Printed decorations and hand-held signs for a wedding day next to a portrait of a bride and groom in a frame.

KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

Radiet sev unikālas kāzas ar personalizētu drukāšanu

Ikviens vēlas, lai viņa kāzas būtu īpašas, un bieži vien tas nozīmē, ka jānāk klajā ar radošām idejām, lai izteiktu savu individualitāti vai izdomātu jautrus veidus, kā viesus iesaistīt svinībās. “Ir radusies tendence veidot intīmas vai “mikro” kāzas, kas ir ārkārtīgi personiskas, lai atbilstu pāra stilam un personībām,” saka Kerija Švābe (Carrie Schwab), galvenā redaktore uzņēmumā “Junebug Weddings”, kas nodrošina kāzu plānošanas resursus radošiem pāriem. Neatkarīgi no tā, vai tie ir mājās drukāti ielūgumi, plakāti, viesu grāmatas vai citas nepieciešamas piemiņas lietas, ir vairāki veidi, kā kāzām ar drukas materiāliem piešķirt personisku pieskārienu pirms lielās dienas, tās laikā vai pēc tās.

1. Drukāti ielūgumi

Savu ielūgumu drukāšana pašam ir lielisks veids, kā personalizēt šo lielo dienu un ietaupīt naudu plānošanas procesā. Canon divpusējais matētais papīrs MP-101D ir jau iepriekš salocīts un tiek piegādāts kopā ar aploksnēm.

Metālu, ģeometrisku grafiku un maigu pasteļtoņu kombinācijas bija galvenās tendences 2019. gadā, bet Kerija prognozē, ka 2020. gadā izmaiņas būs vērstas uz vienkāršāku dizainu. “Tagad ir aktuāls minimālisms,” viņa saka. “Mēs redzam, ka daudzi pāri uzsāk meklēšanu internetā ar atslēgvārdiem “vienkāršas kāzas”, pēc tam pievienojot meklēto vaicājumu. Domājiet par tīrām līnijām, par balto un melno krāsu.”
Ja minimālisms nav jūsu gaumē, vēl viena nozīmīga tendence 2020. gadā ir lapotne — no maigām palmu lapām līdz sulīgām tropiskām lapām. Canon PIXMA TS9551C printerī ir ietverti 45 paraugi, kurus varat iekļaut savos ielūgumos, un tas atbalsta 12 x 12 collu kartonu, kā arī 7 x 10 collu divpusēju matētu papīru, kas tiek piegādāts kopā ar aploksnēm. “Mājas printera izmantošana var palīdzēt pāriem samazināt arī izmaksas,” piebilst Kerija.

2. Fotokabīnes rekvizīti un plakāti

Izmantojot Creative Park, varēsiet atrast jūsu īpašajai dienai atbilstošas dekorācijas, pats tās izdrukāt, kā arī papildināt dekorācijas ar personalizētu pieskārienu. Jūsu īpašā diena tiks padarīta unikāla un atšķirsies no pārējām, un jūs arī ietaupīsiet naudu par dekorāciju īri.

Ja plānojat savā lielajā dienā izveidot fotokabīni, kāpēc gan neizveidot savus rekvizītus? Dažas lieliskas idejas var atrast lietojumprogrammā Creative Park, Canon bezmaksas avotā ar papīra rokdarbiem, kurus var izdrukāt ar Canon PIXMA TS9551C. Fotokabīnes rekvizītu (kāzas) komplekts ietver tiāru, komiskas brilles un plakātus komiskiem momentuzņēmumiem. Varat arī izveidot paši savus jaunā pāra plakātus, ko piekārt pasākuma vietā. Visas veidnes ir ar skaidrām instrukcijām, kā tās pagatavot.
Nodrošiniet, lai jūsu viesi neapmaldās, izveidojot zīmju veidnes un galda kartes — arī tās varat atrast lietojumprogrammā Creative Park. Lejupielādējiet veidnes un izdrukājiet uz A4 formāta matēta fotopapīra.

3. Viesu fotogrāmatas

Saistīti raksti
Create your own wedding album

KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

Izveidojiet savu kāzu albumu

Sava kāzu albuma veidošana var sniegt milzīgu gandarījumu. Uzziniet, kā to izdarīt, izmantojot ekspertu padomus.

A bride and groom and their guests dancing with their hands raised in the air.

KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

Kāzu fotografēšanas etiķete

Nodrošiniet, lai jūsu fotogrāfijas ar laimīgo pāri būtu neaizmirstamas pareizo iemeslu dēļ.

A before and after shot of a couple on their wedding day next to a lake, dark and unedited on the left, showing the lighter version on the right, edited in DPP.

REDIĢĒŠANAS PAMATI

Kā rediģēt īpašas fotogrāfijas

Uzlabojiet savus īpašo mirkļu kadrus ar šiem vienkāršajiem fotogrāfiju rediģēšanas padomiem.

Viesu grāmata sniedz lielisku iespēju atskatīties uz kāzu dienu un apskatīt visus personiskos ziņojumus no draugiem un ģimenes. Ar Canon Zoemini S2 tiek uzreiz izveidotas pielīmējamas izdrukas, lai viesi tās varētu ievietot šajā grāmatā. Ar to attēlu var izdrukāt vairākkārt, lai vienu varētu ievietot grāmatā, bet otru viesis varētu paņemt līdzi kā suvenīru.

Turpinot personalizēto motīvu, kāpēc gan neiekļaut drukāšanu arī svinībās ar momentuzņēmumu kameru, piemēram, Canon Zoemini S2. Tās iebūvētais spogulis un gredzenveida apgaismojums ir lieliski piemērots pašbildēm, un to var savienot, izmantojot Canon Mini Print lietojumprogrammu, turklāt lietojumprogrammas taimera iestatījums un tālvadība sniedz iespēju uzņemt arī lielākas grupas. Atstājiet Canon Zoemini S2 uz kamerai īpaši paredzēta galda un uzaiciniet ikvienu viesi uzņemt ar to attēlu. Iedrošiniet viesus izmēģināt rāmīti, filtru vai pievienot savus uzrakstus, panākot oriģinālāku izskatu. Varat arī tiem lūgt izdrukāt attēlu kvadrāta formātā, lai viņi varētu pievienot smieklīgu parakstu vai personisku piezīmi pielīmējamās izdrukas apakšā.
Varat izdekorēt albumu ar lentveida uzlīmēm, kas izdrukātas, izmantojot lietojumprogrammu Creative Park, un piepildīt tās ar savu viesu fotoattēliem, lai radītu īpašu piemiņas lietu, ko varēsiet vienmēr lolot.

4. Īpašas dekorācijas

Izmantojot Canon Zoemini S vai Canon Selphy Square QX10, varat paņemt attēlus no sava tālruņa, izdrukāt tos un izdekorēt savā stilā.

Varat arī izmantot Canon Zoemini S2 vai Canon SELPHY Square QX10 mobilo printeri, lai izveidotu pielāgotas dekorācijas. Lūdziet viesiem piestiprināt fotoattēlus lentei, kas izkārta ap kokiem un apgaismota ar lampiņām, vai piestiprināt tos pie aukliņas, kas novilkta starp koka balstiem. “Pāri domā, ko vēl varētu izdarīt, lai savas kāzas padarītu vēl personiskākas vai zīmīgākas,” saka Kerija. “Mājās veidoti dekori un citi elementi patiesi kļūst arvien populārāki.”

5. Kāzu fotogrāfiju izdrukas

Pašam izdrukājot savas kāzu fotogrāfijas, var lieliski ietaupīt naudu. Ar Canon PIXMA TS9551C varat iegūt kvalitatīvas izdrukas par pieejamu cenu. Turklāt nav jāgaida — savus kadrus varēsiet izdrukāt tūlīt.

Canon PIXMA TS9551C var izdrukāt 4 x 6 collu fotogrāfiju 21 sekundē ar tinti, kas atveido attēlus ar sīkām detaļām un ko var glabāt albumā pat 100 gadus, tāpēc varat izvēlēties iemīļotākos kadrus, lai ar tiem dalītos ar draugiem un radiem vai lai tos ierāmētu savās mājās. Varat bez piepūles drukāt, skenēt un kopēt, izmantojot viedierīci ar Canon PRINT lietojumprogrammu, vai drukāt bez jebkādām papildu lietojumprogrammām, pateicoties saderībai ar AirPrint (iOS) un Mopria (Android).

Iesaistieties vairāk kāzu plānošanā un izdrukājiet galda kartes, izmantojot lietojumprogrammu Creative Park. Pielāgojiet savu dizainu un ietaupiet kāzu budžetu, lai to izmantotu citām noderīgām lietām.

Autors: Natālija Dentone (Natalie Denton)

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem