Influencer Joel Thorpe taking a selfie on the Canon Zoemini S on Brighton beach front.

MOMENTUZŅĒMUMU KAMERAS

Attīstiet savu stilu ar momentuzņēmumu kamerām: influencera padomi

Instagram influencers Džoels Torps (Joel Thorpe) sāka attīstīt savu personīgo fotografēšanas stilu pēc tam, kad 15. dzimšanas dienā kā dāvanu saņēma fotokameru un tiešsaistē publicēja dažus kadrus. “Man nebija ne jausmas, ko es daru, bet jo vairāk es uzņēmu, jo vairāk pilnveidoju savas prasmes,” viņš saka. “Instagram tobrīd bija tikko parādījies, tāpēc manu sekotāju pulks diezgan ātri auga.”
Džoels dzīvo Braitonā, Anglijā, un viņš nodrošināja sev vietu universitātē, lai studētu kinematogrāfiju, bet brīvajā gadā pirms studijām viņa aizraušanās ar fotografēšanu pieauga tādā apmērā, ka joprojām nav beigusies, un tagad viņš uzņem saturu tūrisma organizācijām, viesnīcām un starptautiska mēroga zīmoliem.
Nesen 22 gadus vecais jaunietis sāka eksperimentēt ar ielu fotogrāfiju izdrukām, iekļaujot kadrā ar kādu ainu rokās turētu fotogrāfiju ar to pašu ainu, tādējādi izveidojot unikālu fokusa punktu. “Tas sasaucas ar visu koncepciju, kāpēc es iesaistījos fotografēšanā,” viņš atklāj. “Viena puse ir karjera, tomēr kopumā fotografēšana man ir veids, kā saglabāt pieredzi un labas atmiņas. Ar fizisku izdruku man ir arī šis nostalģiskais elements, un man ir sajūta, ka atmiņas saglabāsies nedaudz ilgāk. Tāpēc pirms kāda laika sāku ar to spēlēties un kadros pievienoju reālas rokās turamas izdrukas. Tas viss ir, lai saglabātu atmiņas.”

Džoels uzņem Braitonā, pilsētā, kurā dzīvo, un viņš fotografē ievērojamas vietējās vietas, pievienojot attēliem vēl vienu radošo dimensiju ar izdrukām, kuras veido ar Canon Zoemini S un kurās atspoguļota aina fonā.

Džoels izmanto kabatas formāta 8 megapikseļu Canon Zoemini S momentuzņēmumu kameru, jo tā ir portatīva un viegla. “To ir tiešām vienkārši lietot, un man patīk, ka tā ir kompakta,” viņš saka. “Šādai mazai un elegantai ierīcei ir ļoti daudz funkciju.”

Šeit viņš atklāj savus padomus par to, kā veidot savu zīmolu sociālajos tīklos un kāpēc viņš cer, ka viņa kadri iedvesmos citus fotogrāfus eksperimentēt ar izdrukām.

Attīstiet savu personīgo stilu

Saistīti raksti
Macro photography tips and techniques

RADOŠA DRUKĀŠANA

Ceļojuma dienasgrāmata kā profesionālim

Pārvērtiet Canon Zoemini S2 brīvdienu momentuzņēmumus personalizētā radošā dienasgrāmatā.

A person writing in a scrapbook, the pages filled with photos and stickers.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izpaudieties, radoši rakstot dienasgrāmatu

Dienasgrāmatas rakstīšana var būt veids, kā radoši izpausties un uzlabot savu garīgo veselību.

Vlogging how-to: winning vlogging tips

IELU FOTOGRAFĒŠANA

Atkājiet, kā veidot abstraktas ielu fotogrāfijas

Veidojiet skaistus mākslas darbus ar ikdienas motīviem, izmantojot šos vienkāršos paņēmienus sirreālu pilsētvides attēlu veidošanai.

Ne visas ainas labi noder šāda veida attēliem. “Parasti jūs vēlaties kaut ko drosmīgu un pārsteidzošu”, Džoels skaidro. “Pietuvojoties fotografējamajam objektam un nodrošinot tā fokusēšanu, iegūsiet labākus rezultātus. Jums jāspēj skaidri identificēt attēlu fonā, lai skatītāji saprastu, uz ko viņi skatās.”

“Tas nozīmē izveidot sev raksturīgu konsekventu attēlu izskatu, ko, cerams, cilvēki atpazīs,” Džoels saka. Tomēr konsekvence nenozīmē to, ka jābaidās no jaunu paņēmienu izmantošanas. “Es joprojām savos darbos cenšos īstenot oriģinālas koncepcijas, mēģinot atšķirties no pierastā,” viņš saka. Canon Zoemini S daudzpusība ir atļāvusi Džoelam izmēģināt jaunu radošu paņēmienu klāstu. “Ar šo ierīci pasaule jums ir pie kājām,” viņš saka.

“Man ir sajūta, ka atmiņas saglabājas ilgāk, ja tās fiksētas fiziskā formā, tāpēc sāku spēlēties ar šo ideju un kadros ietvēru rokās turētas izdrukas, pievienojiet nostalģijas elementu. Tas ir jauks veids, kā ietvert vēl vienu radošuma līmeni, un tas auditorijai piedāvā vēl vienu elementu, kam var pievērst uzmanību.”

Džoels piebilst, ka ir svarīgi sekot savai vīzijai, nevis uzņemt tikai to, kas, jūsuprāt, auditorijai varētu patikt. “Vienmēr ir patīkami saņemt pozitīvas atsauksmes sociālajos tīklos un redzēt, kāda veida kadrus sekotāji novērtē,” viņš saka. “Bet es domāju, ka jums jāapsver, ko īsti vēlaties radīt. Ir ļoti viegli kļūt par vienu no daudziem, pieturoties pie tā, ko dara citi fotogrāfi. Kamēr vien saglabājat savu oriģinalitāti un pieturaties pie tā, ko jums patīk darīt, viss pārējais sastāsies savās vietās.”

Vissvarīgākā ir kompozīcija

Fotogrāfijās Džoels tur rokās izdrukas — tas pievieno personisku pieskārienu un papildu dziļumu, veidojot iespaidīgāku gatavo attēlu, salīdzinot ar vienkāršu objekta fotogrāfiju.

Džoels šos kadrus iekomponē, domājot par izdrukām, un parasti viņš uzņem ar seklu asuma dziļumu (mazu fokusa zonu), lai izdruka attēla centrā būtu uzmanības centrā, bet fons būtu izpludināts. “Es izdrukāju attēlu, novietoju to centrā un pēc tam vēlreiz uzņemu fotogrāfiju ar Canon EOS-1D X Mark II [tagad tās pēctecis ir Canon EOS-1D X Mark III]. Skatītājs atpazīst vietu, jo redz līdzības izdrukā un fonā,” Džoels skaidro.

“Vissvarīgākais ir pārliecināties, ka attēls ir pietiekami labs. Ar digitālām kamerām var uzņemt daudzus momentuzņēmumus, bet fizisks attēls liek pārliecināties, ka fotogrāfija ir pietiekami laba, lai ar to strādātu.”

“Mani ir patīkami pārsteidzis Canon Zoemini S,” Džoels piebilst. “Krāsa atbilst tai, ko redz acis, gan “zelta stundas” laikā, gan dienasgaismā, kad uzņemšana un atbilstoša eksponēšana vienmēr ir problemātiska. Skatu meklētāju ir ļoti vienkārši izmantot kadru iekomponēšanai — un kompozīcija ir vissvarīgākā lieta, kas man pareizi jāizveido, lai iegūtu beigu koncepciju un nodrošinātu, ka izdrukai un fonam ir atbilstošs izskats.”

Eksperimentējiet ar personalizāciju

An infographic showing how the Canon Zoemini S can be used with the Canon Mini Print App.
Džoels izmantoja Canon Mini Print lietojumprogrammu, lai Canon Zoemini S savienotu ar savu viedtālruni, izmantojot Bluetooth. “To ir tik vienkārši lietot. Savas kameras materiālu varu augšupielādēt lietojumprogrammā, tad nospiežu drukāšanas pogu un saņemu patiešām jauku rezultātu,” viņš saka. Izdrukas var izmantot arī kā uzlīmes. “Jūs varat kļūt patiešām radošs”, saka Džoels. “Jūs varat izveidot veselu sienu ar uzlīmēm vai pielīmēt tās savam klēpjdatoram vai tālrunim,” viņš saka.

Džoels izmanto Canon Mini Print lietojumprogrammu savā viedtālrunī, kas savienots ar Canon Zoemini S, izmantojot Bluetooth, lai izveidotu vēl unikālākus attēlus, pievienojot rāmjus, filtrus un zīmējumus. Ja viņš vēlas iegūt kadru no neparasta leņķa, viņš var uzstādīt Canon Zoemini S atbilstošā pozīcijā un izmantot lietojumprogrammas taimeri un tālvadības iespējas, lai uzņemtu kadru.

Džoels iesaka eksperimentēt ar Canon Zoemini S, līdz iegūstat rezultātu, kas jums patīk. “Izdruku varat apgriezt kvadrāta veidā, kas sniedz pilnīgi jaunu pieredzi. Ir arī gredzenveida zibspuldze, kas lieliski piemērota lietošanai telpās,” viņš saka. “Šāda veida radošajam stilam ir liela daudzveidība. Jūs varēsiet izdarīt ārkārtīgi daudz, ja domāsiet netradicionāli. Vienkārši dodieties ārā, izpētiet, uzņemiet dažas fotogrāfijas un skatieties, kas notiek.” 

Autors Tamzina Vilksa (Tamzin Wilks)

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem