Fotogrāmatas

Jūsu dzīve HD kvalitātē. Lai gan digitālos fotoattēlus var kopīgot dažu sekunžu laikā, nekas nelīdzinās drukātu fotoattēlu aplūkošanai rokās. Kāpēc gan pašam neizveidot kvalitatīvu fotogrāmatu, izmantojot programmatūru hdbook? Profesionāli izdrukāta un iesieta personalizēta fotogrāmata, kas patiesi atdzīvina fotoattēlus, palīdz atcerēties svarīgus mirkļus, kā arī ļauj pasniegt izcilu dāvanu draugiem un ģimenei.


Iegādes vieta

Jūsu personalizētā hdbook. Tik vienkārši kā 123.

1. Fotoattēlu izvēle

Izvēlieties savus iecienītākos attēlus, ko parādīt izcilas kvalitātes fotogrāmatā. Šis ir lielisks risinājums gan ļoti personiskai dāvanai, gan vienkārši nozīmīgu atmiņu kopīgošanai ar ģimeni un draugiem.

2. Programmatūras hdbook lejupielāde

Programmatūra hdbook ļauj ērti dažu minūšu laikā noformēt fotogrāmatu. Kādā no hdbook mazumtirgotāju vietnēm vienkārši lejupielādējiet programmatūru datorā vai Mac datorā, izvietojiet savus fotoattēlus un aprakstus un nosūtiet drukāšanai.

3. Izbaudiet savas atmiņas

Jūsu personalizētās fotogrāmatas tiks drukātas, izmantojot 'vismodernāko printeri Canon DreamLabo 5000. Drīzumā saņemsit kvalitatīvu personīgo fotogrāmatu ar košiem krāsu fotoattēliem un skaidru tekstu.

Personalizētu fotogrāmatu iedvesma

Izcila fotoattēlu kvalitāte

Jūsu atmiņas HD kvalitātē

Ieraugiet un sajūtiet izcilo hdbook kvalitāti. Tā kā tiek izmantota augstas izšķirtspējas 7 tinšu drukāšanas tehnoloģija, fotoattēliem ir skaistas detaļas, dabiski ādas toņi un patiesa krāsu atveide. Krāsu fotoattēli ir tik koši, ka tos grūti atšķirt no realitātes, savukārt melnbaltajiem fotoattēliem ir vienmērīga gradācija, kas piešķir klasisku noformējumu.

Izvēlieties savu hdbook vāku

Personalizēta fotogrāmata

Izveidojiet savu personalizēto fotogrāmatas vāku, pievienojot tekstu un attēlus, lai to personalizētu. Profesionāla drukāšana un iesiešana — hdbook lieliski izskatīsies uz jebkura grāmatplaukta.

Teksta pievienošana fotoattēliem

Skaidrs. Dzidrs. Ass.

Pievienojiet vākam fotoattēlu parakstus un albuma nosaukumu. Speciāli izstrādātās tintes un 2400 dpi drukas izšķirtspēja parāda hdbook tekstu īpaši asā kvalitātē.

Līdzena izklājuma iesējums


Izcils izvietojums pa divām lapām

Visās mūsu fotogrāmatās ir izmantots līdzena izklājuma iesējums, tāpēc attēlus varat izvietot pa divām lapām, nezaudējot vietu starp fotoattēliem dažādās lapās. Izcilas kvalitātes divpusēji fotopapīri ļauj izvērsties no standarta 24 lapām līdz pat 100 lapām, turklāt fotogrāmatas iesējums joprojām ir plāns.

hdbook formātu izvēle

Jūsu vēlmēm atbilstošs formāts

Kvadrātaini formāti ir pieejami šādos izmēros: 127x127 mm, 210x210 mm un 300x300 mm. Varat arī norādīt ainavu vai portretu A5 un A4 formātā vai izvēlēties A3 ainavu. Jūs noteikti atradīsit formātu, kas ir piemērots jūsu personalizētajai fotogrāmatai.

Fotopapīru izvēle

Augstākās kvalitātes apdare

Īpaši izstrādātais papīrs, kas paredzēts darbam ar Canon drukāšanas tehnoloģiju, piešķir jūsu HD kvalitātes fotoizdrukām augstākās klases apdari. Izvēlieties kādu no spīdīgajiem papīriem, kura tekstūra ir līdzīga tradicionālajām fotoattēlu laboratorijas izdrukām, vai glancētajiem papīriem ar vienmērīgu un glancētu apdari.


Nezūdošas atmiņas

Canon tinšu un speciāli apstrādāta fotopapīra kombinācija nodrošina fotoattēlu kvalitāti, kas saglabāsies gadiem ilgi. Kvalitāte, kas nezudīs vismaz 300 gadu, — esiet drošs, ka jūsu personisko fotogrāmatu varēs arī baudīt nākamās paaudzes.*

Fotogrāmatas programmatūra

Mūsu vienkārši lietojamā programmatūra Windows vai Mac datoriem ļauj dažu minūšu laikā izveidot pielāgotu fotogrāmatu. Izvēlieties grāmatas formātu, pievienojiet attēlus un izvēlieties izkārtojumu plašajā piedāvājumu klāstā.

Ātri izmantojami, sākotnēji iestatīti izkārtojumi

Tagad savu fotogrāmatu varat izveidot vēl vienkāršāk, izmantojot automātiskās plūsmas funkciju. Programmatūra automātiski pasūta attēlus un ievieto tos laukos, ņemot vērā vislabāko orientāciju. Pirms personalizētās fotogrāmatas nosūtīšanas drukāšanai varat arī pats uzlabot lapu izkārtojumu un attēlus.

Uzlaboti, pielāgoti izkārtojumi

Bezmaksas programmatūra hdbook ir ne tikai vienkārši lietojama, bet tai ir arī uzlabotas funkcijas, kas ļauj noformēt fotogrāmatu atbilstoši savām vēlmēm un parādīt lietas no sava skata punktu.

Kur iegādāties?

Lejupielādējiet bezmaksas fotogrāmatu programmatūru hdbook pie kāda no mūsu mazumtirgotājiem un sāciet izveidot izsmalcinātas fotogrāmatas jau šodien. Sāciet, noklikšķinot uz valsts karoga blakus atlasītajam hdbook pārdevējam.

Austrija

Beļģija

Dānija

Vācija

Itālija

Luxembourg

Polija

Lielbritānija

Īrija

*Aprēķinātais izdruku mūžs, tās glabājot tumsā

<Pārbaudes metodes un aprēķina kritēriji>

Attēla noturīguma dati, kas izteikti ar gadu skaitu, tiek aprēķināti, pamatojoties uz JEITA (Japan Electronics and Information Technology Industries Association — Japānas Elektronikas un informācijas tehnoloģiju nozares asociācija) standartā “Digitālo krāsu fotogrāfiju izdruku stabilitātes novērtēšana” (Digital Color Photo Print Stability Evaluation) (JEITA CP-3901) ietvertajām pārbaudes metodēm un kritērijiem.

<Piezīme fotogrāfiju drukāšanai un izlikšanai>

Faktiskais attēla noturīgums var atšķirties no iepriekš sniegtā aprēķinātā noturīguma, un tas atkarīgs no izlikšanas/glabāšanas apstākļiem. Gadu skaits tiek aprēķināts no Canon Inc. iegūtajiem rezultātiem paātrinātajās pārbaudēs, un tas nav uzskatāms par produkta garantiju. Drukāto attēlu mūža pagarināšana: gaismas, vidē esošu gāzu, augstas temperatūras un mitruma ietekme var paātrināt krāsu izbalēšanu. Fotogrāfiju glabāšanas un izlikšanas laikā izvairoties no izbalēšanu veicinošiem faktoriem, var efektīvi uzlabot to attēlu noturīgumu.


*Metodika un tehniskie dati var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma.