RADOŠA DRUKĀŠANA

Personalizējiet savas ierīces ar izdrukātām uzlīmēm

Parādiet savu radošumu un personalizējiet viedtālruni, klēpjdatoru un citas ierīces, izmantojot Canon portatīvos printerus.
Canon SELPHY Square QX10, Canon Zoemini 2 un Canon Zoemini S2 ir novietoti uz balta auduma, un tos ietver dažādas ierīces, tostarp tālruņi, austiņas un klēpjdators, kurus visus rotā foto uzlīmes.

Mūsdienās nekad neesam tālu no tehnoloģiskām ierīcēm. Mēs ritinām viedtālruni, lai kavētu laiku, braucot ar autobusu, strādājam ar klēpjdatoru kafejnīcā vai laiski pavadām rītu, skatoties iecienītāko straumēšanas šovu planšetdatorā, — mūsu ierīces ir kļuvušas par daļu no mums, tāpēc ir vērts pacensties, lai tās atspoguļotu mūsu personību.

Varbūt tikko esat uzsācis studijas universitātē un vēlaties, lai apkārt būtu attēli ar draugiem no mājām, vai arī vēlaties izrotāt savu klēpjdatoru ar motivējošiem vēstījumiem, kas jūs iedvesmos katru reizi, kad to ieslēgsiet. Tā vietā, lai sadzīvotu ar vienmuļi pelēku ierīci vai parastu planšetdatoru vai tērētu naudu par viedtālruņa vāciņu, kas īsti neatbilst jūsu gaumei, ierīču personalizēšana var būt lieliska iespēja paust savu individualitāti. Izmantojiet savas iecienītākās krāsas, ceļojumu atmiņas, grupu pašbildes vai iedvesmojošus citātus. Tas arī palīdz ierīces viegli identificēt un var būt iemesls sarunas uzsākšanai.

Canon kompakto printeru klāsts ļauj ātri un ērti drukāt tieši no viedtālruņa. Turklāt līmējamo papīru izvēle ļauj dažu sekunžu laikā izveidot personalizētas uzlīmes, kuras var pielīmēt tieši ierīcēm.

Sieviete violetā džemperī tur viedtālruni, lai uzņemtu pašbildi, savukārt blakus viņai sieviete tumši zilā džemperī smaida.

Iedvesma var atnākt jebkurā brīdī, un ar Canon portatīvo printeru klāstu varat uzņemt pašbildi, atrodoties ceļā, personalizēt to Canon Print lietojumprogrammā un izdrukāt uz uzlīmju papīra dažās minūtēs, lai acumirklī personalizētu kādu savu ierīci.

Jums būs nepieciešami šādi priekšmeti:

1. Izvēlieties dizainu

Uz galda atrodas Canon SELPHY Square QX10, kas drukā brīvdienu fotoattēlu. Blakus tam divas rokas gludina uzlīmi uz klēpjdatora, bet otrā pusē viedtālrunī redzama lietojumprogramma SELPHY Print Layout.

Vai nevarat atrast piemērotu viedtālruņa vai klēpjdatora vāciņu? Izveidojiet savu dizainu un uzreiz izdrukājiet to ar Canon portatīvo printeri, nepieļaujot stila kompromisus un negaidot, līdz tas tiks piegādāts.

Jūsu dizains var atšķirties atkarībā no tā, ko personalizējat. Uz klēpjdatora ir vairāk vietas nekā uz viedtālruņa, tāpēc padomājiet par to, vai izvēlēsieties atsevišķu attēlu — grupas attēlu no festivāla, jauku suņu fotoattēlu vai īpaši labu pašbildi — vai attēlu kolekciju, ko var pārvērst kolāžā. Canon SELPHY Square QX10 izgatavo kvadrātveida izdrukas ar parakstam piemērotu apmali, kas lieliski noder lielākām ierīcēm, piemēram, klēpjdatoram vai planšetdatoram. Canon Zoemini klāsts piedāvā izmantot divu veidu uzlīmju papīru — taisnstūrveida un mazāku apļveida, kas lieliski noder austiņu un viedtālruņu personalizēšanai.

2. Rediģējiet attēlus

Sieviete violetā džemperī izmanto Canon drukāšanas lietojumprogrammu, lai pielāgotu savas fotogrāfijas, savukārt uz galda blakus viedtālrunim atrodas Canon Zoemini S2.

Abu veidu portatīvie printeri ir aprīkoti ar lietojumprogrammu, kas piedāvā daudz iespēju, kā radoši izpausties ar dizainu — veidojot kolāžas vai mozaīkas, pievienojot zīmējumus, filtrus un rāmīšus. Tas ir lielisks veids, kā personalizēt attēlus pirms drukāšanas un pielīmēšanas.

Kad dizains ir izdomāts, ir daudz veidu, kā to personalizēt. Izmantojot Canon fotoattēlu un drukāšanas lietojumprogrammas, pirms drukāšanas varat izmēģināt dažādus variantus savā tālrunī.

Canon SELPHY Square QX10 un SELPHY CP1500 ir saderīgi ar Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu, kas ļauj eksperimentēt ar izkārtojumiem un apdari. Varat arī izmantot lietojumprogrammas vairāku fotoattēlu izkārtojuma veidnes, lai vienā uzlīmē ietvertu vairākus attēlus un pēc tam tos izgrieztu, veidojot mazākus attēlus.

Canon Zoemini klāsts ir saderīgs ar lietotni Canon Mini Print, kas sniedz iespēju radoši izpausties ar filtriem, rāmjiem, uzlīmēm un zīmējumiem, kā arī kolāžu un mozaīku veidošanas rīkiem.

Canon Zoemini S2 ir kamera un momentuzņēmumu printeris. Tajā iebūvēts pašbilžu spogulis un gredzenveida apgaismojums, līdz ar to uzņemsiet perfektus fotoattēlus, tomēr jūs joprojām varat ar tiem eksperimentēt lietotnē Canon Mini Print.

3. Izvēlieties Canon līmējamo fotopapīru un izdrukājiet

Divas rokas tur mazu loksni ar divām apaļām uzlīmēm un atlīmē vienu no tām. Aiz tām uz galda atrodas Canon Zoemini S2, ko ieskauj citas fotoattēlu izdrukas.

Izmantojot Bluetooth, viedtālruni varat savienot ar Canon Zoemini printeru klāstu, lai nekavējoties izdrukātu dizaina modeļus, pat atrodoties ceļā.

Divas rokas tur viedtālruni, kura ekrānā redzams fotoattēls ar baltu apmali, savukārt fonā uz galda atrodas Canon SELPHY Square QX10.

Canon SELPHY Square QX10 izveido savienojumu ar tālruni, izmantojot Wi-Fi, un drukāšanai tam var būt nepieciešamas tikai 43 sekundes, tāpēc jūsu sociālā tīkla profila attēli jau pēc īsa brīža var atrasties uz klēpjdatora vāka.

Pēc tam jums jāizdomā, kādu papīru vai uzlīmes izmantosiet, un tas jāievieto portatīvajā printerī. Canon Zoemini klāstā tiek izmantots Canon ZINK™ fotopapīrs, kas nodrošina izdrukas bez apmalēm, kurām ir pielīmējama aizmugure un kas ir izturīgs pret ūdeni un plīšanu. No tā var izgriezt jebkādas formas un lieluma attēlus. Vai kāpēc gan neizmēģināt iepriekš sagrieztās apaļās uzlīmes? Tas ir vienkāršs veids, kā izdrukāt mini uzlīmes, lai varētu uzņemt pašbildi ar labāko draugu un dažās sekundēs iegūt atbilstošu attēlu uz viedtālruņa vāka, saglabājot atmiņas.

Canon SELPHY Square QX10 izmanto papīru ar apmalēm un biezu parakstu malu, kur varat pievienot datumus, vārdus vai iedvesmojošus citātus. Lai izvēle būtu vēl plašāka, Canon SELPHY CP1500, kas ir lielāks printeris, var drukāt uz dažāda lieluma papīra, tostarp mini uzlīmēm un kredītkartes lieluma uzlīmēm. SELPHY CP1500 var savienot arī ar USB, ja vēlaties drukāt no citas ierīces. Vienkārši ievietojiet papīru, un pēc dažām sekundēm izdruka būs jūsu acu priekšā.

Turklāt ZINK™ fotopapīru un SELPHY uzlīmju papīru var noņemt bez pēdām, tāpēc, ja jums apnīkst kāds attēls, varat vienkārši noņemt to un pielīmēt citu.

4. Pielīmējiet un priecājieties

Sieviete ar melniem, lokainiem matiem smaida, uz klēpjdatora vāka līmējot fotoattēlus, kas izdrukāti ar Canon SELPHY Square QX10.

Klēpjdatora personalizēšana ar fotoattēliem var saglabāt jūsu tuvumā mīļākos mirkļus — triumfējošu momentuzņēmumu no kalna virsotnes, vētrainu studiju biedru tikšanos vai pašbildi kopā ar mīļoto cilvēku. Tuvumā turot attēlu, kas liek smaidīt, var lieliski saglabāt atmiņas.

Sieviete violetā džemperī smaida, uzliekot rokas uz austiņām uz savas galvas; austiņas izrotātas ar apaļām foto uzlīmēm.

Jūsu personalizētās ierīces var atspoguļot jūsu stilu vai pat iecienīto izskatu. Tās var parādīt jūsu būtību un izcelt jūs no pūļa.

Tagad ir pienācis laiks noplēst izdrukas aizmuguri un pielīmēt to savai ierīcei. Vispirms jānotīra virsma, lai tā būtu gluda un tīra. Uzmanīgi atlīmējiet aizmuguri un piestipriniet uzlīmi ar vienu lēnu kustību. Lineāls var palīdzēt arī noplēst aizmuguri un pakāpeniski pielīmēt uzlīmi, ja tas jādara taisnā līnijā.

Kad jūsu ierīces izskatās labi, pienācīgi apskatiet citas lietas, kuras varētu nedaudz personalizēt. Ja viedtālruņa izskats ir atsvaidzināts, kāpēc gan neparūpēties par austiņu dizainu, lai tās izskatītos atbilstoši? Jūs pat varat personalizēt savu ierīci īpaši kādām svinībām vai pasākumam, piemēram, dzimšanas dienai vai festivālam. Aprunājieties ar draugiem vai dariet to viens pats. Process ir ātrs un vienkāršs, un iespējas ir bezgalīgas.

Autors: Keta Halsteda (Kat Halstead) un Andžela Nikolsone (Angela Nicholson)

Saistītie produkti

Saistītie raksti