A Canon SELPHY SQUARE QX10 in front of a book full of pictures.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Jautri pavadiet laiku drukājot: stilīgi veidi, kā atdzīvināt fotogrāfijas

Ir 2020. gads, un ikkatram ir Instagram konts. Lielākā daļa cilvēku tagad var rediģēt savus fotoattēlus, lai iegūtu perfektus momentuzņēmumus. Kāpēc gan neatšķirties no pārējiem un neizveidot personiskas izdrukas, kuras tik ātri neaizmirsīsies?

Izvēlieties stilīgo portatīvo printeri SELPHY SQUARE QX10 ar eleganti melnu, pasteļu rozā vai piparmētru zaļu krāsu, un jūs varēsiet ļaut vaļu savam radošumam un atdzīvināt savas atmiņas. Šeit ir daži vienkārši padomi, lai jums rastos jaunas idejas.

Pieņemiet nepilnības

A woman’s hand placing a photograph of a couple at the beach into a holiday

Eksperimentējiet, tveriet mirkļus un radiet kaut ko unikālu, kas raksturīgs tieši jums. Izmantojiet zibspuldzi savā tālrunī, lai fotoattēlos panāktu deviņdesmito gadu izskatu, vai uzņemiet no maza leņķa, panākot savdabīgu perspektīvu, — izmēģiniet, kas jums patīk. Un tas nozīmē pieņemt to, ka attēliem nav jābūt perfektiem, lai tos izdrukātu. Atmetiet jebkādus noteikumus un jautri pavadiet laiku. 

Portatīvais printeris SELPHY SQUARE QX10 darbojas ar akumulatoru, un tam nav nekādu vadu, tāpēc tas sniedz brīvību drukāt, atrodoties jebkurā vietā. Ieslidiniet mazo ierīci savā somā un varēsiet drukāt jebkurā brīdī, kad jums būs attiecīgs noskaņojums. 

Šis parocīgais printeris veido bezapmaļu kvadrātveida uzlīmes, kas lieliski piemērotas albumiem, pielīmēšanai pie klēpjdatora vai ziņojumu dēļu dekorēšanai. Turklāt SELPHY SQUARE QX10 izmanto īpašu krāsu sublimācijas drukāšanu — tas nozīmē, ka jūsu košie radošie darbi saglabās intensīvas un spilgtas krāsas pat 100 gadus. Jā, tiešām — 100 gadus.

Parādiet stāstus

Izmantojiet SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu, lai kompakto SELPHY SQUARE QX10, kurā iespējots Wi-Fi, savienotu ar jūsu mobilo ierīci, vai savienojiet Canon Zoemini ar savu planšetdatoru vai tālruni ar Bluetooth®, izmantojot Canon Mini Print lietojumprogrammu, lai uzreiz dalītos ar saistošām fotouzlīmēm.

Uzlieciet fotoattēlus uz dzimšanas dienas kartītēm vai zīmējiet uz malām, radot īpašas pateicības piezīmes. Ielīmējiet tos žurnālā, lai atcerētos izveidotās apģērba kompozīcijas, uzņemtu pārsteidzoša izskata grimu vai jautrus momentuzņēmumus ballītēs — izvēle ir jūsu rokās. Dalieties ar savu pieredzi un stāstiem atbilstoši savai iztēlei.

Izdekorējiet savu vidi

A garland of photos printed on the Canon SELPHY SQUARE QX10 hanging from the wall.

Piestiprinot fotoattēlus mājās pie sienas, varat lieliski parādīt savu personību. No mājdzīvnieku portretiem un brīvdienu piedzīvojumiem līdz jautriem attēliem ar ģimeni — drukājiet fotoattēlus, kas jūs iedvesmo, un izvietojiet savā vidē. 

Portatīvais un ātrais printeris SELPHY CP1300 piedāvā ātru un ērtu bezvadu drukāšanu tieši no Android un iOS viedtālruņiem un planšetdatoriem vai izmantojot bezmaksas Canon PRINT lietojumprogrammu. Tas rada nevainojamas dažāda formāta izdrukas — no kartītēm līdz mazām uzlīmēm, un tas pieejams melnā, baltā vai rozā krāsā.

Autors: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill)

Saistīti raksti
A hand taking a printed sheet of vibrant images from a Canon SELPHY CP1300 printer surrounded by beads, necklaces and a colour chart.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Plānojiet, izmēģiniet un drukājiet

Uzziniet, kā SELPHY Photo Layout lietojumprogramma var palīdzēt ģenerēt aizraujošus rokdarbu projektus.

A lemon hovers in the air above an illustrated print of a tennis player about to serve. The effect makes it look as if the player is about to hit the lemon.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Rotaļīgas izdrukas ar Paperboyo

Spēlējieties, drukājiet un publicējiet: Instagram zvaigzne Paperboyo eksperimentē ar Canon SELPHY Square QX10.

A woman prints out a picture on a Canon SELPHY Square QX10. Positioned upright on the desk in front of her is an outfit inspiration mood board.

RADOŠA DRUKĀŠANA

Uzreiz izdrukājiet noskaņu kolāžu

Veidojiet jauna līmeņa radošos projektus un uzziniet, kā izveidot noskaņu kolāžu.

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem