MAXIFY mājas biroja printeri

Sasniedziet jaunu ražīguma līmeni ar MAXIFY mājas biroja printeriem. Ideāli piemēroti tiem, kuri uzņēmumu vada no mājām. Tie piedāvā ekonomisku drukāšanu mājas birojiem, kuri izdrukā 200-1000 lapas mēnesī.

[MASTER] Attēls_MAXIFY MB2150 240px diapazons

MAXIFY MB2150 sērija

  • Drukāšana, kopēšana, skenēšana un fakss
  • 13 krāsu, 19 melnbaltas lappuses minūtē
  • 250 lokšņu ietilpība, 50 lokšņu automātiskā dokumentu padeves ierīce
  • Wi-Fi un mākoņa savienojamība
  • 200–1000 lappuses mēnesī

MAXIFY MB2750 240px

MAXIFY MB2750 sērija

  • Drukāšana, kopēšana, skenēšana un fakss
  • 15,5 krāsu, 24 melnbaltas lappuses minūtē
  • 500 lokšņu ietilpība, 50 lokšņu automātiskā dokumentu padeves ierīce
  • Savienojamība ar Wi-Fi, Ethernet un mākoņpakalpojumiem
  • 200–1000 lappuses mēnesī

Ērtības un ātrums

Šie universālie mājas biroja printeri ar iebūvētu 50 lokšņu automātisko dokumentu padeves ierīci un lielu papīra ietilpību nodrošina vienkāršu apstrādi dokumentiem ar daudzām lapām. Liels biznesa drukāšanas ātrums kopā ar ātri iegūstamu pirmo izdruku nodrošina, ka jums vairs nebūs ilgstoši jāgaida, lai iegūtu izdrukas. Varat pat saglabāt savas iecienītākās darbības, lai nākamajā reizē tām ātri piekļūtu.

MAXIFY-Convenience-and-speed
MAXIFY-Wireless-Connectivity

Bezvadu savienojamība

Ar modeļu klāstu, kuros pieejama Wi-Fi un Ethernet savienojamība, varat vienkārši koplietot drukāšanas un skenēšanas funkcijas un drukāt no jebkuras vietas. Bezvadu drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem ir vienkārša, izmantojot Canon lietojumprogrammu Canon PRINT vai Apple AirPrint™. Varat drukāt, izmantojot bezvadu tīklu, izmantojot īpašu piekļuves punkta režīmu vai pat internetā ar mākoņa pakalpojuma atbalstu.

Uzlabotas skenēšanas iespējas

Skenējot uz e-pastu, noskenēto materiālu varat nosūtīt tieši no printera ekrāna uz izvēlētām e-pasta adresēm vai varat izveidot e-pasta melnrakstu ar noskenēto materiālu kā pielikumu jūsu tīkla e-pasta pakalpojumā (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Noskenētos dokumentus varat arī augšupielādēt tieši uz pakalpojumu Evernote, Dropbox, Google Drive un SkyDrive, izmantojot MAXIFY Cloud Link.*

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.

MAXIFY-Advanced-Scanning
MAXIFY-save money on ink and paper.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru

Ar ārkārtīgi ražīgajām XL tintes kasetnēm varat izdrukāt līdz pat 1200 melnbaltus un 900 krāsainus dokumentus ar zemām izmaksām uz vienu lapu. 4 krāsu pakā ir visas rezerves tintes, lai drukāšana būtu vēl ekonomiskāka. Ar automātisko divpusējo drukāšanu varat samazināt patērētā papīra apjomu un izveidot profesionāla izskata divpusējus dokumentus.

MAXIFY-Working-from-home

Vai jums nepieciešams fotoattēlu printeris ar biroja printera funkcijām?

PIXMA mājas biroja printeri piedāvā augstas kvalitātes fotoattēlu drukāšanu, kas apvienota ar praktiskām biroja funkcijām, piemēram, automātisko dokumentu padeves ierīci un faksa nosūtīšanas iespēju.

Atbalsts un lejupielādes

Lejupielādējiet draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un MAXIFY mājas biroja printeru problēmu novēršanas risinājumiem.

Vai meklējat tinti?

Ar mūsu izejmateriālu meklētāju atrodiet pareizo tintes kasetni vai tintes paku savam MAXIFY mājas biroja printerim.

Vai nepieciešama palīdzība printera meklēšanā?

Atrodiet vislabāko printeri mājām vai birojam, izmantojot mūsu printeru meklēšanas rīku. Salīdziniet uz galda novietojamus universālos printerus, lāzerprinterus un tintes fotoprinterus.