tas palīdz tik atšķirīgi parādīt viņu darbu.

Kustībā ar EOS M50 Mark II

Pašportrets ar sievieti, kurai ir rozā džemperis un zili mati, kas tiek skatīts Canon EOS M50 Mark II skārienekrānā.

“Man nepieciešama kamera, kuru ir vienkārši saprast, ar kuru ir vienkārši strādāt, tomēr lai es varētu iemācīties kaut ko jaunu un apgūt jaunus trikus,” saka Nifè, kura izmanto Canon EOS M50 Mark II. Viņai patīk tās grozāmais skārienekrāns.

Nifè bieži filmē vai veido videoblogus, kameru turot rokās, tāpēc viņai nepieciešams viegls aprīkojums, kas atbilst vajadzībām gan mājās, gan uz ielas. Viņas saturam jābūt svaigam un unikālam, tāpēc ar viedtālruni nepietiek — aprīkojumam jānodrošina augsta kvalitāte un izcilas radošās kontroles iespējas.

“Es izmantoju Canon EOS M50 Mark II. Tā ir jauka un viegla; varu vienkārši ielikt to savā somā,” saka Nifè. “Kvalitāte kļūst arvien svarīgāka. Visiem patīk dabiskie tālruņu videoklipi, tomēr, apvienojot kustības kvalitāti ar videoklipu kvalitāti, var piesaistīt cilvēku uzmanību.”

“Ja vēlos augstāku kvalitāti un skaidrus attēlus, es izmantoju kameru. Turklāt man ir iespēja izmēģināt dažādus objektīvus, lai mainītu izskatu. Piemēram, ja vēlos izpludinātu fonu, varu izmantot konkrētu objektīvu. Ja vēlos vairāk cilvēku kadrā, piemēram, veidojot videoblogu, lieliski noder objektīvs ar platāku leņķi.”

Sieviete ar zilām bizītēm un rozā džemperi tur Canon kameru pie trijkāja.

Nifè

Londonā dzīvojoša afrobītu ritmu dejotāja un videoblogere.

Sociālie tīkli: 1,5 milj. sekotāju pakalpojumā TikTok @itsjustnifee
Iecienītākais komplekts:
Canon EOS M50 Mark II
Canon trijkāja rokturis HG-100TBR
Canon EF-M 11-22 mm f/4-5.6 IS STM
Canon EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM

Viņas kameras 24,1 megapikseļa sensors nodrošina pārsteidzošus rezultātus, tomēr ass materiāls nav vienīgā kvalitāte, ko Nifè meklē. Asi videoklipi neizceļas, ja tie ir saraustīti. “Man nav pārāk stingra roka,” viņa atzīst. “Kad veidoju videoblogu, dejoju vai filmēju kādu, ir lieliski, ka manai kamerai ir iekšējā stabilizācija. Man nav jāuztraucas, vai filmēju perfekti.”

Nifè izmanto Canon trijkāja rokturi HG-100TBR, kas darbojas kā stabils trijkājis vai videobloga veidošanas rokturis un ir aprīkots ar atvienojamu Bluetooth tālvadības pulti. Kopā ar kameras grozāmo skārienekrānu tas viņai sniedz plašas pielāgošanās iespējas.

“Es varu iestatīt kameru, noņemt tālvadību un sākt ierakstīt jebkurā vietā, kur stāvu. Tas ir ārkārtīgi noderīgi, jo veidoju dažāda veida saturu,” viņa saka. “Tā kā man ir daudz jāstrādā ar mūziku un es dejoju, ir labi, ka ir taimeris, lai es varu atiet no kameras, nostāties pozīcijā, zinot, kā izskatos, pirms uzsāku kustēties.”

Radošs darbs ar EOS RP

Vīrietis tumšā kreklā sēž pie rakstāmgalda mājas ierakstu studijā, turot pie acs Canon EOS RP kameru.

“Es nekādā ziņā neesmu profesionāls fotogrāfs. Es izmantoju Canon EOS RP un uzreiz konstatēju, ka tā ir neticama kamera uzņemšanai,” saka Džeks Garets (Jack Garratt), kuram patīk, ka kamera paplašina viņa radošās robežas, turklāt ir intuitīvi un vienkārši lietojama.

Lai jūs atšķirtos kā satura veidotājs, ir jāpaplašina savas robežas. Džeks Garets kā mūziķis vienmēr cenšas pārspēt pats savu radošumu, un viņam ir nepieciešams savs komplekts — vai nu tas ir instruments, vai kamera, lai varētu īstenot arvien lielākus mākslinieciskos izaicinājumus. Canon EOS RP atbilst viņa gaidām un vienlaicīgi ir pietiekami vienkārša un ļauj uzplaukt viņa mākslinieciskumam, pateicoties intuitīvajam izkārtojumam un bezvadu funkcijām.

“Tā patiešām ir instinktīvi lietojama,” saka Džeks. “Ļoti ātri konstatēju, ka mani attēli ir tieši tādi, kādus tos iedomājos, un tas ir lieliski — tas uzlabo pašpārliecinātību un iedrošina to labāk iepazīt.” Kameras intuitīvā daba liek Džekam iedziļināties iestatījumos un strādāt ar kameru kā ar radošu instrumentu.

Lai uzzinātu vairāk par savu kameru, lejupielādējiet Canon Photo Companion lietojumprogrammu.

Džeks Garets (Jack Garratt)

“Brit Awards” balvu ieguvis mūziķis un producents.

Sociālie tīkli: 90 900 sekotāju pakalpojumā Instagram @jackgarratt
Canon komplekts:
Canon EOS RP
Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM
Canon RF 50mm F1.8 STM
Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM
Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

“Ātrums ir tiešām svarīgs, jo ideja ir svaiga tikai tajā brīdī, kad tā ir ar jums. Iespēja uzņemt fotoattēlu, to tūlīt nosūtīt uz tālruni un kopīgot no tā visu uztur dzīvu un ļauj nedaudz paildzināt mirkli.”

Varat kopīgot viedtālruņa attēlus, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu, un varat saglabāt attēlus, izmantojot Canon mediju pārsūtīšanas un mākoņa krātuves sistēmu image.canon, kas kameras attēliem ļauj piekļūt no jūsu ierīcēm un kopīgošanas platformām mākonī.

Izvēloties labāko kameru gan videoblogu veidošanai, gan fotografēšanai, varat maksimāli paaugstināt visa sava satura standartus. Izmantojot ar funkcijām aprīkoto Canon EOS RP un tās lielo pilnkadru sensoru, nekad nejutīsieties ierobežots. “Zinot, ka tai ir opcija uzņemt ar 4K izšķirtspēju, es nejūtos ierobežots,” saka Džeks.

“Kad straumēju, es daudz kustos,” viņš saka. “Sejas un acu izsekošana sniedz man iespēju veidot tādu saturu, kādu vēlos.”

Sports lielā ātrumā ar EOS R6

Cilvēks izņem Canon EOS R6 no aprīkojuma somas, kas atrodas blakus futbola bumbai.

Īvanam Bagotam (Ewan Baggot) patīk lieliskā kvalitāte, ko Canon EOS R6 piešķir viņa saturam. “Man vissvarīgākā ir attēla kvalitāte. Mūsdienās tiešsaistes platformas ir tik piesātinātas, ka ir nepieciešams izcelties.”

“Man patīk izmantot Canon EOS R6, jo tā ir tik daudzpusīga,” viņš saka. “Man ir Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM objektīvs ar tālummaiņu līdz 240 mm. Tas ir vienkārši neprātīgi. Es varu to iestatīt pusē un joprojām pietuvināt. Es varu atiet ļoti tālu atpakaļ vai arī pieiet ārkārtīgi tuvu.

“Attēlu kvalitāte ir fantastiska. 4K ar 60 kadriem sekundē rada brīnišķīgu materiālu: tas ir pilnīgi vienmērīgs. Un brīnišķīgi ir arī 120 kadri sekundē īpaši lēnai kustībai,” viņš turpina. “Automātiskā fokusēšana ar izsekošanu ir izcila. Futbolā es kustos tik ātri, ka pastāv risks zaudēt fokusu. Bet automātiskā fokusēšana ir tik ātra: tā var sekot manām acīm, kājām, pēdām — jebkam, ko vēlos.”

Vīrietis baltā džemperī ar kapuci tur futbola bumbu zem kreisās rokas, un labajā rokā viņam ir Canon kamera.

Īvans Bagots (Ewan Baggott)

Brīvā stila futbolists, pasākumu vadītājs un producents.

Sociālie tīkli: 107 000 sekotāju pakalpojumā Instagram @eabskills
Canon komplekts:
Canon EOS R6
Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM
Canon RF 50mm F1.8 STM
Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM
Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM

Bet tie nav tikai attēla tehniskie dati, kuru dēļ Īvans uzskata, ka Canon EOS R6 viņam ir perfekti piemērota. Kad veidoju saturu, ārkārtīgi svarīgas ir arī lietošanas ērtības, un šī kamera uzrāda ļoti labus rezultātus.

“Es varu apvērst ekrānu otrādi un redzēt, ko daru,” Īvans stāsta ar entuziasmu. “Kad trenējos, lai kaut ko izdarītu, vēlos to uzreiz redzēt.”

“Lietojot Canon kameru, man patīk, ka varu izvēlēties jebkuru kameru, un tai vienmēr ir līdzīga izvēlne. Man tiešām patīk šīs daudzveidīgās iespējas paņemt citu kameru un atpazīt saskarni. Es zinu, ko daru, un varu vienkārši filmēt.”

Māksla bez piepūles ar PowerShot G7 X Mark III

Vīrietis notupies aiz Canon PowerShot G7 X Mark III kameras pie sienas ar grafiti.

Ielu māksliniekam Fat Cap Sprays kamera nepieciešama, lai uzņemtu elpu aizraujošo saturu, kuru viņš kopīgo tiešsaistē. “Es vienkārši vēlos koncentrēt uzmanību uz savas mākslas producēšanu,” viņš saka. “ Canon PowerShot G7 X Mark III ļauj man neraizēties kā māksliniekam. Es zinu, ka tā ierakstīs lielisku saturu, tāpēc visu uzmanību varu pievērst gleznošanai.”

Tādiem satura veidotājiem kā Fat Cap Sprays, kas nepārtraukti pārvietojas, veidojot mākslas darbus un videoklipus, svarīgs jebkura komplekta atribūts ir tā fiziskā forma. Bez portatīvas un vieglas kameras, piemēram, Canon PowerShot G7X Mark III, brīnišķīga satura izveide, atrodoties ceļā, var būt sarežģīta.

“Man jāņem līdzi daudz materiālu, lai veidotu savus mākslas darbus, es nekad nevēlos palikt bez kādas krāsas. Līdz ar to ir svarīgi, ka mana kamera ir pietiekami kompakta, lai to varētu ielikt somā kopā ar citiem materiāliem,” viņš saka.

Canon kamera uz trijkāja nomērķēta uz ielu mākslinieku ar krāsu baloniņu komplektu, kas ģērbies tumšās drēbēs un notupies pie sienas ar grafiti.

Fat Cap Sprays

Īstlondonas ielu mākslinieks, kas slavens ar spīdošu neona dizainu.

Sociālie tīkli: 5,3 milj. sekotāju pakalpojumā TikTok @fatcapsprays
Canon komplekts:
Canon PowerShot G7 X Mark III
Canon trijkāja rokturis HG-100TBR
Canon stereo mikrofons DM-E100

“Es izmantoju Canon trijkāja rokturi HG-100TBR, lai ar vienu roku iegūtu tuvplānus, kamēr ar otru roku gleznoju. Man patīk lielums un tas, ka tā ir tiešām kompakta un viegla. Tā kā otrā rokā turu krāsu baloniņu, nevaru izmantot smagu kameru, kas man izjauks līdzsvaru.”

Protams, ka ir daudz ārkārtīgi portatīvu ierīču, ar kurām var ierakstīt video, bet Fat Cap Sprays nepieciešams, lai kamera video atveidotu vienmērīgi un vēl svarīgāk — ar perfekti dzīvei līdzīgām krāsām.

Canon PowerShot G7 X Mark III iekšējā stabilizācija ir lieliska, jo, kad videoklipā ierakstu procesu, tam jābūt ārkārtīgi vienmērīgam,” viņš saka. “Man arī ļoti patīk attēla kvalitāte. Es strādāju ar daudzām spilgtām krāsām, un tās tiek uzņemtas tā, kā vēlos tās parādīt. Ir svarīgi atspoguļot patiesu mākslas atainojumu, jo es veidoju ielu mākslu — cilvēki to redz dabā.”


Autors: Pīters Volinskis (Peter Wolinski)

Saistīti produkti

Saistītie raksti

 • Skats pāri fotogrāfes plecam, kur redzams Canon EOS R10 LCD ekrāns ar divām flamenko dejotājām, kas tiek filmētas.

  TEHNOLOĢIJA

  DSLR un bezspoguļa kameru salīdzinājums

  Vai domājat pāriet uz bezspoguļa kameru? Mēs salīdzinām atšķirības, lai palīdzētu jums izlemt.

 • Jauna sieviete ar zilām bizēm dzelzceļa priekšā sevi filmē ar kameru, turot to aiz roktura.

  VIDEOBLOGOŠANA

  Panāciet augstākas kvalitātes saturu tiešsaistē

  Seši ekspertu padomi un paņēmieni, kas jūsu saturam sociālajos medijos liks izcelties no pūļa.

 • Cilvēks, kas veido videoemuāru ar Canon EOS R10. Fonā ir apelsīnu koks, kas pilns ar augļiem.

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Labākās Canon kameras videoemuāru veidošanai

  Šīs lieliskās Canon videoemuāru kameras atvieglo videoemuāru veidošanu ar iespaidīgām vadīklām un satriecošu video kvalitāti.

 • VIDEOBLOGOŠANA

  Ceļojumu videoblogu veidošana ar īpaši plato objektīvu

  Ceļojumu videoblogere Hloī Ganinga (Chloe Gunning) filmē vienas dienas izbraucienu pilsētā ar Canon RF 16 mm F2.8 STM.