get-inspired-spring-hero-tinted-max-sjsjak-7hkh-3jj3j

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Ienesiet pavasara prieku savās mājās ar Creative Park

Papīra rokdarbu veidošana ir ne tikai terapeitiska, bet arī iedvesmo iedomu spēlēm un ir lielisks veids, kā iesaistīties, izklaidēties un izglītot jaunus (un vecus) prātus. Tā ir radoša izklaide, un ar Canon tiešsaistes pakalpojumu Creative Park varat bez maksas lejupielādēt dažādus interesantus papīra rokdarbus, ko visai ģimenei būs prieks veidot. Viss nepieciešamais ir Canon printeris, dažas papīra loksnes un parastie papīra rokdarbu rīki, kas uzskaitīti tālāk. 


Ko jūs gaidāt? Sāciet ar šīm pavasara iedvesmotajām idejām.

Jums būs nepieciešams: 

  • Printeris — uzziniet, kurš Canon printeris jums ir vispiemērotākais
  • Papīrs
  • Šķēres/papīra nazis
  • Līmzīmulis un koka līme
  • Lineāls vai trijstūris
  • Zīmulis
  • Priekšmets ar asu galu
  • Zobu bakstāmais
  • Pincete

1. Izpušķojiet savu māju ar ziediem

Create delicate hand-crafted flowers for a fun, interactive way to get the whole family involved in brightening up your home.
Veidojiet savam priekam smalkus ziedu rokdarbus — interaktīvs veids, kā iesaistīt visu ģimeni, lai mājās radītu priecīgāku noskaņu.

Ziedi var izmainīt vissliktākās dienas. Svaigi noplūkts zieds mājās ienesīs krāsas uz vairākām dienām, bet svaigi izdrukāts zieds kalpos daudz ilgāk! Vienkāršu un spilgtu papīra rokdarbu projektu ar gerberu var atrast pakalpojuma Creative Park sadaļā "Augi", kur atrodami arī citi augi, piemēram, puansētijas, rozes un pat kaktusi un bonsai kociņi.

Padoms rokdarbiem: izmantojiet Canon matēto fotopapīru, lai piešķirtu tekstūru, kas līdzinās dzīviem ziediem.

2. Izveidojiet papīra zooloģisko dārzu ar mīļdzīvniekiem

A papercraft bunny rabbit.
Ar dzīvnieku klāstu, no kura var izvēlēties, — no mājdzīvniekiem līdz savvaļas putniem — varat būt radošs un izgatavot kaut ko atmiņā paliekošu.

Varat izvēlēties kādu no vairāk nekā 180 dzīvnieku papīra rokdarbiem — to ir tik daudz, ka var būt grūti izvēlēties, ar kuru sākt. Bet kurš dzīvnieks gan varētu labāk raksturot pavasara atnākšanu kā mīlīgais un ziņkārīgais trusītis? Tas atrodams "Iesācēju sērijā” — tā ir visbiežākā izvēle mazajiem papīra rokdarbu veidotājiem, kuri tikko uzsākuši šo nodarbi, jo tā palīdz apgūt locīšanas un griešanas pamatus.

Padoms rokdarbiem: pielīmējiet ausis jebkurā leņķī, kā jums patīk — virziet uz priekšu, panākot piemīlīgu izskatu, vai uz aizmuguri, lai iegūtu modrāku izskatu.

3. Kļūstiet rotaļīgs ar pavasara vēsmām

A colourful papercraft merry-go-round.
Ja meklējat izaicinošāku projektu, pamēģiniet izgatavot kaut ko ar kustīgām daļām, piemēram, karuseli, panorāmas ratu vai pat amerikāņu kalniņus.

Ienesiet savās mājās gadatirgus prieku ar šo kustīgo rotaļu karuseli, kurā ir seši spilgtu krāsu dzīvnieki, tostarp zilonis, panda un lauva. Atveriet logus un durvis, ielaidiet silto pavasara gaisu, lai atsvaidzinātu savas mājas, un skatiet, kā šis rokdarbu karuselis atdzīvojas. Līdzīgi kā dučiem citi vēja darbinātie izglītojošie papīra rokdarbi, kas uzskaitīti pakalpojuma Creative Park sadaļā "Spēles", šī spēle palīdzēs nosvinēt gadalaiku maiņu.

Padoms rokdarbiem: gādājiet, lai prieks uzplaiksnītu ar krāsām no katra leņķa, izmantojot Canon divpusējo matēto papīru.

4. Ienesiet mājās dabu

A wall decorated with blue butterflies.
Sienu rotājumi, piemēram, lidojoši taurenīši, var padarīt jūsu mājas priecīgākas, un tos izgatavot ir vienkāršāk, nekā jūs varētu domāt.

Kad pavasarī ārā atgriežas dzīvība, ienesiet košas krāsas arī mājās ar 3D sienas uzlīmēm. Prieku, kas rodas, skatoties uz taurenīšiem, kuri lido ap pavasara ziediem, var atdarināt arī uz savu māju sienām ar šīm taurenīšu izdrukām, kas dejos kopā ar vēja plūsmām vai ikreiz, kad paiesiet tiem garām.

Padoms rokdarbiem: sāciet ar dažiem mazākiem taurenīšiem tuvāk grīdai un turpiniet ar lielāku daudzumu lielākiem taurenīšiem augstāk, lai radītu kaleidoskopisku lidojuma ilūziju (oficiālais taurenīšu grupas nosaukums).

5. Ierāmējiet savas mīļākās fotogrāfijas

A pale pink papercraft photo frame.
Atdzīviniet atmiņas ar plašu dizainu izvēli. Izvēlieties perfektu rāmīti katram mirklim, ar ko dalāties.

Fotogrāfiju sakārtošana ir patīkams veids, kā sev un saviem mīļajiem atgādināt par priecīgo kopā pavadīto laiku, un tā sniedz arī iedvesmu gaidīt tādus pasākumus kā dzimšanas dienas un svētki. Creative Park piedāvā vairākus fotorāmīšu papīra rokdarbu dizainus, tostarp šo jauki rozā, japāņu iedvesmoto vinjeti, kas lieliski piemērota pavasara un vasaras sezonai vai kā dāvana Mātes dienā.

Padoms rokdarbiem: ja rāmīti vispār nevēlaties, fotogrāfijas varat izdrukāt tieši uz Canon magnētiskā fotopapīra, ko pēc tam var piestiprināt pie ledusskapja durvīm, kur visi to var redzēt.

Papildus magnētiskajam papīram varat mēģināt drukāt uz atkārtoti pielīmējama papīra, lai izrotātu albumus vai guļamistabu ar iemīļotajām fotogrāfijām, vai uzgludiniet uz attēlu pārnešanas materiāliem ar plašu dizainu klāstu, veidojot personalizētu apģērbu. Lejupielādējiet lietojumprogrammu Creative Park operētājsistēmai iOS vai Android, lai apskatītu citus veidus, kā izmantot pakalpojumu Creative Park, un šajā vasarā savas mājas padarītu priecīgākas.

Autors: Natālija Dentone (Natalie Denton)

Saistīti raksti
Craft butterflies

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izdrukājiet un izveidojiet mākslas darbus ar taureņiem, ko likt pie sienas

Papīra rokdarbu veidotāja Eimija Grēma (Aimee Graham) atklāj, kā ar drukāšanu izveidot ekskluzīvas dekorācijas.

Create a papercraft safari

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet papīra rokdarbu safari

Izdrukājiet dzīvnieku tematikas materiālus ģimenes aktivitātēm, izmantojot Canon Creative Park, un gūstiet iedvesmu no dabas.

Paper cutting craft

RADOŠA DRUKĀŠANA

Radiet iztēli rosinošus papīra mākslas darbus

Iepazīstieties ar eksperta izveidotu ceļvedi, kā veidot dekoratīvus attēlus, izmantojot papīra griešanu.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem