Canon imageFORMULA DR-C130

imageFORMULA DR-C130

Ātrdarbīgais un intuitīvais skeneris DR-C130 ir ieguvums jebkuram birojam vai darbgrupai, jo nodrošina visas profesionālas programmatūras iespējas un nemanāmu mākoņa integrāciju, ļaujot ērti tvert un kopīgot informāciju.

DR-C130

Ieguvumi

 • Ātrdarbīga divpusēja skenēšana līdz pat 60 att./min krāsu režīmā
 • Uzticama papīra apstrāde ar divu plūsmu izvadi
 • Īpaši kompakts un daudzpusīgs dizains
 • Komplektācijā ietilpst jaudīga programmatūra
 • Mākoņa pakalpojumu pievienojumprogrammas: Google Docs, Evernote un SharePoint

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-C130 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātra, produktīva skenēšana


Tiek nodrošināta ātrdarbīga skenēšana līdz 30 lpp./min vai 60 att./min gan krāsu, gan melnbaltajā režīmā, pateicoties Canon inovatīvajam CMOS kontakta attēlu sensoram un īpaši spožajai LED tehnoloģijai. Iespēja skenēt abpusējos dokumentus, veicot tikai vienu darbību, palielina dokumentu darbplūsmu, savukārt 50 lokšņu dokumentu padeve ļauj uzturēt augstu produktivitātes līmeni. Skeneris DR-C130 ir līdz pat 50% energoefektīvāks nekā tā tirgus konkurenti.

Vienkārša lietošana


Darbināšana, izmantojot priekšējo paneli, ļauj ērti apturēt ierīces darbību, sākt skenēšanu vai to atsākt. Jums tikai jāpieskaras vienai pogai. Varat arī reģistrēt skenēšanas darbus, izmantojot programmatūru CaptureOnTouch, un sākuma pogai piešķirt darbu, lai ātri izpildītu bieži veicamas skenēšanas darbības. Programmatūra CaptureOnTouch ietver arī pilnīgi automātiskā režīma funkciju, kas skenēšanas darbos automātiski izmanto labākos skenēšanas iestatījumus, lai taupītu jūsu laiku.

Īpaši augsta produktivitāte


Skenerī DR-C130 var ērti izmantot dažādu veidu apdrukājamos materiālus, sākot no reljefveida kartēm līdz pat 3 m garām loksnēm. Skenera trīs virzienu paplātes dizains ļauj skenēt ar izstumtu paplāti, aizvērtu, atvērtu vai daļēji izstumtu paplāti, šādi sniedzot rīcības brīvību ierobežotās vietās. Uzticamu skenēšanu nodrošina arī ērtā divu plūsmu izvades sistēma, kas ļauj lietotājam īpašos gadījumos ignorēt un turpināt skenēšanas darbus, kad tiek skenēta aploksne vai dokuments ar pievienotu piezīmi.

Uzlabota attēlu kvalitāte


DR-C130 ierīcē ietvertas dažādas attēlu apstrādes funkcijas, ļaujot jums sasniegt izcilas kvalitātes rezultātus katrā lietošanas reizē. Tādas funkcijas kā sašķiebuma novēršana, tukšu lokšņu izlaišana un teksta orientācijas atpazīšana ļauj precīzi un tieši atveidot attēlu.

Nemanāms mākoņa savienojums


Dokumentus var skenēt un saglabāt tieši mākoņa programmās, tostarp SharePoint, Evernote un Google Docs. Pēc tam informāciju var izgūt, izmantojot viedtālruni vai datoru. Skenerim DR-C130 ir pieejams arī EMC Captiva Cloud Capture darbības laika modulis, tāpēc izstrādātāji bez problēmām var izveidot tīmekļa skenēšanas programmas.

Pilnīgas komplektācijā iekļautas programmatūras iespējas


Skenera DR-C130 komplektācijā ietilpst programmatūra ar visām iespējām, tāpēc varat iegūt ļoti profesionālus skenēšanas rezultātus un izveidot, rediģēt un pārvaldīt dokumentu darbplūsmas. Tas ietver CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort, eCopy PDF Pro Office un Kofax VRS.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-C130, tā funkcijām un iespējām.

Scanning speed A4 (single sided)

A4 formāta skenēšanas ātrums (viena puse)

Automatic document feeder

Automātiskā dokumentu padeve

Scanning speed A4 (single sided)

Ikdienas skenēšanas apjoms

Double-sided scanning

Divpusējā skenēšana

icon

Efektīva pakešu skenēšana

eCOPY

PDF izveide un rediģēšana

 • Skeneris

 • Dokumentācija

 • Iestatīšanas disks

 • Kofax VRS disks

 • Maiņstrāvas adapters

 • Strāvas vads

 • USB kabelis

 • Padeves rullīts

Iekļautā programmatūra

Uzziniet vairāk par skenerī ietverto programmatūru.

Canon lietojumprogrammas

CaptureOnTouch 2

Ar CaptureOnTouch lietotājam draudzīgo interfeisu var vienkārši skenēt papīra dokumentus, lai tos noglabātu digitālos arhīvos, kā arī saglabātu un nosūtītu uz dažādiem galamērķiem, tostarp mākoņpakalpojumiem. Izveidojiet pārmeklējamus PDF failus, izmantojot iebūvēto OCR tehnoloģiju.

Saderība: Windows

COT_v2-Scan-C130.jpg
capture_perfect.jpg

Capture Perfect

Efektīva lietojumprogramma, kas sniedz iespēju ātri un efektīvi skenēt dokumentu paketes. Tā piedāvā paplašinātas izvades iespējas, kā arī vairāku logu un sīktēlu skatus.

 • Vienmēr iegūstiet precīzus digitālos dokumentus, izmantojot plašo funkciju klāstu, kas novērš sašķiebumu, uzlabo lasāmību un asumu
 • Pieskaroties pogai, skenējiet tieši uz e-pastu, PDF, failu vai prezentāciju
 • Bez piepūles reģistrējiet ikdienas darbus un rediģējiet, pārkārtojiet vai pārvaldiet failus
 • Kofax VRS atbalsts

Saderība: Windows

Uzziniet vairāk >

Citu programmatūras izstrādātāju lietojumprogrammas

eCOPY

Efektīva, vienkārši lietojama lietojumprogramma PDF failu skatīšanai, izveidei, rediģēšanai un konvertēšanai. eCopy piedāvā pilnīgas iezīmēšanas, anotēšanas un rediģēšanas iespējas, tostarp aizpildāmu veidlapu izveidi ar automātisku veidlapas lauku atpazīšanu. Ietverts pilnīgs dokumentu drošības un parakstīšanas rīku komplekts.
Saderība: Windows

Paperport

Uzlabojiet dokumentu pārvaldību ar vienkārši lietojamo, bet efektīvo, programmatūru, kas palīdz iegūt vislabākos rezultātus ar Canon skeneriem. Skenējiet, organizējiet, meklējiet un kopīgojiet dokumentus, lai samazinātu papīra jucekli un efektīvi organizētu savu mājas biroju.
Saderība: Windows

OmniPage

OmniPage ar iebūvēto OCR tehnoloģiju pārveido ar jūsu Canon skeneri skenētos dokumentus vienkārši rediģējamā saturā. Varat pārvērst papīra dokumentus rediģējamos digitālos failos, pilnībā saglabājot oriģinālo dokumentu izkārtojumu — ar kolonnām, krāsām, attēliem un grafikām.
Saderība: Windows

Presto BizCard

Nezaudējiet lietišķo kontaktinformāciju, pateicoties lietojumprogrammai Presto! BizCard programmatūra jūsu skenerim. Tā palīdz ātri un vienkārši pārveidot svarīgu vizītkartēs ietvertu kontaktinformāciju meklējamā un rediģējamā datu bāzē, kuru ir ērti pārvaldīt un sinhronizēt.
Saderība: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager ir lielisks rīks Mac lietotājiem — tas piedāvā efektīvu dokumentu pārvaldību. Tajā ir ietverta vienkārša teksta atpazīšanas (OCR) funkcija, un tas sniedz iespēju saglabāt, rediģēt, organizēt un kopīgot skenētos digitālos dokumentus. Profesionāla failu apstrāde ir apvienota ar vienkāršu lietotāja interfeisu.
Saderība: Mac

Programmatūras izstrādātāju komplekts

BSDP

Mūsu Biznesa risinājumu attīstības programma (Business Solutions Developer Programme — BSDP) ir paredzēta, lai nodrošinātu piekļuvi plašam tehniskās informācijas klāstam, kas palīdz izstrādāt lietojumprogrammas uzņēmumiem paredzētiem produktiem. Lai skatītu plašāku informāciju par mūsu programmatūras izstrādātāju komplektu, lūdzu, apmeklējiet Canon Developer Programme tīmekļa vietni.