DRUKĀŠANA

Pieci iemesli, kāpēc MAXIFY GX7050 var ietaupīt laiku un naudu

Canon MAXIFY GX7050 ir lieliski piemērots uzņēmumiem — ātrs un daudzpusīgs printeris ar uzlabotām savienojumu iespējām, turklāt tas nodrošina augstākās kvalitātes materiālus ar ārkārtīgi zemām ekspluatācijas izmaksām.
Canon MAXIFY printeris uz koka galda.

“Mūsu dokumentiem ir jāatbilst rasējumu kvalitātei,” saka Aians Skulions (Ian Scullion), viens no trīs aizņemtu arhitektu komandas, kas strādā uzņēmumā “Fasciato Architects” Altrinhemā, Lielajā Mančestrā, Lielbritānijā. “Mūsu zīmolam ir svarīgi, lai drukātajiem materiāliem būtu vienots izskats.”

Uzņēmums projektiem veido A3 un A0 formāta rasējumus, taču tam nepieciešamas arī daudzas parastā izmēra izdrukas — gan dokumenti klientiem, gan lietojuma plāni.

Konkurences apstākļos visu uzņēmumu piedāvājumam labi jāizskatās uz papīra. Canon MAXIFY printeri uzņēmumiem ir ātri, vienkārši lietojami un nodrošina augstāko kvalitāti ar ļoti zemām ekspluatācijas izmaksām.

Šeit Aians un Canon produktu speciālists Zubairs Rahims atklāj, kādas priekšrocības ir Canon MAXIFY GX7050 printera izmantošanai darbavietā.

1. Ātrs un viegli lietojams

Canon MAXIFY printera skārienekrāna tuvplāns.

Jaunais MAXIFY printeris (un radniecīgais modelis) ir pirmie Canon MegaTank printeri ar skārienekrānu. “Ir ļoti ērti, ka viss ir tik vienkārši — no printera iestatīšanas un savienošanas ar Wi-Fi līdz skenēšanai un kopēšanai,” saka arhitekts Aians Skalions (Ian Scullion).

Cilvēks ievieto papīru Canon MAXIFY printerī.

Jaunajam MAXIFY modelim ir divas 250 lokšņu papīra ievades kasetes pamatnē, kā arī aizmugurējā padeve un 50 lokšņu divpusējā automātiskā dokumentu padeve, kas vienā piegājienā var noskenēt abas dokumenta puses.

Aianu jo īpaši iespaidoja MAXIFY GX7050 printera ātrā un vienkāršā iestatīšana. “Viss instalēšanas process aizņēma tikai 10–15 minūtes,” viņš saka. “Katra no četrām tintes pudelēm ir īpaši marķēta un apzīmēta ar krāsu, lai jūs fiziski nevarētu tinti ieliet nepareizā tvertnē. Pudeles nav jāsaspiež, un tinte automātiski pārstāj tecēt, kad tvertne ir pilna, līdz ar to nekas nenosmērējas.”

Viņam arī patika drukāšanas un skenēšanas ātrums, jo gan viņam, gan viņa kolēģiem bieži vien jāpaveic darbi ar īsiem termiņiem. Vienas lappuses drukāšana aizņem aptuveni septiņas sekundes, savukārt vairāku melnbaltu vai krāsainu lappušu drukāšanas ātrums ir aptuveni 24 vai 15,5 att./min.¹

“Viena no printera GX7050 priekšrocībām salīdzinājumā ar GX6050 ir tā, ka tas aprīkots ar vienas padeves skenēšanu divpusējiem dokumentiem,” skaidro Zubairs. “Divpusējās skenēšanas elementi nozīmē to, ka nav jāskenē viena puse, pēc tam lapa jāpagriež un jāskenē otra puse. Ja jums ir grēda ar divpusējiem dokumentiem, tas ietaupa ļoti daudz laika un darba.”

Ja vēlaties mazāku un pieejamāku MAXIFY printeri, jums piemērotais modelis ir GX6050.

2. Izcila kvalitāte ar lieliskām izdrukām

Cilvēks raksta ar klēpjdatoru, kas atrodas uz galda, uz kura izklātas arhitektūras izdrukas.

“Krāsu piesātinājuma uzlabojums uz mūsu veidlapu papīra bija acīmredzams,” saka Aians. “Un tintes noturība tiks novērtēta, kad apspriedīsim dokumentus uz vietas.”

Uzņēmuma veidoto dokumentu kvalitāte var būt ļoti svarīga, veidojot klientiem par to priekšstatu. “Dažkārt iesniedzam pieteikumus balvām vai konkursiem, un mums patīk arī biroja dokumentus drukāt uz dažāda papīra,” saka Aians. “MAXIFY GX7050 drukas kvalitāte ir daudz labāka nekā citiem printeriem, ko izmantojām iepriekš.”

“Modeļi GX7050 un GX6050 ir pirmie printeri MegaTank uzpildāmo tintes tvertņu printeru klāstā, kuros tiek izmantota pigmenta krāsas tinte visām trim krāsām, kā arī melnajai krāsai,” piebilst Zubairs. “Tas tiem sniedz iespēju izveidot asu, vienmērīgu tekstu un bagātīgi, dinamiski atveidot grafikas krāsas, kā arī piešķir skaidru izskatu neticami sīkām detaļām, pat vissīkākajam fontam, kas bieži vien tiek lietots juridiskos dokumentos.”

3. Intuitīvas funkcijas, kas uzlabo darba ražību

Vīrietis tur izdruku un drukā no tālruņa ar Canon MAXIFY printeri.

Pigmenta krāsas lietošana MAXIFY tintē nodrošina dokumentus ar izturīgu krāsu, turklāt tā neizsmērējas un ir izturīga pret ūdeni un marķieriem.

Vīrietis pie galda birojā ar Canon MAXIFY printeri uz koka galda aiz viņa.

“Šiem MAXIFY printeriem lietotājs var pats nomainīt apkopes tvertni, kurā sakrājas tinte, kas izmantota drukas galviņu tīrīšanas laikā,” saka Canon produktu speciālists (Zubair Rahims (Zubair Rahim). “Tas jādara aptuveni reizi gadā atkarībā no lietojuma, un to ir ļoti vienkārši nomainīt.”

MAXIFY GX7050 printerim ir trīs papīra ievades paplātes. Divās priekšējās kasetēs katrā var ievietot 250 loksnes (modelim GX6050 ir tikai viena priekšējā kasete), un aizmugurējā paplātē ir 100 loksnes. “Mums patīk daudzpusība, ko piedāvā vairākas paplātes,” saka Aians. “Aizmugurējā paplāte ir īpaši piemērota speciāliem materiāliem, lai varētu drukāt uz glancēta vai matēta fotopapīra, aploksnēm, uzlīmēm, vizītkartēm, magnētiskiem materiāliem un pat līdz 1,2 metru gariem plakātiem. Ierīce ir piemērota visām mūsu drukāšanas vajadzībām.

“Man tiešām patīk iespēja izdrukāt dokumentus tieši no tālruņa,” viņš piebilst. “Ir lieliski skenēt dokumentus un nosūtīt tos tieši uz e-pastu, izmantojot skārienekrānu, vai saglabāt tos USB spraudnī, ko var iespraust printera priekšpusē. Jums ir arī izvēle skenēt tos uz tīkla mapi. Viss ir tik intuitīvs, un viss process ir ļoti optimizēts.”

4. Daudzpusīgas savienošanas iespējas

Vīrietis izmanto tālruni, lai drukātu ar Canon MAXIFY printeri.

Canon PRINT lietojumprogramma sniedz iespēju drukāt, kopēt un skenēt no viedierīcēm, kā arī mainīt drukas iestatījumus, pārbaudīt tintes līmeni un veikt regulāro apkopi. Šie MAXIFY printeri ir arī pilnībā saderīgi ar Apple AirPrint operētājsistēmai iOS un Mopria operētājsistēmai Android.

“Mēs izmantojam pakalpojumu WhatsApp, lai sazinātos ar klientiem, kuri dažkārt mums sūta attēlus vai dokumentus šajā platformā, tāpēc iespēja izdrukāt tos no tālruņa ir ļoti noderīga,” saka Aians. “Mēs izmantojam arī planšetdatoru, tāpēc, apspriežot kādu jautājumu, varam ērti izdrukāt dokumentu vai rasējumu, lai pēc tam uz tā veiktu atzīmes. Arī dokumentu skenēšana uz USB spraudni ir daudz efektīvāka datu saglabāšanas metode nekā lielu papīra kaudžu uzglabāšana.”

Cilvēkiem, kas nestrādā uz vietas, ir svarīgi veidot izdrukas birojā, lai varētu ar tām dalīties un lai tās varētu apstiprināt. “PIXMA Cloud Link sniedz iespēju drukāt no jebkuras vietas, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu,” piebilst Zubairs. “Varat arī skenēt dokumentus attāli, izmantojot viedierīces kameru, un pēc tam tos atkal izdrukāt vai arī skenēt dokumentus birojā, izmantojot printeri, un nosūtīt tos uz viedtālruni.”

5. Zemas ekspluatācijas izmaksas

Arhitekts pie biroja galda ar papīriem.

Ar šiem MAXIFY printeriem uzņēmumi var samazināt izmaksas, galvenokārt pateicoties MegaTank konstrukcijai, kurā parasto kasetņu vietā izmantotas ietilpīgas tintes pudeles.

Canon MAXIFY printera tuvplāns, kur priekšpusē redzamas tintes tvertnes.

“No tintes strūklprintera uzņēmumiem parasti tiek sagaidītas 1000–1500 lappuses, izmantojot kasetnes lielam drukas apjomam,” saka Zubairs. “Ar šiem MAXIFY GX printeriem jūs iegūsiet līdz 14 000 lappusēm² vai pat līdz 21 000 lappusei, ja ieslēgsiet ekonomisko režīmu.³ Pat tad, ja drukājat 1000 lappuses mēnesī, jums nebūs jāraizējas par tintes maiņu ilgāk nekā vienu gadu. Tas ietaupa laiku un darbu, kā arī samazina plastmasas atkritumus.”

Modeļa GX7050 un GX6050 galvenās priekšrocības — zemas ekspluatācijas izmaksas un zemas kopējās izmaksas. “Mēs tās sadalām, iegūstot vidējās izmaksas uz lappusi un kopējās izmaksas uzņēmumam uz aptuveni pieciem gadiem, ieskaitot paša printera un izlietojamo materiālu cenu,” skaidro Zubairs. “Šiem printeriem tās abas ir ļoti zemas. Varat sagaidīt, ka vidējie ietaupījumi būs 85% no kopējām ekspluatācijas izmaksām, salīdzinot ar 10 populārākajiem lāzera un tintes strūklprinteriem.

Tie ir lieliski jaunumi tādiem uzņēmumiem, kāds ir Aianam. “Mēs esam ļoti priecīgi, ka modelis GX7050 mums nodrošinās tik lielu izmaksu samazinājumu,” viņš saka.

Autors: Metjū Ričards (Matthew Richards)

 1. Dokumentu drukas ātrums ir vidējais ESAT rādītājs (Word, Excel, PDF) biroja ierīču pārbaudē ar noklusējuma vienpusējas drukas režīmu (ISO/IEC 24734).

  Drukas ātrums var atšķirties atkarībā no sistēmas konfigurācijas, interfeisa, programmatūras, dokumenta sarežģītības, drukas režīma, lapu pārklājuma, izmantotā papīra veida utt.

 2. Sākotnējā iestatīšanā izmantotās tintes pudeles drukas ražība ir mazāka nekā nomaiņas pudelei, jo iestatīšanas laikā noteikts tintes daudzums tiek izmantots, lai piepildītu drukas galviņu. Drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 krāsu diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņas tintes pudelēm pēc sākotnējās iestatīšanas.

  Melnās un krāsu drukas ražības dati netiek kombinēti.

  Drukas ražība ievērojami atšķiras atkarībā no drukātā satura un citiem faktoriem.

 3. Ekonomiskais režīms samazina tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 50% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu.
 4. Aprēķinātais vidējais ietaupījums, iespiežot 1000 lappuses mēnesī 5 gadu laikā, pamatojoties uz aparatūras sākotnējām iepirkuma izmaksām un tintes vai tonera izmaksām. Kopējo ekspluatācijas izmaksu (TCO) ietaupījumu noteikšanas salīdzinājuma modeļi ietver 10 vispārdotākos krāsu lāzerprinterus un 10 vispārdotākos tintes strūklprinterus saskaņā ar “IDC EMEA Hardcopy Tracker” (2020. g. 1.–3. ceturkšņa dati). Sīkāka informācija skatīt Canon tīmekļa vietni.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  MegaTank printeri un to priekšrocības

  Atklājiet sešus iemeslus, kāpēc jums nepieciešams MegaTank printeris.

 • Divi celtnieki drukā dokumentus ar Canon printeri PIXMA TR150. Blakus tiem uz galda stāv oranža ķivere.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Drukājiet ar printeri PIXMA TR150, atrodoties ceļā

  Uzziniet, kā portatīvs printeris var veicināt mobilu uzņēmējdarbību.

 • DRUKĀŠANA

  Tintes strūklprinteris vai lāzerprinteris — kurš jums ir piemērotāks?

  Atklājiet, ar ko atšķiras Canon tintes strūklprinteri no lāzerprinteriem, un uzziniet, kuri ir visatbilstošākie jūsu vajadzībām.

 • Cilvēks planšetdatorā izmanto lietojumprogrammu Easy-PhotoPrint Editor, lai ar Canon PIXMA printeri, kas stāv uz galda, bezvadu režīmā izdrukātu ģimenes attēlu.

  DRUKĀŠANA

  Kā izmantot bezvadu printeri

  Gudri veidi, kā visefektīvāk izmantot bezvadu printeri.