A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. Canon printer paper and Creative Park templates and designs are arranged on the table.

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Piecas lietas, kas jāzina par lietojumprogrammu Creative Park

Lietojumprogramma Creative Park sniegs jums prieku un iedvesmu stundām ilgi neatkarīgi no jūsu vecuma un rokdarbu prasmēm. Tiek piedāvāti dažādi rokdarbu projekti, tostarp jautri veidi, kā personalizēt savas lietas, modelīši, ko var izgatavot, un pat spēles, kuras var izbaudīt, — atradīsiet nodarbi mājām sev pašam vai kopā ar ģimeni un draugiem. Lietojumprogramma Creative Park piedāvā vienkāršu veidu, kā piekļūt iedvesmojošām idejām, drukājot tieši no mobilā tālruņa. Tā ir pieejama dažādās valodās gan operētājsistēmai iOS, gan Android. Lai sāktu darbu, vienkārši lejupielādējiet lietojumprogrammu no App Store vai Google Play. Tālāk aprakstītas piecas lieliskas lietas, ko, iespējams, nezināt par lietojumprogrammu Creative Park, kā arī sniegti daži padomi darba sākšanai.

1. Tā ir bezmaksas un vienkārši lietojama

 A personalised card on the paper tray of a Canon printer.
Lietojumprogrammas Creative Park lietošana ir pilnīgi bez maksas — viss nepieciešamais ir Canon ID un atbalstīts Canon printeris .

Lietojumprogramma Creative Park ir pieejama bez maksas. Vienkārši lejupielādējiet to savā viedtālrunī. Kad lejupielādēsiet to pirmo reizi, lietojumprogramma automātiski atvērs tīmekļa lapu, lai veiktu vienkāršo Canon ID reģistrācijas procesu. Varat arī reģistrēties (vai pieteikties, ja jums jau ir Canon ID), dodoties uz izvēlnes cilni labās puses augšpusē un pieskaroties opcijai “Confirm/Create Canon ID” (Apstiprināt/Izveidot Canon ID).
Lai drukātu no lietojumprogrammas Creative Park, jums jāizveido savienojums ar saderīgu Canon PIXMA tintes strūklprinteri — apskatiet atbalstīto printeru modeļu* sarakstu. Lai izveidotu savienojumu ar printeri, dodieties uz izvēlnes cilni labajā pusē un pieskarieties opcijai “Add Printer” (Pievienot printeri) sadaļā “Settings” (Iestatījumi).

2. Atrast iedvesmu ir tik vienkārši

Saistīti raksti
A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Atklājiet simtiem bezmaksas jautru papīra rokdarbu projektu

No leļļu izrādēm līdz galda spēlēm, mācību palīglīdzekļiem un labirintiem prāta asināšanai — izmantojiet Creative Park papīra rokdarbu klāstu, lai nodarbinātu un izklaidētu bērnus.

A tablet displaying the Creative Park app sits on botanical themed paper, next to custom invitations and colourful bunting.

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Izdrukājiet materiālus savai ballītei ar lietojumprogrammu Creative Park

Īstenojiet savas ballītes ieceres ar dekorācijām un rekvizītiem, ko pats varat mājās izdrukāt ar lietojumprogrammu Creative Park.

A smartphone displaying the Creative Park app surrounded by Canon printer paper, Creative Park designs and crafting tools.
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot ballītes dekorācijas vai personisku apsveikuma kartīti, vai spēli visai ģimenei, lietojumprogrammai Creative Park ir kāds jums piemērots projekts.

Creative Park piedāvā dažādas iespējas — no papīra rokdarbiem un personalizējamām apsveikuma kartītēm līdz ballīšu dekorācijām un trīsdimensiju modeļiem. Neatkarīgi no tā, kādu rokdarbu vai tematisko veidni izvēlēsities, lietojumprogrammā Creative Park ir vienkārši visu atrast. Mājas lapas galvenā izvēlne ir sadalīta četrās sadaļās — “Top” (Populārākie), “Featured” (Iecienītie), “Category” (Kategorija) un “New” (Jaunumi). Pašlaik aktuālās sezonālās tēmas tiek piedāvātas sadaļā “Featured” (Iecienītie), un jaunumi vienmēr tiek rādīti sadaļā “New” (Jaunumi). Ja meklējat kaut ko konkrētu, skatiet sadaļu “Category” (Kategorija), kurā veidnes sagrupētas apakškategorijās, kurām var piekļūt ar dažiem skārieniem. Saglabājiet veidni, kas jums patīk, pieskaroties zvaigznītei, lai to pievienotu sadaļai “Featured” (Iecienītie).

3. Pieejams plašs rokdarbu klāsts

A Creative Park template emerging from a Canon printer.
Pasaule ir jūsu rokās ar plašo rokdarbu projektu klāstu lietojumprogrammā Creative Park, tostarp trīsdimensiju modeļiem un daudziem citiem projektiem.

Izdrukājiet un izveidojiet origami pingvīnu ģimeni, personalizējiet stilīgu vēstuļu komplektu ar flamingiem vai izdrukājiet kaktusu, ko var uzgludināt uz auduma, iegūstot unikālu T kreklu. Pārvietojoties lietojumprogrammā Creative Park, atradīsiet pietiekami daudz materiālu, lai jūs būtu nodarbināts stundām ilgi. Papīra rokdarbiem, piemēram, origami kucēna izgatavošanai, ieteicam izmantot Canon papīru MP-101, asas šķēres un stipru papīra līmi. Bērniem un vecākiem sadaļas “Category” (Kategorija) izvēlnē ir apakšsadaļa “Kids” (Bērni), kurā ir izdrukājamas uzlīmju lapas, plakāti ar numuriem un burtiem, kā arī trīsdimensiju transportlīdzekļi, dzīvnieki un ēdieni. Ar lietojumprogrammu Creative Park iespējas ir bezgalīgas, un varēsiet gūt iedvesmu neatkarīgi no vecuma un interesēm.

4. Varat personalizēt gandrīz visu

A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. A personalised card is on the table.
Veidojiet personalizētas kartītes un dāvanas, vienkārši pievienojot savu tekstu un attēlus no viedierīces.

Viena no lietojumprogrammas Creative Park priekšrocībām ir iespēja personalizēt gandrīz visas veidnes un padarīt tās unikālas. Kad esat atvēris izvēlēto veidni, pieskarieties cilnei “Edit” (Rediģēt), un tiks uzsākta tās lejupielāde. Kad tā būs lejupielādēta, varēsiet pievienot tekstu vai attēlus no sava viedtālruņa, pieskaroties cilnēm “+”. Pēc tam varēsiet personalizēt veidni, līdz būsiet apmierināts ar paveikto. Varat arī tuvināt un tālināt veidni un izmantot roktura rīku, lai to ērti pārvietotu.

5. Jums nav jāpamet lietojumprogramma

A personalised card created with the Creative Park app next to a Canon printer.
Personalizējiet dizainu, pievienojiet savu tekstu un attēlus un drukājiet tieši no viedierīces saderīgā printerī — to visu ir vienkārši izdarīt ar lietojumprogrammu Creative Park.

Lietojumprogramma Creative Park ir ne tikai instinktīvi un vienkārši lietojama, bet arī ļauj pievienot attēlus un dizainu tieši no jūsu viedierīces. Kad būsiet apmierināts ar dizainu, vienkārši pieskarieties opcijai “Print” (Drukāt) lietojumprogrammā un ļaujiet savam Canon PIXMA printerim izdarīt pārējo. Ja vēlaties vēlāk atgriezties pie veidnes un izdarīt vēl kaut ko, vienkārši pieskarieties opcijai “Save” (Saglabāt), un jūsu veidne tiks saglabāta izvēlnē “Your Items” (Jūsu darbi).

Tagad zināt, kā darbojas lietojumprogramma Creative Park, un nekas jūs vairs nevarēs apturēt. Iesaistieties, kļūstiet radošs un ķerieties pie rokdarbiem tūlīt ar papīra kaudzi un savu Canon tintes strūklprinteri. Lejupielādēt lietojumprogrammu un sāciet darbu jau šodien!

Autors: Klēra Gillo (Claire Gillo)

*Ja jūsu printeris netiek atbalstīts, apskatiet Creative Park tīmekļa vietni.

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem