Cat and koala printed on PIXMA TS5350 printer

Drukāšana un rokdarbi

Dariet, dariniet un radiet kopā ar @paperboyo

Nav pārsteigums, ka Ričam Makkoram (Rich McCor), kurš plašāk pazīstams ar Instagram vārdu Paperboyo, ļoti patīk papīrs.

Viņam seko gandrīz pusmiljons cilvēku, lai redzētu, ko viņš ar to dara.

Uzdevuma apraksts bija vienkāršs – esi radošs, izklaidējies un dari, ko vēlies.

“Biju tiešām sajūsmināts, kad Canon aicināja mani radoši izpausties, izmantojot PIXMA TS5350 sērijas printeri un PIXMA klāsta papīru. Šis uzdevums atklāja man pilnīgi jaunu pasauli. Man tiešām patīk tas, ko daru ar trafaretiem, bet ir vēl ļoti daudz lietu, ko vēlos izpētīt. Canon izaicinājums ir radījis cita veida jautrību, kas atšķiras no tā, ko darīju iepriekš.

“Uzdevuma izklāstā man ļoti patika, ka drīkstu radoši izmantot papīru, tomēr saglabāt savu stilu un humora izjūtu, bet tas ļāva arī izpausties un izpētīt dažādus ceļus, ko es parasti nebūtu izvēlējies.”

Picture of hashtag #liveandcreate printed on PIXMA TS5350 printer.

Pirmais, kas pārsteidza @paperboyo, bija kvalitāte fotoattēliem, kas drukāti no PIXMA TS5350 sērijas printera.

“Biju aizmirsis, cik satriecošas var būt izdrukas no laba printera. Kad izdrukāju dažus testa fotoattēlus uz glancētā fotopapīra, kvalitāte bija tiešām iespaidīga. Domājot par foto izdrukām, prātā nāk glancētais papīrs, bet no divpusējā matētā papīra es negaidīju tādu pašu kvalitāti, un tas pārsteidza. Izteikti retro un ļoti stilīgi!”

Viņu pārsteidza arī tas, cik daudz spontānu ideju radīja dažādie papīra veidi.

“Daži no maniem konceptiem darbojās, daži - nē, bet bija aizraujoši izdomāt jaunas lietas. Dažas idejas izmantoju no mapes manā datorā ar nosaukumu “Idejas, ko kādu dienu izmēģināt”! Es apvienoju savas vecās un jaunās idejas.

“Piemēram, video stāsts, ko ievietoju savā Insta lapā, varētu būt 5 minūtes garš, atspoguļojot visas idejas. Beigās es izmantoju, piemēram, zīmuļus un burtus, kas lec laukā no papīra, un tas bija daudz efektīvāk nekā sākumā domāju. Galvenokārt tāpēc, ka izdrukās ir tik daudz detaļu, ka 2D attēli izskatās pēc 3D realitātes - tādu kvalitāti iepriekš nebiju redzējis.”

“Ideja radās no manas intereses par burvju trikiem, optiskajām ilūzijām un nepareizas perspektīvas fotogrāfiju. Mani Paperboyo mākslas pamatprincipi atgriežas pie maģijas un ilūzijas. Fotopapīrs deva man iespēju atgriezties pie veca hobija, kas bija ielikts kastē un gadiem ilgi nebija redzējis gaismu.

Viena doma, ko @paperboyo kādu laiku bija glabājis, ir savas prečzīmes Paperboyo trafareti uz T-krekliem, lai tie mijiedarbotos ar kabatu.

 GIF of cat printed in pocket of T-Shirt using Fabric Iron-On Transfers.

“Iepriekš esmu runājis ar dažādiem T-kreklu apdrukātājiem. Viņi visi teica, ka darbs ar kabatām ir pārāk sarežģīts un dārgs, un tas nerada interesi. Tāpēc nekur tālāk nebiju ticis.”

Uzgludināmais attēlu pārnešanas papīrs deva viņam iespēju eksperimentēt ar ideju, kas bija nostumta malā. Tagad tā ir īstenota.

GIF of Koala printed in pocket of T-Shirt using Fabric Iron-On Transfers.

“Tie izdevās daudz labāki nekā domāju, dizaini izskatās ļoti labi un profesionāli, un izgatavošana bija pārsteidzoši viegla, ņemot vērā to, ko iepriekš apdrukātāji bija stāstījuši.”

@paperboyo iepriecina atsauksmes, ko viņš ir saņēmis.

“Es tiešām izbaudīju darbu ar PIXMA TS5350 sērijas printeri un oriģināliem Canon materiāliem. Prieku rokdarbu drukāšanā rada saturs un fantastiskie komentāri, ko esmu saņēmis.

“Es noteikti nākotnē turpināšu eksperimentēt ar origami, stopkadru animāciju un visvairāk ar T-krekliem.”

Meklējiet iedvesmu rokdarbiem, radiet un attīstiet savas idejas, kā to dara @paperboyo, un kopīgojiet tās, izmantojot #LiveAndCreate.

Saistīti raksti
Printer fun for everyone

RADOŠA DRUKĀŠANA

Jautrība visiem, izmantojot printeri

Seši veidi, kā PIXMA printeris var atdzīvināt jūsu mājas, jūsu ģimenes aktivitātes un jūsu ierīces.

A lemon hovers in the air above an illustrated print of a tennis player about to serve. The effect makes it look as if the player is about to hit the lemon.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Rotaļīgas izdrukas ar Paperboyo

Spēlējieties, drukājiet un publicējiet: Instagram zvaigzne Paperboyo eksperimentē ar Canon SELPHY Square QX10.

Create a papercraft safari

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet papīra rokdarbu safari

Izdrukājiet dzīvnieku tematikas materiālus ģimenes aktivitātēm, izmantojot Canon Creative Park, un gūstiet iedvesmu no dabas.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem stāstiem