MAXIFY mājas biroja printeri

Sasniedziet jaunu ražīguma līmeni ar MAXIFY mājas biroja printeriem. Ideāli piemēroti tiem, kuri uzņēmumu vada no mājām. Tie piedāvā ekonomisku drukāšanu mājas birojiem, kuri izdrukā 200-1000 lapas mēnesī.

MAXIFY-Convenience-and-speed

Ērtības un ātrums

Šie universālie mājas biroja printeri ar iebūvētu 50 lokšņu automātisko dokumentu padeves ierīci un lielu papīra ietilpību nodrošina vienkāršu apstrādi dokumentiem ar daudzām lapām. Liels biznesa drukāšanas ātrums kopā ar ātri iegūstamu pirmo izdruku nodrošina, ka jums vairs nebūs ilgstoši jāgaida, lai iegūtu izdrukas. Varat pat saglabāt savas iecienītākās darbības, lai nākamajā reizē tām ātri piekļūtu.

Bezvadu savienojamība

Ar modeļu klāstu, kuros pieejama Wi-Fi un Ethernet savienojamība, varat vienkārši koplietot drukāšanas un skenēšanas funkcijas un drukāt no jebkuras vietas. Bezvadu drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem ir vienkārša, izmantojot Canon lietojumprogrammu Canon PRINT vai Apple AirPrint™. Varat drukāt, izmantojot bezvadu tīklu, izmantojot īpašu piekļuves punkta režīmu vai pat internetā ar mākoņa pakalpojuma atbalstu.

Uzziniet vairāk

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Advanced-Scanning

Uzlabotas skenēšanas iespējas

Skenējot uz e-pastu, noskenēto materiālu varat nosūtīt tieši no printera ekrāna uz izvēlētām e-pasta adresēm vai varat izveidot e-pasta melnrakstu ar noskenēto materiālu kā pielikumu jūsu tīkla e-pasta pakalpojumā (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Noskenētos dokumentus varat arī augšupielādēt tieši uz pakalpojumu Evernote, Dropbox, Google Drive un SkyDrive, izmantojot MAXIFY Cloud Link.*

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu ir pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru

Ar ārkārtīgi ražīgajām XL tintes kasetnēm varat izdrukāt līdz pat 1200 melnbaltus un 900 krāsainus dokumentus ar zemām izmaksām uz vienu lapu. 4 krāsu pakā ir visas rezerves tintes, lai drukāšana būtu vēl ekonomiskāka. Ar automātisko divpusējo drukāšanu varat samazināt patērētā papīra apjomu un izveidot profesionāla izskata divpusējus dokumentus.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Vai jums nepieciešams fotoattēlu printeris ar biroja printera funkcijām?

PIXMA mājas biroja printeri piedāvā augstas kvalitātes fotoattēlu drukāšanu, kas apvienota ar praktiskām biroja funkcijām, piemēram, automātisko dokumentu padeves ierīci un faksa nosūtīšanas iespēju.

Mūsu PIXMA biroja printeri