MAXIFY printeri maziem birojiem

Palieliniet sava mazā biroja potenciālu ar izturīgajiem un ražīgajiem MAXIFY mazā biznesa printeriem. Ideāls ekonomisks drukāšanas risinājums maziem birojiem ar līdz 5 darbiniekiem, drukājot 250-1500 lapas mēnesī.

MAXIFY iB4150 240px Range.jpg

MAXIFY iB4150

 • Krāsu tintes printeris
 • 15,5 krāsu, 24 melnbaltas lappuses minūtē
 • 500 lokšņu ietilpība
 • Savienojamība ar Wi-Fi, LAN un mākoņpakalpojumiem
 • 250–1500 lappuses mēnesī

MAXIFY MB5150_240

MAXIFY MB5150 sērija

 • Drukāšana, kopēšana, skenēšana un fakss
 • 15,5 krāsu, 24 melnbaltas lappuses minūtē
 • 250 lokšņu ietilpība, 50 lokšņu divpusēja automātiskā dokumentu padeves ierīce
 • Wi-Fi, LAN un mākoņa savienojamība
 • 250–1500 lappuses mēnesī

[MASTER] Image_MAXIFY MB5350 240px Range

MAXIFY MB5350

 • Drukāšana, kopēšana, skenēšana un fakss
 • 15 krāsu/23 melnbaltas lapas minūtē
 • 500 lapu kapacitāte, 50 lapu D-ADF
 • Wi-Fi, LAN un mākoņa savienojamība
 • 250–1500 lpp./mēn.

Ērtības un ātrums

Varat vienkārši apstrādāt dokumentus ar daudzām lapām, izmantojot kādu no plašā klāsta printeriem ar lielu papīra ietilpību un universālos printerus ar iebūvētu 50 lokšņu automātisko dokumentu padevi. Liels biznesa drukāšanas ātrums kopā ar ātri iegūstamu pirmo izdruku nodrošina, ka jums vairs nebūs ilgstoši jāgaida, lai iegūtu izdrukas.  Ar universālajiem printeriem maziem birojiem jūs varat pat saglabāt savas iecienītās darbības, lai tām ātri piekļūtu nākamajā reizē.

MAXIFY-convinience-and-speed
MAXIFY-Wireless-Connectivity

Bezvadu savienojamība

Ar pieejamo Wi-Fi un Ethernet savienojamību varat vienkārši koplietot drukāšanas un skenēšanas funkcijas un drukāt no jebkuras vietas.  Bezvadu drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem ir vienkārša, izmantojot Canon MAXIFY drukāšanas risinājumu lietojumprogrammu vai Apple AirPrint™. Varat drukāt, izmantojot bezvadu tīklu, izmantojot īpašu piekļuves punkta režīmu vai pat internetā ar mākoņa pakalpojuma atbalstu.

Printera kontrole

Lai prāts būtu mierīgs, attālināts lietotāja interfeiss ļauj uzraudzīt un kontrolēt jūsu mazā biroja printeri no tīkla. Varat pārbaudīt printera statusu un tintes līmeni, kā arī uzraudzīt kopējo lietojumu vai konkrēta veida lietojumu, piemēram melnbalto divpusējo drukāšanu.  Varat arī attālināti ierobežot noteiktu darbību veikšanu, piemēram, krāsu drukāšanu, mainīt printera iestatījumus, piemēram, iestatīt Cloud Link.

MAXIFY-Printer-Control
MAXIFY-Advanced-Scanning

Uzlabotas skenēšanas iespējas

Ar universālajos mazu biroju printeros pieejamo skenēšanu uz e-pastu noskenēto materiālu varat nosūtīt tieši no printera ekrāna uz izvēlētām e-pasta adresēm vai varat izveidot e-pasta melnrakstu ar noskenēto materiālu kā pielikumu jūsu tīkla e-pasta pakalpojumā (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Noskenētos dokumentus varat arī augšupielādēt tieši uz pakalpojumu Evernote, Dropbox, Google Drive un SkyDrive) vai ieskenēt kādā atrašanās vietā tīklā.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru

Ar ārkārtīgi ražīgajām XL tintes kasetnēm varat izdrukāt līdz pat 2500 melnbaltus un 1200 krāsainus dokumentus ar zemām izmaksām uz vienu lapu. 4 krāsu pakā ir visas rezerves tintes, lai drukāšana būtu vēl ekonomiskāka. Ar automātisko divpusējo drukāšanu varat samazināt patērētā papīra apjomu un izveidot profesionāla izskata divpusējus dokumentus.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Vai strādājat mājās?

Apskatiet MAXIFY mājas biroju printeru klāstu. Tie piedāvā augstu ražību un ir ideāli piemēroti personām, kuras savu uzņēmumu vada no mājām.

Atbalsts un lejupielādes

Lejupielādējiet draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un problēmu novēršanas risinājumiem MAXIFY printeriem maziem birojiem.

Vai meklējat tinti?

Ar mūsu izejmateriālu meklētāju atrodiet pareizo tintes kasetni vai tintes paku savam MAXIFY printerim mazam birojam.

Vai nepieciešama palīdzība printera meklēšanā?

Atrodiet vislabāko printeri mājām vai birojam, izmantojot mūsu printeru meklēšanas rīku. Salīdziniet uz galda novietojamus universālos printerus, lāzerprinterus un tintes fotoprinterus.

  AirPrint ir Apple Inc. preču zīme.