PIXMA tintes kasetnes

Dažas lietas ir radītas cita citai. Tieši tāpēc ir vērts izmantot Canon oriģinālās tintes un fotopapīrus, kas paredzēti tieši PIXMA printeriem un sniedz vislabākos iespējamos rezultātus. Uzticieties Canon radītajām tintēm un iegūstiet skaistas izdrukas ar noturīgu kvalitāti.

Kāpēc lietot oriģinālos Canon izejmateriālus?

Oriģinālās Canon tintes ļauj iegūt vislabākos rezultātus, ko sniedz Canon printeri, tāpēc jums vairs nekad nebūs jāsatraucas par kvalitāti. Canon tintes garantē Canon printeru teicamu veiktspēju.

Košākas un precīzākas krāsas


Oriģinālā Canon tintes formula ļauj iegūt ļoti košas un precīzas krāsas, kas jebkuru fotoattēlu padarīs par neaizmirstamu. Ādas toņi izskatās ļoti dabiski, savukārt spilgtās krāsas ir košas un reālistiskas. Pigmenta melnās krāsas tinte, ko izmanto dokumentu drukāšanai, ļauj iegūt dzidras un skaidras izdrukas ar maziem burtiem un asām līnijām.

Noturīgi fotoattēli


Oriģinālās Canon tintes un fotopapīri ir radīti viens otram. Līdz ar to varat iegūt lieliskas izdrukas mājās, turklāt tās vēl ilgi pēc izdrukāšanas būs noturīgas pret izbalēšanu. Drukāšana, izmantojot mūsu fotoprinterus, oriģinālās ChromLife100, ChromaLife100+ vai LUCIA tintes un Canon fotopapīru, aizsargās jūsu attēlus gadiem ilgi.

Printera aizsardzība


Canon unikālā FINE drukas galviņas tehnoloģija, kas tiek lietota katrā PIXMA printerī, nodrošina lieliskas kvalitātes attēlus un ātru dokumentu drukāšanu. Tā kā tintes sprauslu atveru diametrs ir tikai 0,009 mm, ir svarīgi izmantot tādu tinti, kas speciāli paredzēta darbam ar precīzajām FINE drukas galviņām. Oriģinālās tintes garantē izdruku kvalitāti un ilgu printera darbības laiku.

Kā atpazīt oriģinālu tinti?

Canon oriģinālās tintes kasetnēm ir divu veidu iepakojums: papīrs vai plastmasa. Tālāk ir sniegta informācija, kā to atpazīt.

Tintes papīra iepakojums

[MASTER] Attēls_XL tintes, kopija

Lai palīdzētu jums atpazīt oriģinālu Canon tinti, uz visu oriģinālo tintes kasetņu kartona tipa iepakojuma ir unikāla Canon hologramma. Hologrammām ir unikālas iezīmes, un tās mainās atkarībā no apskates leņķa. Aplūkojot hologrammu dažādos leņķos, ir redzams vārds Canon un Genuine, un grafikas mainās no taisnām līnijām uz viļņainu dizainu.

Tintes plastmasa iepakojums

[MASTER] Attēls_XL tintes, kopija

Blisteriepakojums (termiski apstrādāta plastmasa) ļauj mazumtirdzniecības veikaliem optimāli aizsargāt produktu, kā arī tas lieliski izskatās uz letes. Unikālo un Canon ekskluzīvo tintes blisteriepakojuma formu papildina augstas kvalitātes apdare (apdruka un noslēgšana), lai jūs varētu vienkārši atpazīt oriģinālu produktu. Mūsu tintes blisteriepakojuma izgatavošanā ir izmantoti vismaz 70 % pārstrādātu materiālu.

Atrodiet informāciju par tintes sistēmu veidiem un tehnoloģijām, kas nodrošina PIXMA tintes. Noskaidrojiet, kā tiek aprēķināts lapu skaits, kādu varat izdrukāt ar katru tinti, un skatiet, kādu ietaupījumu sniedz XL tintes.

FINE kasetnes

[MASTER] Attēls_FINE kasetne

FINE kasetņu sistēma garantē maksimāli ērtu lietošanu, jo ir jānomaina tikai divas kasetnes. Krāsu kasetnē ir ciāna, fuksīna un dzeltenā tinte, lai varētu drukāt krāsu režīmā, savukārt melnajā kasetnē ir pigmenta melnā tinte teksta drukāšanai. Šo sistēmu parasti izmanto sākuma līmeņa printeros.

Atsevišķas tintes

[MASTER] Attēls_Atsevišķas tintes

Sistēma ar atsevišķām tintēm optimizē tintes efektīvu lietošanu, jo katras krāsas tintei ir sava nomaināma tvertne. Tāpēc, ja beidzas krāsa, ir jānomaina tikai konkrētās krāsas tinte. Atsevišķu tinšu sistēmā ietilpst 5 vai vairāk tinšu krāsas, un tās sniedz kvalitatīvas izdrukas. Šīs sistēmas tiek izmantotas vidējās un augstākās klases printeros.

Naudas ekonomija, izmantojot XL tintes

Ietaupiet naudu par oriģinālajām Canon tintēm. Izmantojiet augstas veiktspējas XL kasetnes, kas ļauj drukāt vairāk, tērējot mazāk. Ietaupiet, izmantojot dubultos iepakojumus un multi iepakojumus — šie izdevīgie iepakojumi pieejami par izdevīgu cenu.

Tintes veiktspēja

Neatkarīgi no tā, vai iegādājaties nomaiņas tintes kasetni vai pilnīgi jaunu printeri, ir svarīgi zināt, cik lapu varēsit izdrukāt ar vienu tintes kasetni (sauc arī par tintes veiktspēju).

Izejmateriālu meklētājs

Atrodiet pareizo kasetni, tintes tverti vai papīru savam PIXMA printerim ar mūsu izejmateriālu meklētāju. Iegūstiet kvalitatīvus un noturīgus fotoattēlus vai arī profesionāla noformējuma dokumentus, izmantojot oriģinālos Canon izejmateriālus.