Photo printing buyer’s guide

DRUKĀŠANA

Piecu veidu cilvēki, kuriem patiešām vajadzīgs printeris, — vai esat viens no viņiem?

Vai jums patiešām vajadzīgs printeris? Patiesībā tas ir vajadzīgs lielākajai daļai no mums. Protams, ja printeris ir darbā vai skolā, dažkārt ar to var izdrukāt arī personīgus materiālus, tomēr bieži vien ir situācijas, kad printeris mājās būtu ietaupījis laiku, atvieglojis dzīvi, sniedzis radošu iedvesmu jums vai jūsu bērniem vai palīdzējis attīstīt uzņēmējdarbību.

Tomēr nav tā, ka var nopirkt jebkuru printeri. Tas, kas jums nepieciešams, atkarīgs no jūsu personības. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kāds printeris jums ir vispiemērotākais.

Jaunie vecāki

A father helps his daughter make greeting cards out of photographs printed with PIXMA TS 9551C.

Skolas gados bērniem patīk radošas nodarbes. Kā vecāki jūs aizrautīgi stimulēsit bērnu radošās izpausmes un gatavosities visiem izaicinājumiem, kuri sagaida attiecīgajā vecumposmā. Jums būs nepieciešams vienkārši lietojams printeris, lai tam regulāri nosūtītu drukas darbus, tomēr būs nepieciešams arī radošu iespēju klāsts.

Printeris Canon PIXMA TS9551C ir kompakts A3 formāta printeris ar A4 formāta skenera un kopēšanas funkciju, ar lielu 10,8 cm skārienekrānu ar intuitīvu interfeisu, kuru var izmantot pat mazi bērni. Izpētiet radošu drukāšanas iespēju klāstu un izmantojiet dažādus materiālus, tostarp Canon magnētisko un atkārtoti līmējamo fotopapīru (pieejams no 2018. gada decembra). Ar jauno nagu uzlīmju lietojumprogrammu operētājsistēmai iOS un Android (pieejama no 2018. gada novembra) varat izdrukāt pat nagu uzlīmes. Printerī Canon PIXMA TS9551C tieši no skārienekrāna var arī izveidot savu ietinamo papīru un albuma lapas, izvēloties kādu no 45 paraugiem.

Bērniem būs nebeidzams prieks apvienot perfekta printera lietošanu ar Canon bezmaksas tiešsaistes pakalpojumu Creative Park. Šeit pieejamais plašais veidņu klāsts ļaus bērniem drukāt un izveidot jebko — no maskām un apsveikumu kartītēm līdz lellēm, papīra lidmašīnām, dinozauru figūrām un kosmosa kuģu modeļiem.

Fotografēšanas students

The Canon PIXMA TS8250 printing a fine art landscape photograph.

Kā aizrautīgs fotografēšanas amatieris vai fotografēšanas students esat apņēmies apgūt šo amatu un lielāko daļu laika pavadāt, cenšoties uzņemt labākus fotoattēlus. Savu darbu skatīšana taustāmā formātā palīdz tos novērtēt un uzlabot, tāpēc regulāri izmantojat tiešsaistes pakalpojumu sniedzējus, lai skolotājiem, draugiem un vienaudžiem varētu parādīt savu fotoattēlu izdrukas. Lai nebūtu jāgaida, kamēr izdrukas tiek piegādātas, ar savu printeri var ievērojami uzlabot darbplūsmu.

Galvenais, kas jāņem vērā, — jābūt iespējai izveidot augstas kvalitātes attēlus bez apmalēm līdz A4 formāta lielumam, lai jūs varētu labi izprast katra atsevišķā kadra smalkākās detaļas. Svarīgs ir printerī lietotās tintes veids — oriģinālā Canon tinte nodrošina dinamiskus attēlus. Modernajos Canon PIXMA TS8250 sērijas printeros ar bezvadu savienojumu tiek izmantotas sešas atsevišķas tintes kasetnes, lai izveidotu detalizētas augstas kvalitātes izdrukas. Līdzīgi kā citus tirgū pieejamos labākos modeļus, tos var nevainojami savienot, turklāt tie ir saderīgi ar Canon PRINT lietojumprogrammu — arī ar AirPrint, Mopria operētājsistēmai Android un Windows 10 Mobile, — lai jūs varētu ērti drukāt no viedtālruņa vai planšetdatora.

Personīgā uzņēmuma īpašnieks

Saistīti raksti
Printer fun for everyone

RADOŠA DRUKĀŠANA

Jautrība visiem, izmantojot printeri

Seši veidi, kā PIXMA printeris var atdzīvināt jūsu mājas, jūsu ģimenes aktivitātes un jūsu ierīces.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Labākais printeris mājas birojam

Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA TR4650 printeri.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.

A female business owner prints with PIXMA TS9550 while drawing and using a ruler at her desk.

Neatkarīgi no tā, vai no pirmdienas līdz piektdienai esat mājas birojā vai strādājat gan mājās, gan darba vietā, drīz vien jutīsities neapmierināts, ja jūsu mājas darba vietā nebūs printera, ar kuru var strādāt tikpat efektīvi kā jebkurā parastā birojā.

Neskatoties uz kompakto lielumu, elegantā un stilīgā printeru Canon PIXMA TS9550 sērija var izdrukāt pat lielus A3 formāta dokumentus — lieliski piemērota, lai gatavotu izdrukas mājas birojā un prezentētu tās klientiem un kolēģiem. Varat izveidot arī profesionāla izskata brošūras tieši no 10,8 cm skārienekrāna. Printeris Canon PIXMA TS9550 drukā asus dokumentus ar īpašu melno pigmentu, un automātiskais dokumentu padevējs sniedz iespēju uzreiz kopēt un skenēt dokumentus pat ar 20 lappusēm (A4, Letter vai Legal formāts), lai katra lappuse nebūtu jāskenē atsevišķi.

Printeri Canon PIXMA TS9550 var arī integrēt, veidojot viedu biroju. Tagad saderīgs arī ar Amazon Alexa* — var izdrukāt sarakstus un citus dokumentus, dodot balss pavēles, piemēram, “Alexa, start Canon Printer” (Alexa, ieslēdz Canon printeri), izmantojot Amazon Echo vai citas ierīces, kurās iespējota Alexa lietošana. Balss komandas varat arī izmantot, lai pārbaudītu atlikušo tintes līmeni printerī.

Māksliniecisks iedvesmotājs

A young woman wearing a yellow jacket takes a selfie with the Canon M50 in a city environment.

Lai kur jūs dotos, apkārtne jūs iedvesmo un jūs vienmēr esat pirmais, kurš ierauga lielisku fotogrāfiju kadrus, kurus drīz vien kopīgojat sociālajos tīklos. Pat tad, ja lielāko daļu attēlu augšupielādējat kopīgošanas vietnēs, printeris jums sniegtu daudz taustāmāku veidu, kā saglabāt savas idejas vēl ilgi pēc tam, kad tās pazudušas no jūsu sekotāju sociālo tīklu plūsmas. Jums nepieciešams fotoprinteris ne tikai izdruku veidošanai, lai tās pieliktu pie sienas, bet arī plašāku iespēju gūšanai, strādājot ar saviem darbiem. Izmantojiet šīs izdrukas, lai fotogrāfijas parādītu arī citiem lietotājiem, iespējams, izmēģinot citus žanrus.

Kompaktais printeris SELPHY CP1300 ietilps jūsu somā un ātri veidos ilgstoši noturīgas izdrukas. Jums vienkārši jāuzņem fotogrāfija ar viedtālruni vai kameru, kurai iespējots Wi-Fi, un jānosūta tā uz savu SELPHY printeri, kas nekavējoties izdrukās attēlus pat 102 x 152 mm (4 x 6 collu) formātā un ļaus jūsu labākajiem projektiem jaunā veidā iedvesmot gan jūs, gan citus.

Mākslas fotogrāfs

A large high-res fine art photograph bring printed from a Canon imagePROGRAF PRO-1000

Drīz pēc jūsu pirmās izstādes fotografēšanas klubā sekoja uzaicinājums izstādīt savas fotogrāfijas vietējā kafejnīcā, un daži klienti ir vēlējušies iegādāties jūsu izdrukas. Līdz šim saviem mākslas darbiem esat izmantojis vietējo augstas kvalitātes drukas pakalpojumu uzņēmumu, bet nu vēlaties iegūt lielāku kontroli pār drukas procesu un ātri reaģēt uz klientu pieprasījumiem. Ar savu printeri ir arī vieglāk izveidot savu darbu krājumus, lai tos pārdotu vietējos tirdziņos un mākslas izstādēs.

Jūsu printerim jābūt saderīgam ar īpašiem mākslas papīriem un kanvas materiālu, lai jūs varētu savus attēlus parādīt uz materiāliem, kas izceļ vislabāko katrā fotogrāfijā. Jums arī jābūt pārliecinātam, ka ar printeri saderīgā tinte piedāvā precīzu un uzticamu krāsu klāstu. Canon profesionālo printeru klāsts, PIXMA PRO-100S, PIXMA PRO-10S un balvas ieguvušais A2 formāta printeris imagePROGRAF PRO-1000, ir visuzticamākā izvēle jebkuram, kurš vēlas savus darbus izstādīt. Šajos modeļos tiek izmantotas īpašas monohromas tintes, kas palīdz iegūt piesātinātu un blīvu melno krāsu, kura piemērota galeriju sienām. Papildu priekšrocība printeru PRO-10S un Pro-1000 izmantošanai ir tā, ka tajos tiek izmantotas pigmenta bāzes tintes, kas saglabā krāsas ilgāk, gādājot, ka jūsu māksla tiek novērtēta dekādēm ilgi.

Profesionālas kvalitātes drukai nav jābūt arī biedējošai: Canon Print Studio Pro spraudnis ir paredzēts, lai jūs vienkārši varētu iegūt ekspertu kvalitātes fotogrāfiju izdrukas.

*Amazon un Alexa ir uzņēmuma Amazon.com, Inc. vai tā meitasuzņēmumu preču zīmes.

Autors: Olivers Atvels (Oliver Atwell)

Saistītie produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem