MAXIFY drukāšana no mākoņa pakalpojuma

Izbaudiet brīvību, drukājot tieši no mākoņa pakalpojumiem, piemēram, Evernote, Dropbox, OneDrive un Google Drive, no printera ekrāna vai attāli no mobilā tālruņa vai planšetdatora, izmantojot lietojumprogrammu Canon PRINT. Universālajos printeros pieejamas arī uzlabotas skenēšanas iespējas.

MAXIFY-Cloud-Printers

MAXIFY-Print-from-Cloud

MAXIFY-Scan-to-Cloud

Drukāšana no mākoņa

MAXIFY printeri sniedz jums brīvību tieši no printera ekrāna drukāt no tiešsaistes mākoņa pakalpojumiem. Lietojumprogramma Canon PRINT sniedz iespēju drukāt no jebkuras vietas internetā, izmantojot mobilās ierīces.

Skenēšana uz mākoni

Ar universālajiem MAXIFY printeriem varat skenēt dokumentus tieši uz mākoņpakalpojumiem Evernote, Dropbox, OneDrive un Google Drive, printera ekrānā izmantojot MAXIFY Cloud Link.*

MAXIFY-Scan-to-email2

Skenēšana uz e-pastu

Scanning-to-email

Ar MAXIFY universālo printeru funkciju skenēšanai uz e-pastu varat nosūtīt skenētos dokumentus uz jebkuru izvēlētu e-pasta adresi. Izmantojot pievienošanas e-pasta ziņojumam funkciju, varat izveidot e-pasta ziņojuma melnrakstu ar skenēto materiālu kā pielikumu jūsu tīkla e-pasta pakalpojumā (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Gan skenēšanas uz e-pastu funkcija, gan pievienošanas e-pasta ziņojumam funkcija ir pieejama tieši printera ekrānā.*

Canon PRINT lietojumprogramma

CPIS-2.0.0_55

Lietojumprogramma Canon PRINT ne tikai sniedz iespēju bez vadiem drukāt no viedierīcēm, bet sniedz arī tūlītēju piekļuvi MAXIFY Cloud Link pakalpojumiem. Varat attāli drukāt dokumentus ne tikai no pakalpojuma Evernote, Dropbox, OneDrive un Google Drive, bet faktiski no jebkuras vietas. Varat arī pārbaudīt printera statusu, informāciju par tinti, kā arī piekļūt printera rokasgrāmatai.

MAXIFY-Printing-Solutions-app

Lietojumprogramma Canon PRINT ir pieejama kā bezmaksas lejupielāde vietnē App Store un Google Play.

Google Cloud Print

MAXIFY printeri atbalsta arī pakalpojumu Google Cloud Print, sniedzot iespēju drukāt Google Docs, e-pasta ziņojumus, fotoattēlus un PDF pielikumus no praktiski jebkuras vietas, izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus un tradicionālos galddatorus. Faili tiek droši nosūtīti internetā, lai tos drukātu neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas — tajā pašā telpā, kur ir printeris, vai pavisam citā kontinentā.

MAXIFY Google_Cloud_Print

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.