Canon jaunais daudzfunkcionālais printeris nodrošina ērtu dokumentu apstrādi par maziem uzņēmumiem pieņemamu cenu

Canon šodien laiž klajā kompakto imageRUNNER 2202N – tīklam pieslēgtu melnbalto daudzfunkcionālo A3 printeri par pieņemamu cenu. Ierīcē intuitīva drukāšana, kopēšana, skenēšana un kopīgošana apvienota ar Canon raksturīgo uzticamību ikdienas dokumentu apstrādāšanas kvalitāti mazos un vidējos uzņēmumos, kurās iekārtas cenai ir būtiska loma.

imageRUNNER 2202N 1 FRA.jpg

Canon imageRUNNER 2202N


Ražīgums birojā
Jaunais imageRUNNER 2202N, kura pamatā ir Canon imageRUNNER 2400 sērija, piedāvā jaunu funkciju klāstu, kas izstrādātas, lai paaugstinātu biroja darba ražīgumu. Viena no būtiskajām atšķirībām ir tā, ka jaunā ierīce jau standartaprīkojumā ir gatava pieslēgšanai tīklam, ļaujot viegli koplietot drukas un skenēšanas funkcijas. Turklāt, MF Toolbox datora lietojumprogramma nodrošina lietotājiem iespēju viegli skenēt, saglabāt un kopīgot dokumentus. Intuitīvā programmatūra ar pāris lietotāja norādēm veic ikdienā nepieciešamos skenēšanas darbus ar iespēju saglabāt skenētos attēlus datorā PDF formātā, ievietot e-pasta pielikumā vai pārsūtīt tos uz noteiktu lietojumprogrammu. Šai iekārtai ir arī “atlasīto iestatījumu” poga, kas nodrošina ātru piekļuvi biežāk izmantotajiem iestatījumiem.

Šis daudzfunkcionālais printeris par pieņemamu cenu nodrošina produktīvu drukāšanas, kopēšanas un skenēšanas ātrumu – līdz 22 lpp./min. To var papildināt ar palielinātu papīra kapacitāti, divpusējo drukāšanas funkciju vai divpusējo automātisko dokumentu padevēju, lai vēl vairāk palielinātu produktivitāti un elastību.

Kompakts dizains
Ar savu kompakto dizainu, jaunais imageRUNNER 2202N nemanāmi iekļaujams mazākos birojos un darba vietās, kā arī viegli novietojams gan uz darba virsmas vai grīdas.

Energoefektīva un rentabla drukāšana
Jaunā energoefektīvā iekārta garantē atbilstību nozarē vadošajiem TEC rādītājiem un miega režīmā patērē tikai divus vatus. Turklāt, ar jauno Canon uz pieprasījumu balstīto tehnoloģiju, iekārta tiek aktivizēta zibenīgi. Canon ietilpīgākais oriģinālais toneris un veltņa tehnoloģija ar ilgu kalpošanas laiku nodrošina efektīvāku kvalitatīvu melnbalto dokumentu drukāšanu maksimālas darbspējas režīmā.

Pieejamība
imageRUNNER 2202N būs pieejams no 2014. gada marta.

Sīkāka informācija

imageRUNNER 2202N Images