Fotogrāmatas

Jūsu dzīve HD kvalitātē. Lai gan digitālos fotoattēlus var kopīgot dažu sekunžu laikā, nekas nelīdzinās drukātu fotoattēlu aplūkošanai rokās. Kāpēc gan pašam neizveidot kvalitatīvu fotogrāmatu, izmantojot programmatūru hdbook? Profesionāli izdrukāta un iesieta personalizēta fotogrāmata, kas patiesi atdzīvina fotoattēlus, palīdz atcerēties svarīgus mirkļus, kā arī ļauj pasniegt izcilu dāvanu draugiem un ģimenei.

Jūsu personalizētā hdbook. Tik vienkārši kā 123.

1. Fotoattēlu izvēle

2. Programmatūras hdbook lejupielāde

3. Izbaudiet savas atmiņas

Izvēlieties savus iecienītākos attēlus, ko parādīt izcilas kvalitātes fotogrāmatā. Šis ir lielisks risinājums gan ļoti personiskai dāvanai, gan vienkārši nozīmīgu atmiņu kopīgošanai ar ģimeni un draugiem.

Programmatūra hdbook ļauj ērti dažu minūšu laikā noformēt fotogrāmatu. Kādā no hdbook mazumtirgotāju vietnēm vienkārši lejupielādējiet programmatūru datorā vai Mac datorā, izvietojiet savus fotoattēlus un aprakstus un nosūtiet drukāšanai.

Jūsu personalizētās fotogrāmatas tiks drukātas, izmantojot 'vismodernāko printeri Canon DreamLabo 5000. Drīzumā saņemsit kvalitatīvu personīgo fotogrāmatu ar košiem krāsu fotoattēliem un skaidru tekstu.

Personalizētu fotogrāmatu iedvesma

Izsmalcināts kāzu albums

Atcerieties arvien no jauna savu īpašo dienu — izveidojiet savu izsmalcinātu fotogrāmatu, izmantojot dažādus kāzu tēmas fonus, attēlu rāmjus un lapu stilus.

Mazuļa fotogrāmata

Mazuļa fotogrāmata ir lielisks veids, kā parādīt citiem sava jaunā ģimenes locekļa fotoattēlus un atcerēties katru svarīgo mirkli.

Ceļojuma fotogrāmata

Jūsu mūža ceļojums vai atpūta saulē — atcerieties šos brīžus arī ilgi pēc tam, aplūkojot kvalitatīvu brīvdienu fotogrāmatu.

Fotoattēlu publicēšana

Profesionālas kvalitātes portfelis ar fotogrāmatām ir lielisks veids, kā parādīt savas fotografēšanas prasmes un reklamēt savu nodarbi potenciālajiem klientiem.

Izcila fotoattēlu kvalitāte

Jūsu atmiņas HD kvalitātē

Ieraugiet un sajūtiet izcilo hdbook kvalitāti. Tā kā tiek izmantota augstas izšķirtspējas 7 tinšu drukāšanas tehnoloģija, fotoattēliem ir skaistas detaļas, dabiski ādas toņi un patiesa krāsu atveide. Krāsu fotoattēli ir tik koši, ka tos grūti atšķirt no realitātes, savukārt melnbaltajiem fotoattēliem ir vienmērīga gradācija, kas piešķir klasisku noformējumu.

Izvēlieties savu hdbook vāku

Personalizēta fotogrāmata

Izveidojiet savu personalizēto fotogrāmatas vāku, pievienojot tekstu un attēlus, lai to personalizētu. Profesionāla drukāšana un iesiešana — hdbook lieliski izskatīsies uz jebkura grāmatplaukta.

Teksta pievienošana fotoattēliem

Skaidrs. Dzidrs. Ass.

Pievienojiet vākam fotoattēlu parakstus un albuma nosaukumu. Speciāli izstrādātās tintes un 2400 dpi drukas izšķirtspēja parāda hdbook tekstu īpaši asā kvalitātē.

Līdzena izklājuma iesējums

Izcils izvietojums pa divām lapām

Visās mūsu fotogrāmatās ir izmantots līdzena izklājuma iesējums, tāpēc attēlus varat izvietot pa divām lapām, nezaudējot vietu starp fotoattēliem dažādās lapās. Izcilas kvalitātes divpusēji fotopapīri ļauj izvērsties no standarta 24 lapām līdz pat 100 lapām, turklāt fotogrāmatas iesējums joprojām ir plāns.

hdbook formātu izvēle

Jūsu vēlmēm atbilstošs formāts

Kvadrātaini formāti ir pieejami šādos izmēros: 127x127 mm, 210x210 mm un 300x300 mm. Varat arī norādīt ainavu vai portretu A5 un A4 formātā vai izvēlēties A3 ainavu. Jūs noteikti atradīsit formātu, kas ir piemērots jūsu personalizētajai fotogrāmatai.

Fotopapīru izvēle

Augstākās kvalitātes apdare

Īpaši izstrādātais papīrs, kas paredzēts darbam ar Canon drukāšanas tehnoloģiju, piešķir jūsu HD kvalitātes fotoizdrukām augstākās klases apdari. Izvēlieties kādu no spīdīgajiem papīriem, kura tekstūra ir līdzīga tradicionālajām fotoattēlu laboratorijas izdrukām, vai glancētajiem papīriem ar vienmērīgu un glancētu apdari.

Nezūdošas atmiņas

Canon tinšu un speciāli apstrādāta fotopapīra kombinācija nodrošina fotoattēlu kvalitāti, kas saglabāsies gadiem ilgi. Kvalitāte, kas nezudīs vismaz 300 gadu, — esiet drošs, ka jūsu personisko fotogrāmatu varēs arī baudīt nākamās paaudzes.*

Fotogrāmatas programmatūra

Mūsu vienkārši lietojamā programmatūra Windows vai Mac datoriem ļauj dažu minūšu laikā izveidot pielāgotu fotogrāmatu. Izvēlieties grāmatas formātu, pievienojiet attēlus un izvēlieties izkārtojumu plašajā piedāvājumu klāstā.

Ātri izmantojami, sākotnēji iestatīti izkārtojumi

Uzlaboti, pielāgoti izkārtojumi

Tagad savu fotogrāmatu varat izveidot vēl vienkāršāk, izmantojot automātiskās plūsmas funkciju. Programmatūra automātiski pasūta attēlus un ievieto tos laukos, ņemot vērā vislabāko orientāciju. Pirms personalizētās fotogrāmatas nosūtīšanas drukāšanai varat arī pats uzlabot lapu izkārtojumu un attēlus.

Bezmaksas programmatūra hdbook ir ne tikai vienkārši lietojama, bet tai ir arī uzlabotas funkcijas, kas ļauj noformēt fotogrāmatu atbilstoši savām vēlmēm un parādīt lietas no sava skata punktu.

Kur iegādāties?

Lejupielādējiet bezmaksas fotogrāmatu programmatūru hdbook pie kāda no mūsu mazumtirgotājiem un sāciet izveidot izsmalcinātas fotogrāmatas jau šodien. Sāciet, noklikšķinot uz valsts karoga blakus atlasītajam hdbook pārdevējam.

Austrija

[IMAGE] Fotobuch24

[IMAGE] fotobuch-online

[IMAGE] foto-book

[IMAGE] TT-Foto

Beļģija

[IMAGE] selexion

[IMAGE] Belgium NL[IMAGE] Belgium FR

Dānija

[IMAGE] PhotoCare

Vācija

[IMAGE] fotobuch-online

[IMAGE] foto-book

[IMAGE] Germany_Expert

Itālija

[IMAGE] Multitime v2

[IMAGE] B&W

[IMAGE] Loreto

[IMAGE] Benedetti

[IMAGE] Paoletti_v2

[IMAGE] CSI

[IMAGE] Andreella Photo v2

[IMAGE] Betta Giancarlo v2

[IMAGE] CineSud v2

[IMAGE] Foto Colombo v2

[IMAGE] New Free Photo v2

[IMAGE] Photo19 v2

[IMAGE] PhotoFuture v2

[IMAGE] Pixelefoto v2

[IMAGE] Telestampo v2

Fornitureconti

[IMAGE] Domiad

[IMAGE] Photop

[IMAGE] IT_Wheretobuy_UniversoFoto v2

Luxembourg

[IMAGE] selexion

[IMAGE] LU_NL[IMAGE] LU_FR

Polija

[IMAGE] Poland_Podstawowe

[IMAGE] Poland_fotoplus

Lielbritānija

[IMAGE] 2M

[IMAGE] Clifton Cameras

[IMAGE] Park Cameras

[IMAGE] Castle Camera

[IMAGE] WA_Logo_White_Banner

[IMAGE] WA_Logo_Wheretobuy_Calumet

[IMAGE] UK_Wheretobuy_Wilkinson

[IMAGE] UK_Wheretobuy_Wex

[IMAGE] UK_Wheretobuy_Wex

[IMAGE] UK_Wheretobuy_Light Land v2

UK_Wheretobuy_MTA

Īrija

[IMAGE] Conns Cameras

[IMAGE] Mahers

*Aprēķinātais izdruku mūžs, tās glabājot tumsā

<Pārbaudes metodes un aprēķina kritēriji>

Attēla noturīguma dati, kas izteikti ar gadu skaitu, tiek aprēķināti, pamatojoties uz JEITA (Japan Electronics and Information Technology Industries Association — Japānas Elektronikas un informācijas tehnoloģiju nozares asociācija) standartā “Digitālo krāsu fotogrāfiju izdruku stabilitātes novērtēšana” (Digital Color Photo Print Stability Evaluation) (JEITA CP-3901) ietvertajām pārbaudes metodēm un kritērijiem.

<Piezīme fotogrāfiju drukāšanai un izlikšanai>

Faktiskais attēla noturīgums var atšķirties no iepriekš sniegtā aprēķinātā noturīguma, un tas atkarīgs no izlikšanas/glabāšanas apstākļiem. Gadu skaits tiek aprēķināts no Canon Inc. iegūtajiem rezultātiem paātrinātajās pārbaudēs, un tas nav uzskatāms par produkta garantiju. Drukāto attēlu mūža pagarināšana: gaismas, vidē esošu gāzu, augstas temperatūras un mitruma ietekme var paātrināt krāsu izbalēšanu. Fotogrāfiju glabāšanas un izlikšanas laikā izvairoties no izbalēšanu veicinošiem faktoriem, var efektīvi uzlabot to attēlu noturīgumu.


*Metodika un tehniskie dati var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma.

  • Canon
  • ...
  • Izveidojiet savas profesionālas un personalizētas fotogrāmatas