Canon imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C

imageFORMULA DR-3010C ir Canon vadošais darba grupas skeneris, kas piemērots prasīgiem birojiem. Tas ir kompakts un ļoti ērti lietojams, kā arī viegli veic vislielākās darba slodzes.

Ieguvumi

  • Liels ātrums: 40 lpp./min melnbaltajā režīmā/30 lpp./min krāsu režīmā
  • Izturīgums pie lielām darba slodzēm
  • Ērta un viegla skenēšana, izmantojot CaptureOnTouch
  • Uzticama padeves ierīce plaša materiālu klāsta apstrādei
  • Klases vadošais enerģijas efektivitātes nodrošinātājs
  • Jaudīgu programmu komplekts tūlītējai lietošanai

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-3010C — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Pirmšķirīgs ātrums

DR-3010C, kas paredzēts mūsdienu prasīgajām darba vidēm, bez pūlēm veic misijas nozīmīgos uzdevumus un ikdienas skenēšanas darbus, pateicoties skenēšanas ātrumam 40 lpp./min melnbaltajā režīmā (200 un 300 dpi) un pirmšķirīgam ātrumam 30 lpp./min krāsu režīmā (200 dpi).

Spēcīga veiktspēja

DR-3010C var apstrādāt līdz pat 3000 skenējumu dienā, un tas bez pūlēm tiek galā pat ar vislielāko darba slodzi. 50 lokšņu dokumentu padeves ietilpība nozīmē to, ka lielas dokumentu paketes iespējams ātri apstrādāt ar vienu skenēšanas darbību, tādējādi ietaupot laiku. DR-3010C ir piestiprināms pie izvēles plakanvirsmas skenera 101, izmantojot USB kabeli, lai skenētu iesietus un plānus dokumentus.

Vienkāršā skenēšana

Kompaktais un modernais DR-3010C ērti pielāgojas ikvienam birojam. Ikdienas uzdevumus var veikt vienkārši ar vienas pogas spiedienu, pateicoties ierīces deviņām programmējamām darba pogām un lietotājam draudzīgajai programmatūrai CaptureOnTouch. Komplektācijā ir ietvertas vairākas funkcijas, piemēram, automātiskā krāsu noteikšana, teksta virziena atpazīšana un tukšas lapas izlaišana. Tāpēc pirms skenēšanas dokumenti nav jāšķiro. Vienkārši ievietojiet papīru un ļaujiet DR-3010C veikt darbu jūsu vietā. Optiskā izšķirtspēja ar 600 dpi, kā arī jaunākās attēlu apstrādes funkcijas katru reizi nodrošina izcilus kvalitātes rezultātus.

Uzticama skenēšana

Ieslīps papīra padeves ceļš un Canon palēninājuma rullīša tehnoloģija nodrošina izcilu uzticamību kopā ar dažādu apdrukājamo materiālu klāstu. Nepareiza padeve tiek ātri novērsta, pateicoties ultraskaņas dubultās padeves noteikšanas sistēmai. Var apstrādāt jebkāda veida dokumentus, sākot ar trausliem un beidzot ar bieziem un reljefveida materiāliem. Ir iespējams skenēt pat A3 formāta dokumentus folio režīmā: vienreizēja funkcija šāda tipa skenerim. Tāpat tiek atbalstīta gara papīra skenēšana ar iespēju skenēt pat 3 metrus garus dokumentus.

Videi draudzīgs

DR-3010C par vairāk nekā 50% ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem skeneriem, un to pat var ieslēgt un izslēgt automātiski kopā ar tam pievienoto datoru.

Plašs programmu klāsts

DR-3010C atbalsta virkni spēcīgu programmu, tostarp CaptureOnTouch, CapturePerfect, Kofax VRS, eCopy PDF Pro Office, OmniPage, PaperPort un BizCard Reader. Komplektācijā iekļauts arī Patch Code draiveris un svītrkodu opcija, kas nodrošina ātru dokumentu pakešu atdalīšanu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-3010C, tā funkcijām un iespējām.