A green cutting mat with printed stickers resting on top, with a smartphone and tablet.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Pārveidojiet savu tālruni un citas lietas ar izdrukām

Mums visiem patīk mūsu viedtālruņi, planšetdatori un klēpjdatori, tomēr, kad tie ir izpakoti no iesaiņojuma, tie izskatās pavisam anonīmi. Tomēr jūs to varat mainīt, izmantojot savas iecienītākās fotogrāfijas, dizainu vai rakstus, ja esat apbruņojies ar Canon RP-101 atkārtojami pielīmējamo fotopapīru un Canon PIXMA printeri. Un tā kā atkārtojami pielīmējamais fotopapīrs tiešām nodrošina vairākkārtīgu lietošanu, varat mainīt izskatu, cik bieži vien vēlaties, un pat pieskaņot to savam apģērbam.

Kad būsiet panācis, ka jūsu tālrunis, planšetdators un klēpjdators izskatās labi, jūsu uzmanību piesaistīs citas lietas mājās, kuras varat personalizēt. Piemēram, varat pārveidot ledusskapi ar iecienītākajām fotogrāfijām, kas uzdrukātas uz atkārtoti pielīmējama fotopapīra, vai varat izmēģināt magnētisko fotopapīru MG-101, kas lieliski piemērots daudziem metāla priekšmetiem.

Nepieciešamās lietas

Izdruku izgatavošana

Canon magnētiskā fotopapīra un atkārtoti pielīmējamā fotopapīra lielums ir 4 x 6 collas (10,16 x 15,24 cm), kas ir lieliski piemērots fotogrāfiju drukai, bet varat to sagriezt arī mazākās uzlīmēs un dažādas formas magnētos. Ja atjautīgi izkārtosiet, no vienas papīra loksnes varēsiet izveidot vairāk nekā vienu uzlīmi vai magnētu.

Jums jārīkojas, kā norādīts tālāk.

1. Izvēlieties dizainu

A smartphone showing Creative Park, a tablet with printed stickers on it and a green cutting mat.
Iespējas ir neierobežotas neatkarīgi no tā, vai vēlaties drukāt savus attēlus vai Creative Park grafisko dizainu, lai dekorētu savas ierīces.

No ģimenes fotogrāfijām var izveidot lieliskas uzlīmes, bet varat nofotografēt arī bērnu zīmējumus, ar roku rakstītas piezīmes vai tādus objektus kā lapas un ziedus. Ja nevēlaties īstas fotogrāfijas izskatu, mēģiniet attēlam tālrunī vai datorā pielietot filtra efektu.

Pievilcīgi dizaini lejupielādei pieejami arī lietojumprogrammā Creative Park. Tajā atradīsiet daudz skaistu motīvu un rakstu, kā arī dažas vispārīgas viedtālruņu vāciņu veidnes, ko, rūpīgi izgriežot un pielāgojot, var izmantot sava esošā tālruņa vāciņa aplīmēšanai.

2. Ievietojiet papīru printerī

Saistīti raksti
A tablet displays the Easy-PhotoPrint App while a printer rests on a table in the background.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Lietojumprogramma Easy-PhotoPrint Editor

Uzziniet, kā pārvaldīt izklaidējošo un intuitīvo lietojumprogrammu Canon Easy-PhotoPrint Editor.

A woman wears a cotton tote bag, adorned with an iron-on transfer of a panda.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Pārveidojiet savu garderobi

T krekli ar paziņojumiem, personalizētas auduma somiņas… vienkāršs ceļvedis auduma apdrukai.

A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear, and different print applications: smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

RADOŠA DRUKĀŠANA

Atraisiet savu radošumu ar druku

Atklājiet, kā izmantot Canon papīru, lietotnes un printeri, lai pārveidotu savu mājokli un personalizētu visu, sākot no tālruņa līdz ledusskapim.

A woman loading photo paper into a white Canon PIXMA printer.
Pirms papīra ielādes printerī atcerieties, ka jāizvēlas apdrukājamais materiāls atkarībā no tā, vai vēlaties parādīt savus attēlus kā magnētus uz ledusskapja vai kā uzlīmes uz sava klēpjdatora.

Pēc tam izdomājiet, kādu materiālu izmantosiet, un ievietojiet to savā PIXMA printerī. Atkārtoti pielīmējamais fotopapīrs ir lieliska izvēle lielam daudzumam dažādu virsmu, tostarp smalkām elektroprecēm, savukārt Canon magnētiskais fotopapīrs ir labi piemērots dažādiem metāla priekšmetiem. Pirms dizaina uzlikšanas uz magnētiskā fotopapīra pārbaudiet, vai dekorējamais priekšmets ir magnētisks.

3. Izdrukājiet dizainu

A woman holding a printed photo of a flamingo graphic next to a Canon printer.
Canon PIXMA sērijas Wi-Fi iespējas sniedz iespēju drukāt dizainu tieši no sava viedtālruņa.

Pateicoties Canon PRINT lietojumprogrammai, dizainu varat izdrukāt saderīgos PIXMA printeros tieši no viedtālruņa — vai, ja vēlaties, varat drukāt arī no datora. Ja jūsu printeris ir saderīgs ar Canon PIXMA Cloud Link, varat drukāt tieši no sociālo tīklu kontiem, tostarp Instagram and Facebook, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu.

4. Izgrieziet dizainu

A printed graphic of a flamingo being cut out on a green cutting mat.
Noteikti apgrieziet izdruku, lai tā labi derētu jūsu viedtālruņa izmēriem. Ja dekorēsiet lielāku priekšmetu, piemēram, klēpjdatoru vai planšetdatoru, iespējams, jums nebūs nekas jānogriež — varēsiet to vienkārši pielīmēt.

Ja esat izdrukājis fotogrāfiju uz visas papīra loksnes, varat pāriet uz nākamo darbību, bet, ja attēls ir mazāks, uzlīme būs jāapgriež pareizajā izmērā. Atkārtoti pielīmējamā fotopapīra griešanai ideāli piemērotas ir labas šķēres, bet nesteidzieties un grieziet lēnām apkārt attēla malām, lai iegūtu skaistas maliņas. Ja izgriežat viedtālruņa vāciņa dizainu, atcerieties, ka jāpārbauda kameras atrašanās vieta un novietojums, lai to atbilstoši izgrieztu. Laba ideja ir vispirms izveidot veidni no parasta papīra vai kartona. Pēc tam varat ar zīmuli apvilkt apkārt veidnes malām, lai izgrieztu izdruku.

Papīra nazis var būt labāka izvēle, ja jāgriež Canon magnētiskais fotopapīrs, bet izmantojiet griešanas paliktni, tīru dēlīti vai biezu kārtu ar avīzēm, lai aizsargātu apakšā esošo virsmu. Metāla lineāls vai kaut kas līdzīgs ir parocīgs, kad griežat taisnās daļas, un mēģiniet griezt ar vienmērīgu un pastāvīgu kustību.

5. Noplēsiet aizmuguri un pielīmējiet

A person peeling a printed sticker off the backing paper.
Uzmanīgi noplēsiet papīru uzlīmes aizmugurē un piestipriniet to savai ierīcei. Ja izmantojat magnētisko papīru, nekas nav jānoplēš — vienkārši piestipriniet to pie piemērotas virsmas.

Tagad ir pienācis laiks noplēst atkārtoti pielīmējamā fotopapīra aizmuguri un to pielīmēt savam viedtālrunim vai citai ierīcei. Sāciet no viena uzlīmes stūra vai malas un rūpīgi noplēsiet aizmugurējo daļu. Pielīmējiet ar vienu lēnu kustību. Lineāls var palīdzēt arī noplēst aizmuguri un pakāpeniski pielīmēt uzlīmi, ja tas jādara taisnā līnijā.

Magnētiskajam fotopapīram nav aizmugurējā papīra, to var piestiprināt, tiklīdz tas izgriezts.

6. Pārvietošana

A woman applying a cut-out printed sticker to the back of her smartphone.
Abi materiāli ir atkārtoti pielīmējami un neatstāj pēdas, tāpēc magnētus varat pārvietot no ledusskapja uz radiatoru, kā arī varat mainīt sava jaunā viedtālruņa uzlīmi jebkurā brīdī, kad to vēlaties.

Izmantojot Canon atkārtoti pielīmējamo fotopapīru RP-101 un magnētisko fotopapīru MG-101, lieliska iespēja ir tā, ka izdrukas varat pārvietot un saglabāt savu ierīču sākotnējo izskatu — tās izskatīsies kā jaunas, bez jebkādām līmes paliekām. Varat iegūt jaunu izskatu katru nedēļas dienu!

Raksta autors: Andžela Nikolsone (Angela Nicholson)

*Atkārtoti pielīmējamā fotopapīra RP-101 saderība: TS/TR/G sērija, MG7700, MG7500, MG7100, MG6800, MG6600, MG6400, MG5700, MG5600, MG5500, MG3600, MG3500, MG3000, MG2900, MG2500, MG2400 sērija, MX530, MX490, MX470 sērija, iP2800 sērija, iP110
Magnētiskā fotopapīra MG-101 saderība: TS/TR/G sērija, MG7700, MG7500, MG7100, MG6800, MG6600, MG6400, MG5700, MG5600, MG5500, MG3600, MG3500, MG3000, MG2900, MG2500, MG2400 sērija, MX530, MX490, MX470 sērija, iP8700 sērija, iP2800, iP110, iX6800 sērija

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Ieteicamās lietojumprogrammas

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem