RADOŠA APZINĀTĪBA

Izpaudiet sevi ar izdrukām: parādiet savas patiesās emocijas

Piedalieties sarunā par garīgo veselību un izpaudiet savu radošumu ar šiem stilīgajiem un iedvesmojošajiem zīmējumiem.
Canon printeris drukā papīra loksni, uz kuras ir trīs zīmējumi ar sirdīm. Apkārt ir krāsaini zīmuļi, zīmējumu pārnesamā papīra paka un balts T krekls, uz kura ir pārnesta sirds.

Kad jūtaties nomākts, saruna ar draugiem un ģimeni var būt ļoti noderīga, taču mēs zinām, ka dažreiz ir grūti sazināties un lūgt palīdzību. Šeit var palīdzēt mūsu radošais projekts ar diviem slaveniem ilustratoriem, Rikardo Kavolo (Ricardo Cavolo) un Agati Sorlē (Agathe Sorlet). Parādiet, ka jums ir vajadzīgas mīlestības pilnas rūpes vai vēlaties palīdzēt citiem, kam tās vajadzīgas, valkājot apģērbu ar viņu skaistajiem zīmējumiem ar sirdīm, kas ne tikai izskatās stilīgi, bet arī kalpo ar mērķi parādīt pasaulei smalku vēstījumu, ka esat gatavs runāt par labjutību.

Barselonā dzīvojošā Rikardo sarežģītos un kaleidoskopam līdzīgos zīmējumus iedvesmo tautas māksla un tetovējumu kultūra. Viņa mākslas darbi kā sienas gleznojumi grezno sienas visā pasaulē — no Francijas līdz Honkongai, un tie ir redzami arī grāmatu lapās un pat uz taro kārtīm.

Agatei, kas dzīvo Bordo, Francijā, ir stilistiski vienkāršāka pieeja. Viņas sirsnīgo un atjautīgo zīmējumu līnijas redzamas dažādos avotos: The New Yorker, The New York Times, Yoplait un WWF.

Šeit Rikardo un Agate runā par saviem zīmējumiem un to, kā tos var izmantot savu radošo iespēju paplašināšanai un saziņai ar citiem par garīgo veselību un labjutību.

Izvēlieties savu zīmējumu

Krāsaina ilustrācija, kurā attēlota sieviete, kas pārklāta ar trīs siržu zīmējumiem. Putni ar acīm spārnos lido ap viņas galvu.

“Sirds simbols lieliski iederas, tas ir visā manā darbā,” saka spāņu mākslinieks un ilustrators Rikardo Kavolo, kurš izstrādājis savstarpēji saistītu zīmējumu sēriju, kas kampaņas ietvaros parāda hronoloģisku stāstu. “Man radās ideja izveidot hronoloģisku stāstu, jo pirms dažiem gadiem es pārdzīvoju depresiju un zinu, ka tas ir ļoti svarīgs process.” © Ricardo Cavolo

Ilustrācija ar lielu rozā sirdi, kas apskauj mazu sievieti.

“Mūsdienās daudzas lietas notiek uz ekrāna virtuālajā pasaulē,” saka franču māksliniece Agate Sorlē. “Iespēja izdrukāt šos zīmējumus “reālajā” pasaulē var būt ļoti noderīga, ļaujot mums atjaunot saikni ar realitāti un pašreizējo brīdi un uztvert zīmējumus jaunā veidā.” © Agathe Sorlet

Kā sākuma punktu gan Rikardo, gan Agate izvēlējās sirdi.

“Sirds simbolizē sarunas par garīgo veselību un nepieciešamību dalīties ar kādu par savu piedzīvoto situāciju, kas var būt gan kāds draugs, gan ģimene,” skaidro Rikardo. “Katra mana ilustrācija attēlo kādu soli šajā ceļā. Pirmā, kurā attēlota viena persona, stāsta par lēmuma pieņemšanu, ka ir jārunā — tas ir visgrūtākais un vissvarīgākais solis. Otrā stāsta par to, ka jūs runājat ar kādu, un trešā parāda loku ar palīdzību, ko varat saņemt no visiem, kas jūs mīl.”

Agate vēlējās, lai viņas zīmējumi izskatītos “mierinoši un mīlestības pilni, lai pozitīvā veidā risinātu garīgās veselības un vientulības tēmas”. Katrs attēls parāda “dalīšanās un mīlestības radīto prieka mirkli,” viņa paskaidro. “Es vēlējos parādīt sievišķīgu raksturu ar plašu sirdi, jo sirds var simbolizēt visus dažādos mīlestības veidus — no jūsu ģimenes, draugiem, mīļotā cilvēka un dzīvniekiem līdz mīlestībai pret sevi.”

Atdzīviniet dizainu

Canon printeris uz galda, un no tā nāk ārā papīra loksne ar sirds zīmējumiem. Blakus tam redzama roka, kas uzgludina attēlu uz balta T krekla.

“Es ceru, ka, parādot šīs sirdis uz sava apģērba, cilvēkiem tās būs noderīgas komunikācijā un viņi tās izmantos, lai justos stiprāki un rastu vēlmi rūpēties par garīgo veselību,” saka Rikardo.

Vispirms atlasiet un lejupielādējiet zīmējumus ar sirdi. Tagad būs nepieciešams tālāk norādītais:Ar bezmaksas Canon PRINT lietotni tieši no tālruņa varat izveidot savienojumu ar Canon PIXMA TS7450 sērijas printeri, kuram aktivizēta Wi-Fi funkcija. Pārnešanas papīram ir A4 formāts, tāpēc pēc savas izvēles varat izdrukāt lielāku motīvu vai vairākus mazus. Izmantojiet Canon Easy-PhotoPrint Editor lietotni, lai ērti sakārtotu vairākus motīvus vienā lapā.

Kad esat izdrukājis zīmējumu uz pareizā pārnešanas papīra, kārtīgi izgrieziet to (liekais papīrs būs redzams uz pārsūtītā attēla). Novietojiet tekstilizstrādājumu uz gludināmā dēļa un izlemiet, kur uz sava T krekla vai cita priekšmeta vēlaties novietot zīmējumu, pēc tam noņemiet aizmuguri klājošos papīru un novietojiet zīmējumu uz auduma. Uzklājiet attēlu pārnešanas iepakojumā esošo pergamenta loksni uz zīmējuma un uzgludiniet pārnēsājamo zīmējumu. Beigās noņemiet pergamenta loksni. Viss ir gatavs!

Izlasiet mūsu ceļvedi par pārnešanas papīra izmantošanu zīmējumu uzdrukāšanai uz auduma vai pārejiet uz nākamo līmeni, izrotājot savu izdruku ar izšuvumu.

Varat dalīties ar šiem zīmējumiem ar draugiem un ģimeni, paskaidrojot, ka tie parāda vēlmi apspriest jebkuru tēmu, kas jūs nomāc, rada baiļu vai satraukuma sajūtu.

“Sirdis varat izmantot kā karodziņu, lai parādītu, kurā procesa punktā jūs atrodaties,” iesaka Rikardo. “Dalīšanās ir projekta labākā daļa. Mākslas jēga ir veidot saikni ar cilvēkiem. Un šis ir brīnišķīgs veids, kā to izdarīt.”

Izmantojiet savu radošo pusi

Ilustrācija ar lielu sirdi, kas ēd mazu, smaidošu sievieti.

Canon PIXMA TS7450 sērija ir ļoti noderīga šādos projektos, jo var tos patiesi atdzīvināt,” saka Agate. “Es ceru, ka cilvēki, skatoties manas ilustrācijas, var sajust prieku un mīlestību un justies mazāk vientuļi.”

Atslābinājusies sieviete sēž krēslā un lasa grāmatu par apzinātību. Viņa valkā baltu T kreklu, uz kura ir trīs siržu ilustrācijas.

“Es ļoti priecājos, ka manas ilustrācijas var izmantot “reālajā dzīvē”,” saka Agate. “Es domāju, ka tas projektam piešķir vairāk sirsnības.” © Agathe Sorlet

Ja esat radošs, jums paveras daudz pozitīvu aspektu neatkarīgi no tā, vai fotografējat vai rakstāt dienasgrāmatu. Sākumā tas liek piebremzēt un dzīvot esošajā mirklī, distancēties no stresa darbā un dzīvē.

“Ja strādāju ar saviem mākslas darbiem, esmu laimīgs. Tas ir atkarīgs tikai no tā, cik daudz un kādā veidā es tajā ieguldu savu enerģiju,” saka Rikardo, kuram pēc pārslodzes izraisītas izdegšanas darbā veselu gadu bija depresija, tomēr ar terapiju izdevās atrast labāku līdzsvaru.

“Zīmēšanai ir bijusi un joprojām ir galvenā loma manā ikdienas labjutības un garīgās veselības uzturēšanā,” saka Agate. “Būtībā tā man palīdz paust emocijas, kuras es citādi nevarētu izrādīt. Lielāko daļu zīmējumu kopīgoju sociālajos tīklos, bet turpinu arī ilustrēt personīgās dienasgrāmatas, kas man palīdz izteikt noteiktas emocijas, satraukumu un bailes.”

Tagad neapstājieties

Ilustrācija ar sievieti, kuru apskauj daudzas mazas sirsniņas, pilnībā aizsedzot viņas ķermeni un galvai ar smaidu sejā iznirstot augšpusē.

Agates ilustrācijās redzamās sirdis attēlo dažāda veida mīlestību — no ģimenes un draugiem līdz mājdzīvniekiem un mīlestībai pret sevi. © Agathe Sorlet

Ilustrācija ar sirds kontūru, kurā ir vairākas sejas, katra ar diviem acu pāriem, kā arī vairākas smaidošas saules.

Rikardo zīmējumus galvenokārt mēdz veidot ar digitālajiem līdzekļiem, “tāpēc darbs pie šī projekta ar iespēju to izdrukāt mājās un redzēt gala rezultātu un formātu sniedz gandarījumu”, viņš saka. © Ricardo Cavolo

Jūsu ceļojumam rokdarbu pasaulē nav jāsākas un jābeidzas ar šo projektu. Kāpēc gan Rikardo un Agates zīmējumi nevarētu jūs iedvesmot attīstīt savus motīvus un tos izdrukāt? Varat arī izmantot to pašu paņēmienu rakstu drukāšanai, lai to varētu izmantot izšūšanai. Kā Agate saka: “Lai zīmētu, jums nav jābūt profesionālam ilustratoram. Ikviens var radīt, un tas ir noderīgi jūsu labjutībai un garīgajai veselībai.”

Ar Canon PIXMA printeri varat ļaut savai iztēlei brīvi klīst. “Ja jums šī tehnoloģija ir mājās, tad, kad jums rodas ideja, varat ar to strādāt un pēc tam izdrukāt gatavo rezultātu,” saka Rikardo.

Un arī projekta pabeigšanai nav jānozīmē, ka saruna ir beigusies. “Garīgā veselība nav negatīva — tā mums visiem liek justies labāk,” noslēdz Rikardo. “Mums jāpārtrauc pret šo tēmu izturēties kā pret tabu un jāgādā, ka tā kļūst par kaut ko tādu, par ko varam brīvi runāt.”


Apskatiet mūsu Pinterest lapu, lai redzētu citus rokdarbu padomus un paņēmienus.Autors Reičela Sīgala Hamiltone (Rachel Segal Hamilton)

*Uzgludināmu attēlu pārnešanas materiālu gaišiem audumiem LF-101 saderība: PRO-100 / PRO-100S, TS sērija (izņemot TS31xx sēriju / TS20x sēriju), TR sērija (izņemot TR45xx sēriju), MG77xx sērija / MG75xx sērija / MG68xx sērija / MG67xx sērija / MG57xx sērija / MG56xx sērija / MG36xx sērija, iX68xx sērija

*Uzgludināmu attēlu pārnešanas materiālu tumšiem audumiem DF-101 saderība: PRO-100 / PRO-100S, TS sērija (izņemot TS31xx sēriju / TS20x sēriju), TR sērija (izņemot TR45xx sēriju), G sērija (izņemot GM40xx sēriju / GM20xx sēriju), MG77xx sērija / MG75xx sērija / MG67xx sērija, iP87xx sērija / iX68xx sērija

Saistītie produkti

Saistīti raksti

 • Black Canon PIXMA printer with a colouring printout and print paper on a desk.

  RADOŠA APZINĀTĪBA

  Samaziniet stresu, sēžot pie rakstāmgalda

  Dalāmies ar dažiem vienkāršiem veidiem, kā ikdienā novērst spriedzi.

 • Balts T krekls ar izdrukātu rakstu izšuvumam, kurā redzami istabas augi, blakus Canon attēlu pārnešanas materiālu iepakojumam.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Drukājiet rakstus izšūšanai

  Ar drukātajiem rakstiem izšūšanai ir vienkārši izveidot pārsteidzošu apģērbu vai sienas dekorus.

 • Cilvēks raksta albumā, kura lappuses ir pilnas ar fotogrāfijām un uzlīmēm.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izpaudieties, radoši rakstot dienasgrāmatu

  Dienasgrāmatas rakstīšana var būt veids, kā radoši izpausties un uzlabot savu garīgo veselību.

 • Pie sienas piekārts dekors — izgatavots no tropisku lapu formām, kas ir izgrieztas no krāsaina papīra rozā un zaļos toņos, un tropu tēmas izdrukām.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Vienkārši dekori dabas mīļotājiem

  Apvienojiet dabu un dizainu, izveidojot mierpilnas telpas savās mājās.