PIXMA profesionālie fotoprinteri

Rīkojieties radoši ar saviem attēliem, izmantojot PIXMA profesionālos fotoprinterus, kas nodrošina nemainīgi kvalitatīvus rezultātus, kādus jūsu attēli ir pelnījuši. Ar 8, 10 vai 12 tinšu sistēmām šie A3 printeri atbilst katra fotogrāfa — no amatiera līdz pat profesionāļa — prasībām.


PIXMA PRO-1

Profesionāļu izvēle

 • Teicamas kvalitātes A3 printeris, kas piemērots komerciāla apmēra produktivitātei

 • Unikāla 12 tinšu sistēma ar lielisku krāsu gammu

 • Chroma Optimizer vienmērīgam glancējumam un piesātinātiem, asiem melnajiem toņiem

 • Izteiksmīgas melnbaltas izdrukas ar 5 melnbaltajām tintēm

PIXMA PRO-10S

Galerijas kvalitāte

 • Profesionāls A3+ fotoprinteris

 • 10 pigmenta tinšu sistēma ar Chroma Optimizer tinti

 • Bezvadu un Ethernet

 • Savienojamība ar mākoņpakalpojumiem un integrēti profesionāli fotopakalpojumi

 • 3 melnbaltas tintes kvalitatīviem pelēktoņu fotoattēliem

PIXMA PRO-100S

Izteiksmīgi un koši

 • Teicamas kvalitātes A3+ fotoprinteris

 • Bagātīgas krāsas ar 8 krāsu tinšu sistēmu

 • Bezvadu un Ethernet

 • Savienojamība ar mākoņpakalpojumiem un integrēti profesionāli fotopakalpojumi

 • 3 melnbaltas tintes kvalitatīviem pelēktoņu fotoattēliem

Pareizā fotoattēlu printera izvēle

Canon PIXMA profesionālo printeru klāstu ir pārbaudījis Deivids Notons, Canon eksperts, un viņš sniedz skaidrojumu par pigmentu tintes un krāsu tintes sistēmu atšķirībām.

Ekrāns saskaņotu krāsu drukāšanai

Uzziniet, kā izvēlēties attēliem pareizo fotopapīru un drukāšanai nepieciešamo programmatūru. Canon eksperts sniedz skaidrojumu par fotopapīriem un tēlotājmākslas papīriem, kā arī ekrāna kalibrēšanas un ICC profilu nozīmi.

Tēlotājmākslas un fotoattēlu drukāšana

Padziļināts drukāšanas apskats, sākot ar attēlu krāsu apgabalu izvēli līdz pat izdrukai. Skatiet ceļvedi, kas soli pa solim iepazīstina ar drukāšanas spraudni PIXMA Print Studio Pro, kurš paredzēts lietojumprogrammām Adobe Photoshop un Lightroom.

Profili

ICC profilu izveide, izmantojot krāsu pārvaldības programmatūru

Ērti izveidojiet pielāgotus ICC profilus, kas ir optimizēti jūsu printerim, papīram un unikālajai darba videi, izmantojot spektrometru un Canon programmatūru Color Management Tool Pro. Tajā ir ērti lietojams vednis, kas izdrukā mērījumu tabulas, kuras var skenēt ar dažādām X-Rite kalibrēšanas ierīcēm (Eye-One PRO, Color Munki). Tas palīdz nodrošināt augstu krāsu kvalitāti un jums nepieciešamo precizitāti.

Tintes uzklāšana uz papīra

Žilbinošā attēlu kvalitāte, kādu var iegūt ar PIXMA profesionālā klāsta fotoprinteriem, ir teicams jūsu aizraušanās un mūsu tehnoloģijas apvienojums. Canon gadiem ilgi ir pilnveidojis FINE drukas galviņas tehnoloģijas sistēmas un uzlabojis tintes, lai jūs jau šodien varētu izbaudīt iegūtos rezultātus. Izvēloties profesionālu 12 vai 10 pigmenta tinšu sistēmu un ekspertu 8 krāsu tinšu sistēmu, radoši un biznesa lietotāji var izmantot vislabāko A3 fotoprinteri, lai rentabli un efektīvi iegūtu izcilas kvalitātes izdrukas.

Melnbaltās izdrukas

Īpašās 3 vai 5 melnbaltās tintes, draivera iestatījums melnbaltu fotoattēlu drukāšanai un funkcijas, piemēram, Chroma Optimizer, garantē vienmērīgu glancējumu un uzlabotu melnās krāsas blīvumu. PIXMA profesionālā klāsta printeri piedāvā jaunu profesionālo melnbalto izdruku kvalitātes līmeni.

PIXMA profesionālo fotoprinteru atbalsts

Lejupielādējiet draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un PIXMA profesionālo fotoprinteru problēmu novēršanas risinājumiem.

Vecāku profesionālo strūklprinteru meklēšana

Skatiet mūsu arhivēto produktu sadaļu, lai atrastu informāciju par vecāku PIXMA profesionālo fotoprinteru modeļu specifikācijām un saderīgiem izejmateriāliem.