Adapteris no EF uz RF

Canon STIPRINĀJUMA ADAPTERIS EF-EOS R 0,71 x

Adapteris no EF uz RF, lai ar kameru EOS C70 izmantotu plašo Canon EF objektīvu klāstu.

Tehniskie dati

 • Palielinājums

  0,71 x

 • Kompakts

  77,2 x 76,6 x 20,7 mm Aptuveni

 • Viegls

  200 g

Canon Camera

PIELĀGOŠANA

Pielāgo EF objektīvus lietošanai ar RF Super 35 mm sistēmu

STIPRINĀJUMA ADAPTERIS EF-EOS R 0.71x ir pāreja no EF uz RF, lai varētu izmantot plašo Canon EF pilnkadra objektīvu klāstu ar kameru EOS C70.
Canon Camera

IEKADRĒŠANA

Pilnkadra skata leņķa saglabāšana

Adapteris nodrošina to pašu skata leņķi, ko iegūst ar kameru EOS C70 izmantojot pilnkadra objektīvus ar Super 35 mm sensoru, pielāgojot fokusa attālumu ar koeficientu 0,71 x no pilnkadra formāta uz Super 35 mm formātu.
Canon Camera

GAISMASSPĒJA

Par vienu pakāpi gaišāks

Samazinot objektīva fokusa attālumu, STIPRINĀJUMA ADAPTERIS EF-EOS R 0.71x palielina gaismas caurlaidību, efektīvi palielinot objektīva f/pakāpes vērtību. Piemēram, F2.8 objektīvs kļūst par aptuveni F2.0, lai uzņemtu vājā apgaismojumā un samazinātu signāla troksni.
Canon Camera

SAVIENOJUMS

Izcila komunikācija starp objektīvu un korpusu

Pilnīga komunikācija starp EF objektīviem un kameras korpusu tiek uzturēta ar Dual Pixel CMOS AF1 atbalstu, kā arī perifērā apgaismojuma un hromatiskās aberācijas korekciju. Arī adapteris pārraida informāciju no objektīva un tiek parādīts ekrānā (tiek atbalstīta F vērtība, fokusa attālums un objektīva metadati).
Canon Camera

Konstrukcija bez kompromisiem

Izstrādāts, lai būtu uzticams un izturīgs — ietvertās fiksēšanas plāksnes piestiprina adapteri pie korpusa ar četrām skrūvēm. Uzņemiet ar pārliecību pat tad, kad izmantojat lielus un smagus objektīvus.

Canon Camera

Reģistrēties tūlīt

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

NOTIKUMI

Canon Vision

Pievienojieties mums 2020. gada 24. septembrī 14:00 pēc Centrāleiropas laika, lai iepazītos ar jaunu kinokameru un citu informāciju.

Canon Camera
EOS C70 komplektācija

Komplektācija

 • STIPRINĀJUMA ADAPTERIS EF-EOS R 0.71x

 • Divas fiksācijas atbalsta plāksnes un četras skrūves

PILNĪBĀ SADERĪGI OBJEKTĪVI

2020. gada jūlijā šādi Canon EF objektīvi ir pilnībā saderīgi ar EF-EOS R 0.71x stiprinājuma adapteri. Šie objektīvi ļauj izmantot pilnīgu optisko korekciju, automātisko fokusēšanu un metadatu saderību ar EOS C70.

Saistīti produkti

Citi RF stiprinājuma adapteri

Jūs varētu interesēt

 1. Visi dati iegūti, izmantojot Canon standarta pārbaužu metodes, ja nav norādīts citādi. Informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma.