MAXIFY bezvadu drukāšana

Ar MAXIFY printeru klāstā pieejamo Wi-Fi savienojamību varat bez problēmām tos koplietot ar vairākiem lietotājiem un drukāt bezvadu režīmā no jebkuras vietas birojā. Pateicoties plašajam Canon bezmaksas drukāšanas lietojumprogrammu un Apple AirPrint™ atbalstam, drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem nekad vēl nav bijusi tik vienkārša. 

MAXIFY-AirPrint-Printers

MAXIFY-Apple-AirPrint

AirPrint_Logo

Apple AirPrint

Visi MAXIFY printeri atbalsta funkciju AirPrint, kas iebūvēta iPhone®, iPad® un iPod® skārienierīcēs, ļaujot drukāt bez vadiem un nepieciešamības instalēt programmatūru. Jūsu Apple ierīce Wi-Fi tīklā automātiski konstatē printeri un ļauj jums bez vadiem drukāt fotoattēlus, e-pasta ziņojumus, tīmekļa lapas un citus dokumentus.

MAXIFY drukāšanas lietojumprogrammas

Lejupielādējiet Canon bezmaksas drukāšanas lietojumprogrammas Android vai Apple mobilajām ierīcēm un izmantojiet savu MAXIFY printeri bez vadiem no viedtālruņiem un planšetdatoriem. Lietojumprogrammas automātiski atrod saderīgus MAXIFY bezvadu printerus Wi-Fi tīklā un ļauj attāli piekļūt drukāšanas un skenēšanas funkcijām.

MAXIFY-Printing-apps
MAXIFY-Printing-Solutions-app

CPIS-2.0.0_55

Canon PRINT lietojumprogramma

Lietojumprogramma Canon PRINT sniedz iespēju bez vadiem drukāt un skenēt uz Android un Apple mobilajām ierīcēm vietējā tīklā vai tieši, izmantojot printeros iebūvēto piekļuves punkta režīmu. Varat arī pārbaudīt printera statusu, informāciju par tinti, kā arī piekļūt tiešsaistes printera rokasgrāmatai un MAXIFY Cloud Link pakalpojumiem.

Lietojumprogramma Canon PRINT ir pieejama kā bezmaksas lejupielāde vietnē App Store un Google Play.

Canon-Print-Service-plug-in

Canon-drukāšanas-pakalpojums

Canon drukāšanas pakalpojumu spraudnis

Canon drukāšanas pakalpojums ir drukāšanas spraudnis Android* viedierīcēm, un tas sniedz iespēju drukāt daudzos saderīgos Canon printeros (PIXMA, MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER), izmantojot Wi-Fi tīklu. Šis spraudnis ir paredzēts darbam izvēlētās Android lietojumprogrammās, aktivizējot drukāšanas pogu, tāpēc nedarbojas kā atsevišķa lietojumprogramma.

[LOCAL]Android image app

Windows RT

Windows RT planšetdatori atbalsta MAXIFY printerus ar Windows operētājsistēmā iebūvētu draiveri. Tiklīdz planšetdators tīklā atpazīst saderīgu printeri, Windows RT darbvirsmā tiek parādīta Canon utilīta. Tā dod iespēju drukāt bez vadiem un skenēt bez nepieciešamības instalēt jebkādu lietojumprogrammu.

MAXIFY-acess-point-mode

Piekļuves punkta režīms

Kā rīkoties, ja jums nav maršrutētāja vai piekļuves bezvadu tīklam? MAXIFY printeri atbalsta piekļuves punkta režīmu, kas izveido īpašu bezvadu tīklu, lai jūs varētu drukāt tieši no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot lietojumprogrammu Canon PRINT vai Apple AirPrint.

Drukāšana no mākoņa

Iegūstiet vairāk no sava printera un izbaudiet drukāšanas brīvību internetā. Ar mākoņa pakalpojumu saderīgi MAXIFY printeri sniedz iespēju drukāt saturu no tiešsaistes mākoņa pakalpojumiem tieši no printera ekrāna vai sūtīt failus drukāšanai no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot internetu.

Uzziniet vairāk

MAXIFY-Cloud-Printing

* Nepieciešama Android versija 4.4 (KitKat) vai jaunāka.

AirPrint ir Apple Inc. preču zīme.

iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs