A woman carries a tote bag which has been customised with a panda motif from Creative Park with Canon's iron-on transfers.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Personalizējiet savu garderobi ar Canon PIXMA audumu apdruku

Ja jums ir attēls vai dizains, kas patīk, to ir vienkārši atveidot uz T krekla, auduma somiņas vai spilvena, izmantojot Canon uzgludināmos attēlu pārnešanas materiālus un saderīgu Canon PIXMA printeri. Varbūt esat kādas sporta komandas dalībnieks vai vēlaties iegūt personalizētu apģērbu ar apdruku kādam pasākumam? Varbūt vēlaties personalizētas dāvanas draugiem vai arī vēlaties izveidot auduma mākslas darbu, ko pielikt pie sienas? Lai arī ko jūsu iztēle būtu uzbūrusi, varat to pārvērst realitātē. Ja jums nepieciešamas idejas, Creative Park piedāvā dažādus pārsteidzošus dizainus, ko varat lejupielādēt bez maksas.

Uzgludināmi attēlu pārnešanas materiāli ir ārkārtīgi vienkārši lietojami, un drīz vien pamanīsiet, ka daudzas lietas izskatās labāk, ja ir nedaudz personalizētas.

A sheet of iron-on transfers on a printer tray next to a smartphone and a t-shirt.
Varat atrast daudzus jautrus T kreklu dizainus lietotnē Creative Park, tostarp šo jauko “Roly-Poly Penguin Family”.

Jums būs nepieciešams:

  • Saderīgs* Canon PIXMA printeris
  • Canon uzgludināmie attēlu pārnešanas materiāli (pieejami gaišam vai tumšam audumam)
  • Jūsu iecienītais dizains
  • T krekls, auduma somiņa vai audums pēc jūsu izvēles (materiāla sastāvā jābūt vismaz 50% kokvilnas; mazgājams veļas mazgājamajā mašīnā pie 30°C)
  • Šķēres
  • Gludināmais dēlis un gludeklis

Attēla pārnešana

Canon uzgludināmie attēlu pārnešanas materiāli ir pieejami A4 formātā, lai jūs varētu izveidot arī lielākus dizainus. Ja motīvi ir mazāki, uz vienas loksnes mozaīkveidā var izvietot vairākus, lai efektīvāk izmantotu pārnešanas papīru. Kad dizains ir sagatavots, izpildiet šīs vienkāršās darbības.

1. Ievietojiet papīru printerī

A woman loads a sheet of iron-on transfer paper into a Canon PIXMA TS5350 printer.
Mēs personalizējam tumšu T kreklu, tāpēc šim projektam esam izvēlējušies uzgludināmo attēlu pārnešanas materiālu tumšiem audumiem.

Atlasiet pareizo pārnešanas papīru. Ir pieejamas divas versijas — viena gaišam audumam un otra — tumšam audumam, kas nozīmē, ka attēlam būs skaistas un spilgtas krāsas neatkarīgi no tā, vai to pārnesīsiet uz gaiša spilvena, džinsa jakas vai balta T krekla. Abas versijas ir vispiemērotākās dabiskiem audumiem, piemēram, kokvilnai.

2. Izdrukājiet dizainu

Saistīti raksti
A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear, different print applications, smartphone, cloth bag, t-shirt and party glasses.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Atraisiet savu radošumu ar druku

Atklājiet, kā izmantot Canon papīru, lietotnes un printeri, lai pārveidotu savu mājokli un personalizētu visu, sākot no tālruņa līdz ledusskapim.

12-otmm-d96c300bba32e96612a9c59d2860579ff950ba8b-img-file

RADOŠA DRUKĀŠANA

Drukājiet rakstus izšūšanai

Ar drukātajiem rakstiem izšūšanai ir vienkārši izveidot pārsteidzošu apģērbu vai sienas dekorus.

A Canon printer prints a sheet of paper with three heart designs on it. Around it are coloured pencils, a pack of transfer paper and a white t-shirt with a heart transfer on it.

RADOŠA APZINĀTĪBA

Parādiet savas patiesās emocijas

Piedalieties sarunā par garīgo veselību ar šiem stilīgajiem un iedvesmojošajiem zīmējumiem.

A woman sits at a table holding a smartphone next to a Canon PIXMA TS5350 printer.
Drukājiet tieši no datora, viedtālruņa vai planšetdatora.

Izdrukājiet dizainu uz pārnešanas papīra. Varat drukāt no datora vai tieši no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot lietotni Creative Park. Drukāšana ir vienkārša neatkarīgi no tā, kurā brīdī rodas iedvesma!

3. Izgrieziet dizainu

A woman uses a pair of scissors to cut around an iron-on transfer design.
Attēlam apkārt varat atstāt piemali vai varat to apgriezt tieši gar malu.

Pārnešanas papīra neapdrukātās daļas būs redzamas uz gatavā materiāla, tāpēc, izmantojot asas šķēres, apgrieziet attēlu uz pārnešanas papīra, veidojot glītu rāmīti, vai arī rūpīgi izgrieziet apdrukāto daļu, mēģinot pieturēties pēc iespējas tuvāk attēla malām.

4. Novelciet un novietojiet paredzētajā vietā

A woman stands at an ironing board and peels the backing off an iron-on transfer. A dark t-shirt is on the ironing board.
Izmantojiet dažas kniepadatas, lai atzīmētu izvēlēto vietu, bet nespraudiet attēlu pie T krekla.

Novelciet pārnešanas papīra aizmugurējo loksni un novietojiet dizainu uz sava auduma. Ja izdruku novietojat uz T krekla, vispirms to ir vērts piemērīt un ar spoguļa (vai citas personas) palīdzību atrast vislabāko dizaina atrašanās vietu. Ja izmantojat vairākus mazus dizainus un nevēlaties vienmērīgu izkārtojumu, varat izmēģināt uzmest metamos kauliņus vai monētas uz auduma, lai izvēlētos nejauši atlasītas vietas.

5. Uzgludiniet

A woman irons an iron-on transfer onto a dark t-shirt.
Uzgludināmo attēlu pārnešanas materiāla tumšiem audumiem iepakojumā ietvertas divas pergamenta loksnes, kas pārnešanas papīru pasargā, kamēr to gludina.

Novietojiet audumu uz gludināmā dēļa ar pārnesamo attēlu izvēlētajā vietā un noņemiet kniepadatas. Pēc tam atrodiet pergamenta loksni, kas pievienota uzgludināmajam attēlu pārnešanas materiālam, un uzlieciet to uz sava dizaina. Tālāk jāveic pats satraucošākais — attēla pārnešana uz auduma. Vienkārši gludiniet pāri pergamenta loksnei, vienmērīgi piespiežot dizainu, lai tas no pārnešanas papīra saistītos ar materiālu. Kad attēls saistījies ar materiālu, jūsu dizains ir gatavs, un to var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, tāpēc varēsiet apģērbu valkāt daudzas reizes.

6. Plānojiet nākamo projektu

A man wears a dark t-shirt customised with an iron-on transfer of a family of penguins.
Tagad, kad esat atklājis, cik tas ir vienkārši, varat sākt plānot savu nākamo projektu…

Kad esat izveidojis pirmo personalizēto priekšmetu, ieraudzīsiet daudzās priekšrocības savas garderobes atjaunošanai vai jaunu akcentu pievienošanai saviem aksesuāriem. Kāpēc gan nepasūtīt papildu papīru — iespējas ir nebeidzamas!

*Uzgludināmu attēlu pārnešanas materiālu gaišiem audumiem LF-101 saderība: PRO-100 / PRO-100S, TS sērija (izņemot TS31xx sēriju / TS20x sēriju), TR sērija (izņemot TR45xx sēriju), MG77xx sērija / MG75xx sērija / MG68xx sērija / MG67xx sērija / MG57xx sērija / MG56xx sērija / MG36xx sērija, iX68xx sērija

*Uzgludināmu attēlu pārnešanas materiālu tumšiem audumiem DF-101 saderība: PRO-100 / PRO-100S, TS sērija (izņemot TS31xx sēriju / TS20x sēriju), TR sērija (izņemot TR45xx sēriju), G sērija (izņemot GM40xx sēriju / GM20xx sēriju), MG77xx sērija / MG75xx sērija / MG67xx sērija, iP87xx sērija / iX68xx sērija


Raksta autors: Andžela Nikolsone (Angela Nicholson)

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem