Simulation & Design Projectors

Simulācijas un dizaina projektori

Ērti projicējiet brīnišķīgas fotogrāfijas un videoklipus.

Canon XEED WUXGA Laser sērija

Profesionāļiem, kuri meklē augstākās kvalitātes uzstādāmos lāzerprojektorus izmantošanai komerciālā, medicīniskā un izglītības vidē, Canon XEED LASER klāsts piedāvā jaunu konstrukciju ar centrāli novietotu objektīvu un ar lāzeri, kura darbmūžā praktiski nemaz nav jāveic apkope, HDBaseT savienojamību, kā arī sešu objektīvu izvēli.

Canon XEED LASER Series

XEED WUXGA Laser sērija

LCOS lāzerprojektori, kam nepieciešama minimāla apkope, — piedāvā iespaidīgu spilgtumu un precīzas krāsas

Canon XEED LASER Series

Pārsteidzoša attēlu kvalitāte

Projicējiet augstas izšķirtspējas fotogrāfijas un videofilmas, kas precīzi atveido reālās pasaules spilgtumu, košās krāsas un nodrošina lielisku oriģinālo fotogrāfiju kontrastu. Visi dizaina projektori nodrošina attēlus bez režģa efekta, un ir pieejama plaša iepriekš iestatītu attēlu režīmu klāsta izvēle, kas nodrošina izcilu rezultātu sasniegšanu gandrīz jebkurā apgaismojumā un apstākļos.

Connectivity wide view man projector presentation

Daudzpusīgas savienošanas iespējas

Aprīkoti ar HDMI, DVI, VGA, USB portiem un Crestron RoomView atbalstu.

Versatile connectivity projector in situ presentation

Ērta uzstādīšana

Katram simulācijas projektoram ir vairāki darbības režīmi, un tos ir vienkārši pielāgot. Projektorus var izmantot brīvi stāvošus, bet tos var arī vienkārši uzstādīt pie sienas vai griestiem, un tie ir lieliski piemēroti viena vai vairāku projektoru instalācijām, piemēram, saliktām vai jauktām sistēmām.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Vai neatradāt meklēto?