MAXIFY printeri maziem birojiem

Palieliniet sava mazā biroja potenciālu ar izturīgajiem un ražīgajiem MAXIFY mazā biznesa printeriem. Ideāls ekonomisks drukāšanas risinājums maziem birojiem ar līdz 5 darbiniekiem, drukājot 250-1500 lapas mēnesī.

MAXIFY-convinience-and-speed

Ērtības un ātrums

Varat vienkārši apstrādāt dokumentus ar daudzām lapām, izmantojot kādu no plašā klāsta printeriem ar lielu papīra ietilpību un universālos printerus ar iebūvētu 50 lokšņu automātisko dokumentu padevi. Liels biznesa drukāšanas ātrums kopā ar ātri iegūstamu pirmo izdruku nodrošina, ka jums vairs nebūs ilgstoši jāgaida, lai iegūtu izdrukas. Ar universālajiem printeriem maziem birojiem jūs varat pat saglabāt savas iecienītās darbības, lai tām ātri piekļūtu nākamajā reizē.

Bezvadu savienojamība

Ar pieejamo Wi-Fi un Ethernet savienojamību varat vienkārši koplietot drukāšanas un skenēšanas funkcijas un drukāt no jebkuras vietas. Bezvadu drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem ir vienkārša, izmantojot Canon MAXIFY drukāšanas risinājumu lietojumprogrammu vai Apple AirPrint™. Varat drukāt, izmantojot bezvadu tīklu, izmantojot īpašu piekļuves punkta režīmu vai pat internetā ar mākoņa pakalpojuma atbalstu.

Uzziniet vairāk

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Printer-Control

Printera kontrole

Lai prāts būtu mierīgs, attālināts lietotāja interfeiss ļauj uzraudzīt un kontrolēt jūsu mazā biroja printeri no tīkla. Varat pārbaudīt printera statusu un tintes līmeni, kā arī uzraudzīt kopējo lietojumu vai konkrēta veida lietojumu, piemēram melnbalto divpusējo drukāšanu. Varat arī attālināti ierobežot noteiktu darbību veikšanu, piemēram, krāsu drukāšanu, mainīt printera iestatījumus, piemēram, iestatīt Cloud Link.

Uzlabotas skenēšanas iespējas

Ar universālajos mazu biroju printeros pieejamo skenēšanu uz e-pastu ieskenēto materiālu varat nosūtīt tieši no printera ekrāna uz izvēlētām e-pasta adresēm vai varat izveidot e-pasta melnrakstu ar ieskenēto materiālu kā pielikumu jūsu tīkla e-pasta pakalpojumā (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Ieskenētos dokumentus varat arī augšupielādēt tieši pakalpojumā Evernote, Dropbox, Google Drive un SkyDrive vai ieskenēt kādā atrašanās vietā tīklā.

MAXIFY-Advanced-Scanning
MAXIFY-save money on ink and paper.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru

Ar ārkārtīgi ražīgajām XL tintes kasetnēm varat izdrukāt līdz pat 2500 melnbaltus un 1200 krāsainus dokumentus ar zemām izmaksām uz vienu lapu. 4 krāsu pakā ir visas rezerves tintes, lai drukāšana būtu vēl ekonomiskāka. Ar automātisko divpusējo drukāšanu varat samazināt patērētā papīra apjomu un izveidot profesionāla izskata divpusējus dokumentus.

Vai strādājat mājās?

Apskatiet MAXIFY mājas biroju printeru klāstu. Tie piedāvā augstu ražību un ir ideāli piemēroti personām, kuras savu uzņēmumu vada no mājām.

Mūsu MAXIFY mājas biroja printeri

MAXIFY-Working-from-home

AirPrint ir Apple Inc. preču zīme.