MAXIFY printeri

Izpētiet visu ražīgo Canon MAXIFY biznesa tintes printeru klāstu, kas paredzēts ātrai, augstas kvalitātes dokumentu drukāšanai mazos un mājas birojos.

Universāli biznesa tintes printeri

MAXIFY daudzfunkciju biznesa printeri ar drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa nosūtīšanas funkcijām, kā arī lielu automātisko dokumentu padeves ierīci būs lieliski sabiedrotie jūsu birojā.

MAXIFY MB2050

MAXIFY MB2050

Šis kompaktais un universālais printeris nodrošina efektīvu biznesa kvalitātes krāsu drukāšanu mājas birojos, un tas ir aprīkots ar Wi-Fi, automātisko dokumentu padevi, divpusējās drukāšanas funkciju, kā arī skenēšanu mākoņpakalpojumos.

MAXIFY MB2150 Series

MAXIFY MB2150 Series

Izcils universāls krāsu tintes printeris, skeneris, kopētājs, fakss ar drukāšanas un skenēšanas atbalstu mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem, ar drukāšanas ātrumu 19 melnbalti attēli minūtē un ar plašu tīkla funkciju klāstu.

MAXIFY MB2350

MAXIFY MB2350

Ātra un produktīva universālā ierīce, kas mājas birojos nodrošina biznesa kvalitātes krāsu izdrukas. Ierīce ir aprīkota ar Wi-Fi un Ethernet, skārienekrānu, kā arī iespēju savienot ar viedtālruni un mākoni.

MAXIFY MB2750 Series

MAXIFY MB2750 Series

Universāls krāsu tintes printeris mājas birojiem. Canon MAXIFY MB2750 sērija nodrošina mobilu drukāšanu un mākoņpakalpojumu integrēšanu, bet 500 lokšņu ietilpība un lielais drukas ātrums (24 melnbalti attēli minūtē) nodrošina maksimālu darba ražību.

MAXIFY MB5050

MAXIFY MB5050

Ātra Wi-Fi universālā ierīce noslogotiem, maziem birojiem. Tā ir aprīkota ar ADF, divpusējo drukāšanu, lietošanas vadīklām un uzraudzības funkcijām, kā arī jaudīgiem savienojumiem ar viedtālruni un mākoni.

MAXIFY MB5150 Series

MAXIFY MB5150 Series

Jaudīgs universāls krāsu tintes printeris, skeneris, kopētājs un fakss ar atbalstu mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem, kas nodrošina lielu drukāšanas ātrumu —24 melnbalti attēli minūtē — un ir vienkārši integrējams tīklā.

MAXIFY MB5350

MAXIFY MB5350

Jaudīga universālā ierīce, kas paredzēta ļoti noslogotiem, maziem birojiem. Tā ir aprīkota ar ātru divpusējo drukāšanu un skenēšanu, 500 lokšņu papīra kapacitāti, lietošanas vadīklām, kā arī iespēju savienot ar viedtālruni un mākoni.

MAXIFY MB5450 Series

MAXIFY MB5450 Series

Universāla iekārta — krāsu printeris, fakss, skeneris un kopētājs ar drukas ātrumu 24 melnbalti attēli un 15,5 krāsu attēli minūtē. Intensīvam darbam gatavā Canon MAXIFY MB5450 sērija izveidota, lai nodrošinātu ražīgu darbu un vienlaikus nesamazinātu veiktspēju, kvalitāti un uzticamību

Printeri

Šie MAXIFY dokumentu printeri, kas piedāvā ražīgu A4 dokumentu drukāšanu, ir lieliski piemēroti jūsu mazajam birojam.

MAXIFY iB4050

MAXIFY iB4050

Ātrs printeris maziem birojiem ar iebūvētu Wi-Fi un Ethernet, kā arī funkciju drukāšanai no mobilajām ierīcēm un mākoņa. Divpusējās drukāšanas funkcija un ietilpīgās tintes kasetnes nodrošina efektīvu un kvalitatīvu biznesa dokumentu drukāšanu.

MAXIFY iB4150

MAXIFY iB4150

Izgatavots, lai nodrošinātu ražīgu darbu, veiktspēju un uzticamību. Ātra druka ar 24 melnbaltiem un 15,5 krāsu attēliem minūtē, iegūstot līdz 2500 lappuses, kā arī zemas ekspluatācijas izmaksas un Wi-Fi — lieliska iekārta maziem birojiem.