A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

DRUKĀŠANA

Iegūstiet brīvību ar bezvadu printeri, kuram iespējots darbs ar mākoni

Katrā birojā un mācību telpā nepieciešams printeris — laikiem mainoties, arvien vairāk cilvēku izvēlas strādāt un mācīties attālināti, tāpēc printeris nepieciešams arī katrās mājās. Viena no patīkamākajām lietām, strādājot mājās, ir tā, ka varat strādāt jebkurā telpā, kas atbilst jūsu noskaņojumam. Papildinot māju ar bezvadu printeri, kuram iespējots darbs ar mākoni, varat nesēdēt blakus printerim — varat drukāt no jebkuras vietas. Ja no rītiem vēlaties atrasties virtuvē kafijas kannas tuvumā, bet pēcpusdienā vēlaties pārvietoties uz saulainu stūrīti dārzā, varat to izdarīt. Nosūtiet dokumentus drukāšanai, tiklīdz tie sagatavoti, un paņemiet, kad vēlaties.

A Canon printer on a table in a living room.
Bezvadu drukāšana nozīmē to, ka nav jāsēž blakus printerim, nav nepieciešama īpaša mājas biroja vieta un varat strādāt no jebkuras vietas, kur vēlaties.

Vai esat noraizējies, ka bezvadu printeri ir grūti iestatīt? Neraizējieties — tas ir pavisam vienkārši. Un, kad būsiet to iestatījis, varēsiet izbaudīt vairākas noderīgas priekšrocības, lai nodrošinātu nepārtrauktu darba vai mācību grafiku. Piemēram, PIXMA G4511 piedāvā uzpildāmas tintes tvertnes, kas nodrošina lielu drukāšanas apjomu, ļaujot izdrukāt tūkstošiem dokumentu bez atkārtotas uzpildes. Turklāt, pateicoties PIXMA Cloud Link, varat skatīt, drukāt un skenēt dokumentus un fotoattēlus no printera ekrāna, viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu. PIXMA Cloud Link ļauj arī drukāt un skenēt uz tiešsaistes krātuves pakalpojumiem, piemēram, Dropbox un Google Drive, kā arī ērti kopīgot dokumentus. Plašāku informāciju par bezvadu printera iestatīšanu skatiet atbalsta ceļvedī.

Bezvadu printera izmantošanas priekšrocības, strādājot mājās

A man sits in front of a PIXMA G6050 Canon printer making notes on a printout.
Sarežģītu vai detalizētu informāciju var vieglāk izprast, ja tā ir izdrukāta nevis monitorā.

Printeris var būt noderīgs ne tikai vēstuļu un uzlīmju veidošanai ikdienas uzņēmējdarbības vajadzībām, bet var arī palīdzēt strādāt ražīgāk un efektīvāk. Lasot izdruku, pastāv mazākas iespējas, ka jūs iztraucēs ekrāna paziņojumi vai ienākošie e-pasta ziņojumi. Ir vērts arī atcerēties, ka acīm nepieciešama atpūta no ekrāna.

Rozija, grāmatvede, uzskata, ka viņas printeris ir nenovērtējams rīks, strādājot no mājām. Viņa skaidro: “Es regulāri skatos finanšu atskaites un izklājlapas un uzskatu, ka izdrukātā formātā informāciju ir vieglāk uztvert nekā ekrānā. Lai gan mums ir birojs mājās, mēs esam divi, tāpēc viens no mums vienmēr strādā ēdamistabā pie galda. Ir noderīgi, ja varu drukāt bez vadiem no jebkuras vietas, kur sēžu.”

A woman stands in an office holding a sheet of paper.
Dažkārt izdruka ir noderīga, lai palīdzētu novērtēt projekta lielumu vai mērogu.

Estelle, mārketinga vadītāja, regulāri rīko vebinārus, un viņa izdrukā ievada skriptu. “Kad esmu birojā, man ir divi ekrāni, bet mājās man ir tikai viens, tāpēc izdrukāju skriptu, ko nolasu katra vebināra sākumā. Tā kā mājās esam četri, bezvadu printeris ir ļoti noderīgs, lai varētu drukāt no jebkuras istabas. Man arī patīk, ka varu drukāt tieši no tālruņa, kad to vēlos.”

Saimons ir grafiskais dizainers, kurš nevēlētos palikt bez sava bezvadu printera. Viņš paskaidro: “Es vienmēr izdrukāju projekta kopsavilkumu, lai to izlasītu, jo īpaši tad, ja tas ir sarežģīts, un parasti esmu apbruņojies ar marķieri. Kad strādāju pie drukas dizaina, vienmēr izdrukāju projektu, lai to pārbaudītu un apskatītu attiecīgajā mērogā, — jo īpaši tad, ja strādāju ar lielāku monitoru.”

Svarīgs rīks skolniekiem un augstskolu studentiem

A teenage girl sits cross-legged on a bed, studying her textbooks. A Canon PIXMA TS5150 printer is on the table beside her.
PIXMA Cloud Link atbalsta arī Google Classroom, kas skolniekiem atvieglo saziņu ar skolotājiem, mācoties mājās.

Ne tikai profesionāļiem mājās noder bezvadu printeris. PIXMA Cloud Link atbalsta arī Google Classroom — tas nozīmē, ka tā ir noderīga skolniekiem un augstskolu studentiem. Google Classroom platforma ir izveidota, lai uzlabotu pasniedzēju un studentu komunikāciju. Izmantojot PIXMA Cloud Link ar Google Classroom, studenti var izdrukāt apmeklēto nodarbību sarakstus, kā arī uzdevumus tieši no printera ekrāna vai savas viedierīces, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu. Papildu priekšrocība skolotājiem ir tā, ka viņi var ērti izdrukāt klases žurnālus, kur redzami atsevišķu klašu skolnieki.

A teenage boy sits at his desk in his bedroom. A Canon G4500 printer is on the desk beside him.
Bezvadu printeris ir noderīgs rīks skolniekiem un studentiem — viņi to var izmantot, lai izdrukātu uzdevumus vai pārbaudītu savus darbus.

Piecpadsmit gadu vecais skolnieks Džeimijs saka: “Parasti es izdrukāju uzdevumus, jo tas palīdz atcerēties svarīgākās lietas, kas jāizdara, un es vienmēr pēc uzrakstīšanas izdrukāju savas esejas. Pēc tam ieturu pauzi, varbūt pamētāju bumbu vai padaru ko citu kādu brīdi, un pēc tam apsēžos un rūpīgi izlasu savu eseju. Es izmantoju sarkanu pildspalvu, lai izlabotu kļūdas, kas jāizlabo pirms darba augšupielādes, pirms to nosūtu apskatei skolotājam. Izdrukas izlasīšana man ir patiešām svarīga darbība — es atrodu visas nepilnības, ko neesmu pamanījis ekrānā, un tas man palīdz iegūt labākas atzīmes un saņemt savas mammas un tēva atzinību.”

Raksta autors: Andžela Nikolsone (Angela Nicholson)

Saistīti raksti
Meet the PIXMA G650 and PIXMA G550

DRUKĀŠANA

Iepazīstieties ar printeriem PIXMA G650 un PIXMA G550

Atklājiet jaunās Canon MegaTank printeru paaudzes jaunās funkcijas.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Labākais printeris mājas birojam

Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA TR4650 printeri.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem