Compact and portable hero image projector close up

Projektori biznesam un izglītībai

Daudzpusīga projicēšana birojiem un mācību klasēm.

Canon XEED WUXGA Laser sērija

Profesionāļiem, kuri meklē augstākās kvalitātes uzstādāmos lāzerprojektorus izmantošanai komerciālā, medicīniskā un izglītības vidē, Canon XEED LASER klāsts piedāvā jaunu konstrukciju ar centrāli novietotu objektīvu un ar lāzeri, kura darbmūžā praktiski nemaz nav jāveic apkope, HDBaseT savienojamību, kā arī sešu objektīvu izvēli.

Canon XEED LASER Series

XEED WUXGA Laser sērija

LCOS lāzerprojektori, kam nepieciešama minimāla apkope, — piedāvā iespaidīgu spilgtumu un precīzas krāsas

Canon XEED LASER Series

Daudzpusīga uzstādīšana

Ja meklējat projektoru uzņēmumam, izglītības iestādei vai arī lāzerprojektoru, šis piedāvājums var būt piemērots jebkurai videi. Šos projektorus ar vairākiem darbības režīmiem un daudzpusīgām augstas izšķirtspējas savienojuma iespējām var iekļaut gandrīz jebkurā vidē. Modeļi projicēšanai no maza un ļoti maza attāluma ir lieliski piemēroti lietošanai šaurās telpās.

Connectivity wide view man projector presentation

Augstas kvalitātes attēli

Canon modernās optikas sistēmas ir izveidotas, lai optimizētu projektora sniegumu, panākot augstas kvalitātes attēlus. Projektoriem ir vai nu DLP, vai modernā LCOS paneļu tehnoloģija, lai nodrošinātu asus un precīzus attēlus ar patiesu krāsu spilgtumu un kontrasta attiecībām, attēlojot lieliskus melnās krāsas līmeņus un detalizētus attēlus.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Vai neatradāt meklēto?