A person printing on a Canon PIXMA printer from a tablet using the Canon Easy-PhotoPrint Editor App.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Atklājiet jaunas radošas iespējas ar lietotni Canon Easy-PhotoPrint Editor

Tehnoloģijas ļauj mums uzņemt tūkstošiem digitālu attēlu, kas gadiem krājas mapēs, un mēs ar tiem neko tālāk nedarām. Bet ja nu būtu iespēja priecāties par šiem attēliem arī “reālajā” pasaulē? Canon lietotne Easy-PhotoPrint Editor ir vienkāršs veids, kā pārvērst jūsu mīļākās fotogrāfijas stilīgās izdrukās vai unikālās dāvanās superradošā un personalizētā veidā — tā ne tikai ļauj viegli izdrukāt šos attēlus, bet arī izbaudīt drukāšanas procesu!

Lietotne ir saderīga ar daudziem Canon printerim, tostarp PIXMA sērijas printeriem. To var izmantot dažādās ierīcēs, tostarp viedtālruņos un planšetdators (iOS un Android sistēmās), kā arī ir pieejamas versijas parasto datoru un Mac lietotājiem. Lai ātri savienotu printeri ar lietotni, noklikšķiniet uz printera ikonas sākuma ekrāna augšējā stūrī un atlasiet jūsu Canon printeri sarakstā “Available printers” (Pieejamie printeri).

A flat lay image of a hand holding a smartphone, an envelope, calendar, note paper and printed pictures.
Veidojiet unikālas izdrukas, kartītes un plakātus skolai vai kā dāvanu ģimenes locekļiem. Varat izmantot šo lietotni, arī lai rediģētu savas fotogrāfijas pirms to augšupielādes sociālajos tīklos.

Attēlu atlasīšana

A person uses the Canon Easy-PhotoPrint Editor App.
Varat atlasīt attēlus jebkurā savā uzglabāšanas platformā, tostarp sociālajos tīklos, kā arī no kameras failiem savā viedtālrunī.

Lai atlasītu attēlus, ar kuriem vēlaties strādāt, Canon Easy-PhotoPrint Editor lietotne piedāvā daudzas un dažādas iespējas. Varat izvēlēties attēlus un dokumentus savā ierīcē (noklikšķiniet uz “Browse” (Pārlūkot)) vai dažādos populāros “mākoņos” un sociālo tīklu platformās, tostarp image.canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram un OneDrive. Šī noderīgā sistēma ļauj ietaupīt daudz laika, ja jūsu attēlu faili ir saglabāti vairākās platformās.

Ja esat uzsākuši darbu ar veidni un vēlaties pie tās atgriezties vēlāk, vienkārši nospiediet “Save” (Saglabāt), un tā tiks ievietota cilnē “Your Items” (Jūsu vienumi) sākuma ekrānā. Lai varētu ātri un viegli piekļūt failiem, varat arī iekļaut jūsu mīļākās veidnes izvēlnē “Favourites” (Manas izvēles), noklikšķinot uz zvaigznes simbola. Turklāt veidnes aizpildīšanas rīks (kas pieejams katrā galvenās izvēlnes iestatījumā) ļauj ietaupīt daudz laika, jo dod iespēju izvēlēties veidnes, izmantojot dažādas kategorijas, piemēram, papīra izmērs un attēlu skaits.

Attēlu pielāgošana

A flat lay image of a PIXMA printer, printing out holiday pictures, surrounded by other printed pictures.
Pateicoties lietotnei Canon Easy-PhotoPrint Editor, varat pielāgot savus attēlus un izveidot personalizētas kartītes svētkiem un dažādām svinībām.

Canon Easy-PhotoPrint Editor ir intuitīva un lietošanā vienkārša lietotne, kas patiks ikvienai radošai personībai neatkarīgi no vecuma. Fotogrāfiju drukāšanai un individualizēšanai ir pieejamas daudzas un dažādas iespējas, ko var atlasīt sākuma ekrānā.

Lai ātri un viegli izdrukātu atsevišķus attēlus, atlasiet “Photos” (Foto). Tas ļauj ātri apgriezt attēlu vai pievienot stilīgu filtru. Ja vēlaties turpināt attēlu apstrādi, mēs iesakām atlasīt “Photo Layout” (Foto izkārtojums), jo tas ļauj pievienot īpašus efektus, piemēram, mainīt fona krāsu, tostarp tekstu, uzlikt fotorāmīti, kā arī izmantot radošo rīku “Stamps” (Zīmogi) (šīs opcijas ir arī pieejamas daudzās citās veidņu izvēlēs). Rīks “Stamps” ietver dažādas grafiskas ikonas, piemēram, bultiņas, runas laukus, dzīvniekus, skaitļus un simbolus, lai savām foto montāžām jūs varētu pievienot unikālus un mākslinieciskus elementus.

Kolāžu veidošana

Lietotne Canon Easy-PhotoPrint Editor ir paredzēta ikvienam ģimenes loceklim — opcija Scrapbook ļauj apkopot īpašās atmiņas par kādu notikumu unikālā atmiņu kladē, ko varat baudīt paši vai pasniegt kā dāvanu.

Varat izvēlēties drukājamus ietinamā papīra dizainus, ko var individuāli pielāgot, izmantojot dekoratīvus zīmogus, tekstu un attēlus, lai iegūtu pilnīgi unikālu gala rezultātu. Izmantojot vairāku uzlīmju veidni, pārliecinieties, ka nav atzīmēts lodziņš “Add the same image to all frames” (Ievietot to pašu attēlu visos logos), ja vēlaties drukāt dažādus attēlus. Arī šajā gadījumā varat pielāgot uzlīmes, mainot rāmīšus, zīmogus, tekstu un fona krāsu, lai iegūtu unikālu rezultātu.

Uzņēmējdarbība un personāla vadība

A fridge with pictures, posters, notes and magnets stuck to it.
Varat izveidot un izdrukāt plakātus, izmantojot savas mīļākās fotogrāfijas — piedāvājam neskaitāmas dizaina idejas jebkādiem pasākumiem un vajadzībām.

Canon Easy-PhotoPrint Editor nav paredzēta tikai ģimenes momentuzņēmumiem un izklaidējošiem fotoprojektiem. Lietotni var arī izmantot uzņēmējdarbībai un personāla vadībai, piemēram, tajā ir pieejamas veidnes plakātiem, tostarp saistībā ar pārdošanu un drošību, ko var pielāgot atbilstoši sava uzņēmuma vajadzībām. Ir pieejamas arī iespējas ID dokumentu fotogrāfiju drukāšanai, vizītkaršu dizaina izstrādei vai kalendāru veidošanai. Šīs veidnes ir pieejamas vienreizējai, kā arī 6 vai 12 mēnešu lietošanai.

Pateicoties viedtālruņu tehnoloģijai un tādām inovatīvām lietotnēm kā Canon Easy-PhotoPrint Editor, attēlu drukāšana var būt gan aizraujoša, gan radoša. Tas tiešām ir lielisks rīks gan personīgai, gan profesionālai lietošanai. Un izvēloties Canon PIXMA printeri, šāda drukāšanas metode ļauj ne tikai ietaupīt laiku, bet arī dod iespēju pārveidot jūsu īpašos digitālos mirkļus izcilos produktos, ko augstu novērtēsiet ne tikai jūs, bet arī visi pārējie.

Autors: Klēra Gillo (Claire Gillo)

Saistīti raksti
The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.

Printer fun for everyone

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet foto kalendāru

Pielāgojiet un izveidojiet savu foto kalendāru, kurā iekļautas jaukākās atmiņas.

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem