Programmatūra PIXMA

PIXMA printeru un universālo ierīču klāsts garantē lielisku drukas kvalitāti un visaptverošu programmatūru, kas iedvesmos radošām idejām. Varat no jauna atcerēties aizmirstas atmiņas, vienkāršojot fotoattēlu (arī no Facebook) kārtošanu un drukāšanu. Ērti skenējiet dokumentus, izveidojiet PDF failus un piekļūstiet ekskluzīviem tiešsaistes pakalpojumiem.

My Image Garden

Izmantojiet visas PIXMA iespējas. Vienkāršojiet fotoattēlu kārtošanu un drukāšanu, izmantojot programmatūru My Image Garden. Tajā ir pieejami visi nepieciešamie rīki, lai radošās idejas papildinātu ar automātiskiem ieteikumiem, tostarp veidnēm un citiem risinājumiem.


Noskatīties My Image Garden apmācību

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM ir tiešsaistes pakalpojums, kas paredzēts Canon oriģinālās tintes lietotājiem, un tas ļauj lejupielādēt fotoattēlus, ilustrācijas, papīra mākslas darbus u.c. saturu no starptautiski zināmu fotogrāfu un mākslinieku kolekcijām.

Nepārtraukti tiek pievienots jauns saturs, tāpēc varat iegūt jaunu iedvesmu radošai darbībai. Vienkārši pārlūkojiet, lejupielādējiet un izdrukājiet saturu no My Image Garden tieši ar mākoņpakalpojumu saderīga PIXMA printera ekrānā vai lietojumprogrammā Canon PRINT.


Creative Park ir visiem pieejams tiešsaistes pakalpojums, kurā varat izveidot savus personalizētus apsveikumus, kalendārus un citus izklaides fotoattēlus un papīra priekšmetus.

Attēlu kārtošana

Atrodiet savā datorā pat sen aizmirstus fotoattēlus. My Image Garden automātiski kārto fotoattēlus pēc uzņemšanas datuma un parāda tos kalendāra skatā. Iebūvētā seju atpazīšanas tehnoloģija ļauj ērti kārtot attēlus pēc fotoattēlā redzamās personas. Attēlus varat arī kārtot pēc notikumiem, piemēram, kāzām, dzimšanas dienām utt.

Izveide un drukāšana

Fotoattēlu drukāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. My Image Garden apkopo visus drukāšanas iestatījumus, piemēram, papīra veidu, formātu, apmales, vienā ērti pārlūkojamā ekrānā. Pārvērtiet savus fotoattēlus mākslas darbā ātri un vienkārši, izmantojot dažādas piedāvātās veidnes un fotoattēlu filtrus. Izveidojiet un drukājiet personalizētas kartes, kalendārus un fotoattēlu kolāžas izvēlnē My Art.

Full HD Movie Print

Tveriet vislabākos filmu brīžus. Vienkārši atskaņojiet ar Canon kameru uzņemto filmu un izvēlieties kadrus kā atsevišķus fotoattēlus, sapludiniet vairākus kadrus vai izvērsiet vairākus klipus, lai izveidotu stāstījumu.

Tieša drukāšana no diska

Piešķir diskam elegantu un profesionālu noformējumu. Funkcija Direct Disc Print ļauj drukāt tieši uz apdrukājamiem diskiem. Izmantojot pieejamās veidnes, varat izveidot savas etiķetes ar iecienītākajiem attēliem, kā arī pievienot tekstu.