A surfer holds the IVY REC up and looks through the viewfinder.

PORTATĪVAS KAMERAS

Iepazīstieties ar Canon IVY REC, visur līdzi ņemamu kameru aktivitāšu uzņemšanai

Canon IVY REC ir šeit — triecienizturīga,* ūdensizturīga** portatīvā kamera, kas lieliski piemērota uzņemšanai, atrodoties kustībā. Ar 13 megapikseļu sensoru, Full HD 1080p video (līdz 60 kadriem sekundē), Wi-Fi un Bluetooth savienojumu — tā ir izstrādāta, lai ar augstu izšķirtspēju uzņemtu visu darbību jebkurā situācijā, kad nevēlaties riskēt ar parasto kameru vai viedtālruni. Šo mazo un izturīgo kameru var piespraust tieši pie jostas vai somas, lai tā vienmēr būtu sasniedzama, bet vislabākais ir tas, ka uzņemto materiālu var nekavējoties kopīgot, izmantojot Canon Mini Cam lietojumprogrammu.***

Kameras platums ir tikai 110,5 mm un svars aptuveni 90 gramu — Canon IVY REC nesamazinās jūsu ātrumu un netraucēs. Jūs par to aizmirsīsiet, līdz tā būs nepieciešama, ļaujot jums pievērst uzmanību savām darbībām.

A pink IVY REC being attached to the back of a surfboard resting on the sand.
Triecienizturīgā,* ūdensizturīgā** Canon IVY REC ir lieliski piemērota aktīviem sporta veidiem un vienkārši lietojama jebkurā vietā.

Izbaudiet!

Canon IVY REC ir ūdensizturīga** saldūdenī līdz divu metru dziļumā 30 minūtes — tas nozīmē, ka tā ir lielisks kompanjons pie baseina. Skatu meklētāju var izmantot kā klipsi, tāpēc Canon IVY REC var piestiprināt pie jostas vai mugursomas, dodoties pārgājienos, vai pie sava kalnu velosipēda priekšpusē, lai iegūtu kadrus no sava skatu leņķa. Nebaidieties to ņemt līdzi, kad līst vai dodaties bezceļos. Tā ir izgatavota piedzīvojumiem un dzīvei, atrodoties kustībā.

Canon IVY REC var izmantot arī uz trijkāja, kā arī piespraust pie drēbēm un pat uzmontēt uz sporta aprīkojuma.

Neatkāpieties no saviem nodomiem

A green Canon IVY REC tumbles into the sand in the wake of a mountain bike.
Canon IVY REC spilgtā krāsa palīdz to atrast, ja tā tiek pazaudēta, — to viegli ieraudzīt sniegā, dubļos un ūdenī, turklāt tai nav ekrāna, kas varētu saplīst, tāpēc tā ir ļoti izturīga.

Atšķirībā no viedtālruņa kamerai Canon IVY REC nav ekrāna, tāpēc nav jāuztraucas, ka tas varētu saplīst, — tā ir triecienizturīga* un var izturēt triecienu, kas rodas, nometot no divu metru augstuma, — lieliska īpašība, kas noder, braucot ar kalnu velosipēdu vai skrienot pa meža taku. Ir pieejama četru spilgtu krāsu izvēle — tās ne tikai piesaista skatienu, bet arī izceļas, ja nokrīt dubļos, smiltīs vai sniegā. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar velosipēdu, slēpojat vai braucat ar skrituļdēli, to ar prieku var ņemt līdzi izbraucienā.

Ātrāka par jums

A blue Canon IVY REC being used with the Canon Mini Cam app on a smartphone, displaying a photo on its screen.
Savienojiet savu Canon IVY REC ar mobilo ierīci, izmantojot bezmaksas Canon Mini Cam lietojumprogrammu.*** Tas sniedz iespēju izmantot uzņemšanas tālvadības funkciju, pārsūtīt attēlus no kameras uz ierīci un kopīgot tos ar draugiem un sekotājiem.

Ērti un vienkārši lietojama — Canon IVY REC ir ne tikai pieejama, bet arī ātra. Ar to var uzņemt fotogrāfijas, videoklipus vai abus uzreiz — papildu pielāgošana pieejama, izveidojot savienojumu ar viedtālruni. Aprīkota ar Wi-Fi un Bluetooth sinhronizāciju — ar to var uzreiz kopīgot attēlus un videoklipus sociālajos tīklos (ja to atļauj tīkla pārklājums). Izmantojot Canon Mini Cam lietojumprogrammu,*** sava viedtālruņa ekrānā varat redzēt, ko redz jūsu kamera, tāpēc varat to iedot draugam, kamēr pārskatāt materiālu vai izmantojat attālās uzņemšanas funkciju.

Izdzīvojiet mirkli un ņemiet braucienā līdzi Canon IVY REC! Viegli pieejama opciju ripa ļauj ērti pārslēgt uzņemšanas režīmus — nav nekā tāda, ko nevarētu uzņemt ar šo izklaidējošo, mazo aktivitātēm paredzēto kameru.

Autors: Deivids Osgars (David Osgar)*Triecienizturība līdz 2 metru (6,6 pēdu) augstumā. Triecienizturības testa metodes šai ierīcei ir unikālas, un tās nesniedz garantiju pret bojājumu vai nepareizu darbību.
**Ūdensizturība līdz 30 min 2 metru (6,6 pēdu) dziļumā. Testēta tikai saldūdenī. Ja bijusi saskare ar sālsūdeni, ieteicams nekavējoties noskalot ar saldūdeni.
***Izmantojot pēc izvēles pieejamo Canon Mini Cam lietojumprogrammu, saderīga ierīce jāsavieno ar Canon IVY REC, izmantojot Bluetooth® un Wi-Fi®. Canon Mini Cam lietojumprogramma ir pieejama bez maksas vietnē App Store un Google Play. Lejupielādējot bezmaksas Canon Mini Cam lietojumprogrammu, var tikt piemērota maksa par datu lejupielādi. Saderība ar mobilajām ierīcēm, kurās ir operētājsistēma iOS 11 vai jaunāka versija, un Android ierīcēm, kurās ir operētājsistēma Android 5.1 vai jaunāka versija.

Saistīti raksti
Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

ROKDARBI AR PRINTERI

Esiet radošs, izmantojot Canon Zoemini klāstu

Izpaudiet savu radošumu, esot kustībā, ar tūlītējo fotogrāfiju kameru un kabatas printeri.

A trail runner captured jumping in the air on a rocky beach, creating a bold silhouette.

SPRAIGAS DARBĪBAS FOTOGRAFĒŠANA

Pieci svarīgi padomi spraigas darbības fotografēšanai

Uzziniet, kā uzņemt vairāk radošu kadru ar spraigu darbību savos ikdienas piedzīvojumos, izmantojot profesionālā fotogrāfa Toma Binga (Tom Bing) padomus.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem