A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

Rokdarbu drukāšana

Šī ir sezona, kad jābūt radošam, — sešas lietas, ko pats varat izgatavot šajos Ziemassvētkos, izmantojot savu printeri.

Daudziem no mums svētku sezona jau kopš bērnības saistās ar papīra rokdarbiem, turklāt neatkarīgi no vecuma mājās gatavotas Ziemassvētku dāvanas un ornamenti ir jautrs un relaksējošs veids, kā pavadīt laiku kopā ar mīļajiem, izgatavojot patiesi personiskas dāvanas savai ģimenei un draugiem. Rokdarbi arī sniedz iespēju atpūsties un veltīt laiku sev, kad gatavošanās Ziemassvētkiem kļūst pārāk drudžaina.

Neatkarīgi no tā, vai esat kopā ar ģimeni vai nodarbojaties ar radošām lietām viens pats, Canon bezmaksas pakalpojumam Creative Park ir plašs šablonu klāsts, ko varat ērti izdrukāt un salikt kopā, veidojot jebko — no dāvanu kastēm un Adventa kalendāriem līdz bērnu rotaļlietām. Jums ir nepieciešams tikai printeris, nedaudz papīra un daži vienkārši darbarīki darbam ar papīru (skatiet tālāk). Tāpēc sagatavojiet svaigi ceptus cepumus un uztaisiet pārtraukumu — laiks ķerties pie rokdarbiem!

Jums būs nepieciešami tālāk norādītie darbarīki.

1. Izveidojiet savus Ziemassvētku ornamentus

Two homemade cardboard snowman decorations, one with a blue scarf and one with red.

Izdekorējiet telpas ar zvaigznēm, zvaniņiem, zeķēm vai Ziemassvētku vecīšiem — pakalpojuma Creative Park sadaļā Home and Living (Mājai un sadzīvei) ir liela pašgatavojamu Ziemassvētku ornamentu izvēle, ko pats varat izdrukāt, izgriezt un salikt. Šie apbrīnojamie sniegavīri radīs svētku noskaņu gan Ziemassvētku eglītē, gan pie kamīna. Vienkārši izdrukājiet šablonu un izpildiet ilustrētos norādījumus.

Rokdarbu padoms: pirms līmēšanas atlociet locījumu līnijas un nepieciešamajās vietās pievienojiet izliektās detaļas.

2. Skaitiet dienas līdz svētkiem ar mājās gatavotu Adventa kalendāru

A homemade advent calendar shaped like a Christmas house.

Veikalos ir daudz Adventa kalendāru, bet neviens nebūs tik personisks kā tas, kuru izgatavosiet pats. Neatkarīgi no tā, vai lutināsiet savus mīļos vai spēlēsiet slepenā Ziemassvētku vecīša spēli, saņēmējs būs patīkami pārsteigts par unikālo, ar rokām darināto kalendāru, kas pildīts ar saldumiem.

Rokdarbu padoms: sekojiet līdzi detaļu secībai, ar zīmuli otrā pusē uzrakstot katras detaļas numuru.

3. Pasniedziet personiskas dāvanas, izveidojot dāvanu kastītes

Saistīti raksti
Christmas card printing

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Ziemassvētku kartīšu drukāšana

Veidojiet svētku fotosesiju savā stilā un izdrukājiet unikālas Ziemassvētku kartītes.

How to shoot festive pet portraits

MĀJDZĪVNIEKU PORTRETI

Kā fotografēt mājdzīvnieku portretus svētkos

Atklājiet, kā vislabāk fotografēt dzīvniekus un uzņemiet portretus Ziemassvētku noskaņās ar šiem padomiem.

Lena Petrova's top 10 Christmas photography tips

ĢIMENES FOTOGRĀFIJAS

Ļenas Petrovas galvenie 10 padomi fotografēšanai Ziemassvētkos

Notveriet Ziemassvētku noskaņu ar šīs ģimenes fotogrāfes 10 padomiem, kā iegūt jautrus un dabiskus portretus.

Three homemade decorative gift boxes in different shapes.

Rokdarbu kastītes ir ne tikai jautri un vienkārši izveidot, bet tās padara ļoti īpašu arī jūsu dāvanu — turklāt tās ir daudz lētākas nekā nopirktās svētku preces. Pakalpojumā Creative Park varat atrast dāvanu kastītes Ziemassvētku eglīšu un zvaigžņu formā,elegantas dāvanu kastītes svētku noskaņās, kā arī daudz dažādas smieklīgas un dekoratīvas kastītes, kuras var izmantot visu gadu. Varat arī izdrukāt pats savus svētku vēlējumus vai radīt ovācijas ar paša darinātu Ziemassvētku kartīti ar atveramu attēlu.

Rokdarbu padoms: detaļas noteikti līmējiet ar numuriem norādītajā kārtībā.

4. Radiet jautrību ar mājās gatavotām spēlēm

A homemade block puzzle depicting Santa on his sleigh being drawn by two reindeer in a winter scene.

Kad svētku dienās ir brīvais laiks, ir labi to pavadīt kopīgās visas ģimenes aktivitātēs. Pakalpojumā Creative Park varat atrast šablonus dažādām spēlēm, kuras pats ar savām rokām varat salikt kopā, lai pēc tam spēlētu ģimenes lokā. Bez šī Ziemassvētku tematikas pužļa ir arī klucīšu pužļi mazuļiem, ģeometriski pužļi lielākiem bērniem un spēles, piemēram, bingo un rulete, ko var spēlēt visa ģimene kopā.

Rokdarbu padoms: izmantojiet pinceti, lai paņemtu un piestiprinātu mazas detaļas.

5. Izdekorējiet bērnistabu ar iekarināmām dekorācijām Ziemassvētku noskaņās, kas gatavotas ar rokām

A variety of homemade Christmas decorations including Santa, a reindeer, and a mobile with a twirling Christmas tree and snowflakes.

Bērnu rotaļlietas nav jāpērk veikalā. Šī jaukā iekarināmā dekorācija ar virpuļojošu Ziemassvētku eglīti un sniegpārsliņām sniedz iespēju radoši un personiski ienest Ziemassvētku noskaņu jūsu vai citu mīļu bērnu istabā. Pakalpojumā Creative Park varat atrast arī iekarināmas dekorācijas ar citām tēmām, tostarp ziloņiem, putniem, gaisa baloniem un kosmosu.

Rokdarbu padoms: locījuma vietas gar lineālu novelciet ar asu priekšmetu, piemēram, vecu lodīšu pildspalvu, kas neraksta, lai glītāk un vieglāk salocītu.

6. Veidojiet ar rokām darinātas rotaļlietas mazajam pētniekam

A papercraft model stegosaurus.

Iespējams, jūsu bērns pašlaik ir aizrāvies ar dinozauriem, lieliem zīdītājiem, putniem, lidmašīnām vai vilcieniem — pakalpojumā Creative Park ir pietiekami daudz rotaļu figūriņu zinātkāriem bērniem, lai viņos izraisītu interesi. Varat izdrukāt un salikt rotaļlietas pats, veidot svētku aktivitātes kopā ar bērniem vai izdrukāt šablonu komplektu, ko kopā ar rokdarbu veidošanas darbarīkiem, piemēram, līmi un šķērēm, uzdāvināt radošam bērnam.

Rokdarbu padoms: līmes uzklāšanai izmantojiet zobu bakstāmo kociņu. Uzklājot līmi plānā kārtiņā, gatavie darbi izskatās rūpīgāki.

Autors: Katrīna Ankera (Kathrine Anker)

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem