Canon imageFORMULA DR-C125

imageFORMULA DR-C125

Elegantais un ārkārtīgi kompaktais skeneris imageFORMULA DR-C125 maksimāli ietaupa vietu. Tā unikālais vertikālais dizains J-Path padara to ārkārtīgi piemērotu novietošanai noslogotos birojos un uz maziem biroja galdiem.

Ieguvumi

  • Slaids, kompakts dizains ar unikālu vertikālo padevi J-Path
  • Vienkārša un ērta skenēšana, pateicoties intuitīvām funkcijām
  • Ātra divpusēja skenēšana: līdz 25 lapām minūtē ar izšķirtspēju 300 dpi
  • Pilnīga programmatūras pakete visām skenēšanas vajadzībām
  • Hibrīda modelis Mac un Windows lietotājiem

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-C125 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts profils, unikāls dizains


Apvienojot unikālu dizainu un novatoriskas funkcijas, skeneris DR-C125 piedāvā pieejamu skenēšanu, nepieļaujot kompromisus savā sniegumā. Tā vertikālā padeves sistēma J-Path nodrošina, ka skenera DR-C125 novietošanai vajag vismazāk vietas savā klasē. Skeneri DR-C125 var novietot gluži blakus aizmugurējai sienai vai uz šauras galda virsmas. Pateicoties taisna papīra kanāla opcijai, ir vienkārši skenēt biezas un reljefveida kartes, kas padara DR-C125 par ārkārtīgi daudzpusīgu skeneri.

Ātra un uzticama skenēšana

Skeneris DR-C125 piedāvā iespaidīgu krāsu skenēšanas ātrumu līdz 25 lapām minūtē (vai 50 attēliem minūtē divpusējai skenēšanai), bet uzticama papīra apstrāde tiek nodrošināta, pateicoties dubultas lapu padeves noteikšanai ar ultraskaņu.

Vienkārša lietošana, lieliski rezultāti


Skeneris DR-C125 ir aprīkots ar modernām funkcijām, lai padarītu skenēšanas procesu vienkāršāku. Programmatūra CaptureOnTouch ietver pilnīgi automātiska režīma funkciju, kas automātiski piemēro vislabākos iestatījumus atkarībā no dokumenta satura. Tagad ar vienkāršu viena skāriena skenēšanu sarežģītus uzdevumus var paveikt dažās sekundēs. Cita skenera DR-C125 novatoriskā funkcija ir dokumenta padeves opcija ar virsmu uz augšu, kas ļauj lietotājiem ievadīt dokumentus, nemainot to virzienu un ietaupot vērtīgo laiku.

Uzlabota programmatūra CaptureOnTouch

Programmatūra CaptureOnTouch ir uzlabota ar modernizētu lietotāju saskarni, lai skenēšanu varētu veikt vēl intuitīvāk. Lietotāji var ātri pāriet no papīra dokumentiem uz vairākiem failu formātiem (PDF, TIFF, JPEG, BMP un PowerPoint) un var arī ieskenēt dokumentus tieši programmā SharePoint vai Evernote. Izmantojiet CaptureOnTouch risinājumu, lai viegli sakārtotu dokumentus — veidojiet meklējamus PDF dokumentus, kas atvieglo meklēšanu un atrašanu pēc teksta fragmenta. Dokumentus var arī ieskenēt PDF/A failos, kas ir standarta formāts ilgtermiņa arhivēšanai.

Jaudīga un daudzpusīga programmatūra

Skeneris DR-C125 ir aprīkots ar jaudīgu jau nokomplektētas programmatūras klāstu, kas ļauj lietotājiem strādāt vēl efektīvāk. Kopā ar CaptureOnTouch ir iekļautas arī Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office un PageManager (Mac), lai palīdzētu uzlabot darba ražīgumu.

Skenēšana uz „mākoni”

Skenējiet tieši uz „mākoņa” datu pārvaldības pakalpojumu Evernote. Programmatūrai CaptureOnTouch ir uzdevumu poga, kas skenē un sūta datus tieši uz Evernote serveriem. Pēc tam informāciju var atrast, izmantojot intelektuālo mobilo tālruni vai datoru jebkurā pasaules vietā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-C125, tā funkcijām un iespējām.