Compact and portable hero image projector close up

Uzstādāmi projektori

Vairāk risinājumu jebkurā uzstādīšanas vidē.

Canon XEED WUXGA Laser sērija

Profesionāļiem, kuri meklē augstākās kvalitātes uzstādāmos lāzerprojektorus izmantošanai komerciālā, medicīniskā un izglītības vidē, Canon XEED LASER klāsts piedāvā jaunu konstrukciju ar centrāli novietotu objektīvu un ar lāzeri, kura darbmūžā praktiski nemaz nav jāveic apkope, HDBaseT savienojamību, kā arī sešu objektīvu izvēli.

Canon XEED LASER Series

XEED WUXGA Laser sērija

LCOS lāzerprojektori, kam nepieciešama minimāla apkope, — piedāvā iespaidīgu spilgtumu un precīzas krāsas

Canon XEED LASER Series

Vienkārša uzstādīšana un apkope

Projektoru darbība nevar būt vēl vienkāršāka. Motorizēta tālummaiņas, fokusēšanas un objektīva pārvietošanas funkcija var tikt regulēta ar tālvadības pulti līdz pat puspikseļa precizitātei — lieliskas funkcijas viena vai vairāku projektoru instalācijām, piemēram, saliktām vai jauktām sistēmām, kā arī kupolveida sistēmām. Ārkārtīgi efektīvās lampas ir pieejamas no aizmugures, bet gaisa filtri ir vienkārši izbīdāmi. Tas nodrošina ātru un vienkāršu projektoru apkopi.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Nomaināmi objektīvi

Pilnveidojiet savu projektoru. Izvēlieties kādu no pieciem izcilās kvalitātes maināmajiem objektīviem, kas paredzēti XEED projektoriem, vai kādu no astoņiem LX klāsta objektīviem.

Connectivity wide view man projector presentation

Daudzpusīga augstas kvalitātes attēlveidošana

Šie profesionālie projektori nodrošina fantastisku attēlu kvalitāti un daudzpusīgas savienošanas iespējas — tiem ir AISYS optikas sistēma, lai iegūtu vienmērīgus attēlus, un plaša pieejamo ieeju izvēle. Aparatūras malu sapludināšanas funkcija sniedz iespēju nevainojami sapludināt vairāku projektoru attēlus. Četru punktu trapeces korekcijas funkcija nodrošina asus, precīzus attēlus pat projicējot no leņķa.

Connectivity wide view man projector presentation

Vai neatradāt meklēto?