Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

DRUKĀŠANA

Jaunas jomas apguve ar drukāšanu

Neatkarīgi no tā, vai izpētāt jaunas uzņēmējdarbības iespējas, dodaties uz universitāti studēt vai palīdzat bērnam ar viņa jauno projektu, ikkatrā jaunā jomā var sasniegt labākus rezultātus ar drukāšanu.

Mūsdienās printeri var izdarīt daudz vairāk nekā to priekšteči. No mākoņdrukas līdz Wi-Fi savienojumam un lejupielādējamām biroju veidnēm — ir tik daudz, ko izpētīt.

Uzziniet vairāk par drukāšanas radošajām iespējām un to, kā printeris var palīdzēt sagatavoties plānotajām darbībām.

Organizējiet darbus

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Drukājamie materiāli nodrošina lielisku veidu, kā efektīvi strādāt bez lieliem izdevumiem. Ja jums nepieciešams plānotājs universitātē veicamajiem darbiem, A3 formāta kalendārs, lai plānotu tikšanos birojā, vai iknedēļas padarāmo darbu saraksts, lai pārvaldītu ģimenes dzīvi, šādus bezmaksas rīkus ir vienkārši atrast internetā.

Nav nepieciešams daudz laika, lai atrastu bezmaksas drukājamos materiālus, kas var palīdzēt organizēt darbu. Lietojumprogramma Easy-Photo Print Editor piedāvā dažādu veidņu klāstu kalendāriem, kuras var arī personalizēt ar saviem attēliem.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Prieka deva lietainās dienās

Bērnu izklaidēšana var būt darbs, kas aizņem visu dienu, jo īpaši sliktos laikapstākļos. Bet šādās vienmuļās dienās var iepriecināt printeris.

Canon Creative Park lietojumprogrammas sadaļā “Fun with Kids!” atradīsiet bez maksas lejupielādējamas krāsojamās lapas, labirintus un citus drukājamus darbus, kas ļauj ātri atrast nodarbi lietainās dienās. Varat personalizēt drukājamos materiālus, izmantojot rediģēšanas funkciju, lai pielāgotu veidnes.

"Bērnu izklaidēšana var būt darbs, kas aizņem visu dienu, jo īpaši sliktos laikapstākļos. Bet šādās vienmuļās dienās var iepriecināt printeris."

Ja vēlaties bērnus nodarbināt ilgāk, lietojumprogrammā Creative Park, atradīsiet plašu klāstu ar drukājamām spēlēm, tostarp bingo, gredzenu mešanas spēli un pat savu šaha komplektu. Tos var ērti izdrukāt mājās, un to izgatavošanas prieks būs tikpat liels kā spēlēšanas prieks.

Izpētiet vēl citas iespējas Creative Park vietnē ar daudziem jautriem papīra rokdarbiem un 3D modeļiem, ko var izdrukāt tieši ar mājas printeri, tostarp rotaļlietas, dzīvniekus un kartītes.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Jaunas mājvietas iekārtošana

Studiju uzsākšana universitātē nozīmē to, ka veltāt laiku, lai studenta mājvietu padarītu mājīgu. Kāpēc gan nesamazināt mājas dekoru izmaksas, izmantojot savus attēlus?

Canon Zoemini ir Canon kabatas formāta printeris, ko var tieši savienot ar viedierīcēm. Tas ļauj drukāt attēlus tieši no mobilās ierīces, lai jūs varētu ātrāk un ērtāk drukāt dekorus.

Ir daudz ekonomisku veidu, kā parādīt izdrukātos stāstus. Ja nevēlaties tos sasiet ar auklu vai piespraust pie ziņojuma dēļa, savas fotogrāfijas varat izstādīt kā kolāžas rāmī vai izdrukas uz auduma.

Canon PIXMA TS5350 sērija ir lieliski piemērota rokdarbiem un radošajiem projektiem. Varat izpētīt plašo drukāšanas papīru klāstu — no noņemamām fotouzlīmēm un magnētiskā fotopapīra līdz uzgludināmiem attēlu pārnešanas materiāliem un divpusējam matētam papīram. Vēl nekad nav bijis tik vienkārši izdekorēt savas lietas ar iemīļotajiem kadriem — izmantojot lietojumprogrammas Easy-PhotoPrint Editor un Creative Park.

Kur uzzināt vairāk

Uzziniet vairāk par PIXMA programmatūru un to, kā izmantot sava Canon printera radošās iespējas. Varat arī pārlūkot mūsu piedāvājumu, lai atrastu sev vispiemērotāko mājas biroja partneri un sāktu veidot savus papīra rokdarbus.

Autors: Saša Ņūberijs (Sasha Newbury)

Saistīti raksti
A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Labākais printeris mājas birojam

Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA TR4650 printeri.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.

Printer fun for everyone

RADOŠA DRUKĀŠANA

Jautrība visiem, izmantojot printeri

Seši veidi, kā PIXMA printeris var atdzīvināt jūsu mājas, jūsu ģimenes aktivitātes un jūsu ierīces.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem