A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Personalizējiet, drukājiet, dekorējiet: ar Creative Park ir vienkāršāk sarīkot ballītes

Visiem patīk ballītes! Jauniem cilvēkiem nozīmīgi pasākumi un īpaši datumi ir ārkārtīgi svarīgi — dzimšanas dienas, Ziemassvētki, veiksmīgi nokārtots eksāmens, skolas beigas — šo sarakstu varētu vēl turpināt. Pasākuma organizēšana var būt nogurdinoša: dāvanu pirkšana, spēļu un izklaižu plānošana, dzērienu un uzkodu nodrošināšana. Tas bieži vien aizņem tik daudz laika, ka dekorēšana tiek atstāta uz pēdējo brīdi.

Tomēr, pateicoties Canon lietojumprogrammai Creative Park, var ietaupīt laiku ar izmaksu ziņā izdevīgiem risinājumiem, kas nodrošina pat visprasīgāko ballīšu rīkotāju vajadzības. Gan Creative Park lietojumprogramma, gan tīmekļa vietne ir pilna ar stilīga un mūsdienīga dizaina veidnēm, kas aptver no dzimšanas dienu plakātiem un dāvanu maisiņiem līdz rekvizītiem fotografēšanai un vietas noformēšanai. Tiek piedāvāts rotaļīgs, spilgts un krāsains dizains, līdz ar to jebkura vecuma lietotājs var atrast sev ko piemērotu.

Lai sāktu darbu, vienkārši lejupielādējiet lietojumprogrammu no App Store vai Google Play. Viss nepieciešamais ir Canon ID un atbalstīts Canon printeris.

Noformējums ikkatram notikumam

Personalised cards created with the Creative Park app on a party table with paper garlands and a pineapple gift box.
No kartītēm un ielūgumiem līdz karodziņiem un plakātiem — ir daudz dizaina iespēju un veidņu, no kurām varat izvēlēties.

Lietojumprogramma Creative Park ir universāls risinājums ballīšu dekorācijām. Ja darbu ar to esat uzsācis tikko, dodieties uz kategorijas “Featured” (Iecienītie) apakškategoriju “Party” (Ballīte), kur ir viss nepieciešamais — no plakātiem, dāvanu maisiņiem un kastītēm līdz galda kartēm un ballīšu cepuru veidnēm. Ja nevarat atrast, ko meklējat, vai vēlaties vairāk iespēju, apskatiet cilni “Letters/Cards” (Vēstules/Kartītes) sadaļā “Category” (Kategorija), lai atrastu ielūgumus un vēstules ar citu dizainu. Cilnē “Featured” (Iecienītie) ir arī īpaša apakškategorija “Birthday” (Dzimšanas diena), kur ir dzimšanas dienas kartītes un piederumi.

Tēmas, lai ballītēm piešķirtu stilu

Two girls hold photo booth party props printed from Creative Park
Izvēlieties savas ballītes tēmu un piemeklējiet atbilstošus rekvizītus un dekorācijas.

Ar lietojumprogrammu Creative Park varat rīkot tematisku ballīti ar stilu, lai tā atbilstu jūsu gaumei. Ko domājat par tropiskās ballītes tematiku, lai atgādinātu sev par vasaru, — ar ielūgumiem un galda kartēm, kas rotāti ar augiem, un dāvanu kastītēm ar arbūza vai ananasa formu? Pievienojiet dažus spilgtus fotokabīnes rekvizītus un krāsainu smieklīgas formas vītni, un viss būs sagatavots. Varat izvēlēties arī princešu tematiku ar piparmētru zaļiem mini kroņiem, virteni ar rozā briljantu dekorācijām un daudzkrāsainām dāvanu kastītēm.

Canon A4 formāta matētais papīrs MP-101 ir ideāls materiāls modelīšu veidošanai un augstas kvalitātes dekorācijām.

Pielāgojiet un personalizējiet

Saistīti raksti
Create your own family treasure hunt

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet savu ģimenes dārgumu meklēšanas spēli

Atklājiet, kā varat izmantot PIXMA printeri un nedaudz iztēles, lai radītu aizraujošu piedzīvojumu.

Print yourself a happy Halloween

RADOŠA DRUKĀŠANA

Drukāšanas idejas Halovīnam

Gadalaikam atbilstošas idejas jautriem un spocīgiem rotājumiem, tērpiem, kārumiem un citām lietām.

Bring joy indoors this autumn with papercraft

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Prieks telpās rudenī

Atklājiet, kā dizainere un ražotāja Pipa Hiskoka (Pippa Hiscock) izveidoja jautrus un personīgus ar rokām darināmus dzimšanas dienas papīra dekorus.

A girl holds a personalised card created with the Creative Park app.
Daudzas lietojumprogrammas Creative Park veidnes var pielāgot — varat augšupielādēt attēlus no kameras rullīša, pievienot personalizētu ziņojumu un pēc tam izdrukāt tieši no sava viedtālruņa vai planšetdatora.

Viena no lielākajām lietojumprogrammas Creative Park priekšrocībām ir tā, ka daudzas veidnes var pielāgot, pievienojot savus attēlus vai tekstu. Kad būsiet lejupielādējis veidni, varēsiet importēt attēlus lietojumprogrammā no kameras rullīša viedierīcē un izmantot funkciju “Additional text” (Papildu teksts), lai pievienotu personalizētu ziņojumu. Bērni var rediģēt un veidot veidnes pēc savas izvēles, un tam nepieciešamas vien dažas minūtes. Kad dizains ir gatavs drukāšanai, viņi var izveidot bezvadu savienojumu ar saderīgu Canon PIXMA printeri.

Izbaudiet eksperimentēšanu

A girl folds a paper party garland printed from the Creative Park app.
Katrai veidnei ir pievienotas skaidras instrukcijas, kuras var izdrukāt, lai būtu vienkāršāk tām sekot. Pēc tam vienkārši salociet izdrukas trīsdimensiju veidojumos — šī skaistā pasteļkrāsu vītne būs lieliski piemērota viesību galda dekorēšanai.

Veidnes ir sakārtotas kategorijās, un intuitīvā uzbūve ļauj vienkārši atrast meklētās sadaļas. Kad ir atrasta jūsu vajadzībām atbilstoša veidne, varat noklikšķināt uz zvaigznītes, lai to saglabātu izvēlnē “Featured” (Iecienītie), vai noklikšķināt uz cilnes “Edit” (Rediģēt), lai to lejupielādētu. Katrai veidnei ir pievienotas skaidras instrukcijas. Saglabājiet projektus (saglabātie darbi atrodami izvēlnē “Your Items” (Jūsu darbi) un, kad tie gatavi, nospiediet “Print” (Drukāt).Autors: Klēra Gillo (Claire Gillo)

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem