Canon imageFORMULA DR-C225

imageFORMULA DR-C225

Elegantais un ārkārtīgi kompaktais skeneris imageFORMULA DR-C225 maksimāli ietaupa vietu. Tā unikālais vertikālais dizains J-Path padara to ārkārtīgi piemērotu novietošanai noslogotos birojos un uz maziem biroja galdiem.

DR-C225

Ieguvumi

 • Slaids, kompakts dizains ar unikālu vertikālo padevi J-Path
 • Vienkārša un ērta skenēšana, pateicoties intuitīvām funkcijām
 • Ātra divpusēja skenēšana: līdz 50 attēliem minūtē ar izšķirtspēju 300 dpi
 • Pilnīga programmatūras pakete visām skenēšanas vajadzībām
 • Hibrīda modelis operētājsistēmām Windows un Mac

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-C225 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts profils, unikāls dizains


Apvienojot unikālu dizainu un modernas funkcijas, skeneris DR-C225 piedāvā pieejamu skenēšanu, nepieļaujot kompromisus savā sniegumā. Tā vertikālā padeves sistēma J-Path nodrošina, ka skenera DR-C225 novietošanai vajag vienu no vismazākajām vietām savā klasē. Skeneri DR-C225 var novietot gluži blakus aizmugurējai sienai vai uz šauras galda virsmas. Pateicoties taisna papīra kanāla opcijai, ir vienkārši skenēt biezas un reljefveida kartes, kas padara DR-C225 par ārkārtīgi daudzpusīgu skeneri.

Ātra un uzticama skenēšana


Skeneris DR-C225 piedāvā iespaidīgu krāsu skenēšanas ātrumu līdz 25 lapām minūtē (vai 50 attēliem minūtē divpusējai skenēšanai), bet uzticama papīra apstrāde tiek nodrošināta, pateicoties dubultas lapu padeves noteikšanai ar ultraskaņu.

Vienkārša lietošana, lieliski rezultāti


Skeneris DR-C225 ir aprīkots ar modernām funkcijām, lai skenēšanas procesu padarītu lietotājiem vienkāršāku. Programmatūra CaptureOnTouch ietver pilnīgi automātiska režīma funkciju, kas automātiski piemēro vislabākos iestatījumus atkarībā no dokumenta satura. Tagad ar vienkāršu viena skāriena skenēšanu sarežģītus uzdevumus var paveikt dažās sekundēs. Cita skenera DR-C225 modernā funkcija ir dokumenta padeves opcija ar virsmu uz augšu, kas ļauj lietotājiem ievadīt dokumentus, nemainot to virzienu un ietaupot dārgo laiku.

Uzlabota programmatūra CaptureOnTouch


Jaunākie programmatūras CaptureOnTouch uzlabojumi piedāvā vienkāršāku un intuitīvāku skenēšanas pieredzi. Šis jaudīgais un daudzpusīgais skenēšanas risinājums ir ar pārveidotu lietotāja saskarni, kurā ikonas tiek secīgi parādītas, ļaujot lietotājiem skenēt, rediģēt un nosūtīt dokumentus vēl vienkāršāk. Lietotāji var ātri pārveidot savus papīra dokumentus dažādos failu formātos (PDF, TIFF, JPEG, BMP, PNG un PowerPoint). Programmatūra CaptureOnTouch ir vienlīdz labi izmantojama kā vienkāršs dokumentu kārtošanas risinājums, kas ļauj skenēt un izveidot PDF dokumentus ar iespējotu meklēšanas funkciju, ar kuru ir arī vienkārši meklēt un iegūt tekstu. Dokumentus var arī ieskenēt PDF/A failos, kas ir standarta formāts ilgtermiņa arhivēšanai.

Jaudīga un daudzpusīga programmatūra


Skeneris DR-C225 ir aprīkots ar jaudīgu un daudzveidīgu jau nokomplektētas programmatūras klāstu, kas ļauj lietotājiem strādāt vēl efektīvāk. Kopā ar CaptureOnTouch ir iekļautas arī Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office un PageManager (Mac), lai palīdzētu uzlabot darba ražīgumu.

Skenēšana uz „mākoni”


Ar vēl lielāku komplektā iekļauto spraudņu izvēli ir vienkārši skenēt uz savu iecienīto dokumentu un datu pārvaldības „mākoņa” pakalpojumu; ietverti arī pakalpojumi SugarSync, OneDrive un Dropbox, kā arī Google Drive™, SharePoint un Evernote.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-C225, tā funkcijām un iespējām.

icon

A4 formāta skenēšanas ātrums (viena puse)

Automatic document feeder

Automatic Document Feeder

Scanning speed A4 (single sided)

Ikdienas skenēšanas apjoms

Double-sided scanning

Divpusējā skenēšana

USB connection

USB savienojums

ADF

Automatic Document Feeder

Tilting control panel

Vienkārša, intuitīva skenēšana

eCOPY

PDF izveide un rediģēšana

Windows & Mac compatible

Saderīgs ar Windows un Mac

 • Skeneris

 • Dokumentācija

 • Iestatīšanas disks

 • eCopy PDF Pro disks

 • USB kabelis

 • Maiņstrāvas adapters

 • Strāvas vads

Iekļautā programmatūra

Uzziniet vairāk par skenerī ietverto programmatūru.

Canon lietojumprogrammas

CaptureOnTouch

CaptureOnTouch 3

Ar CaptureOnTouch lietotājam draudzīgo interfeisu var vienkārši skenēt papīra dokumentus, lai tos noglabātu digitālos arhīvos, kā arī saglabātu un nosūtītu uz dažādiem galamērķiem, tostarp mākoņpakalpojumiem. Izveidojiet pārmeklējamus PDF failus, izmantojot iebūvēto OCR tehnoloģiju.

Saderība: Windows, Mac

CaptureOnTouch Pro

Šis skeneris ir aprīkots ar CaptureOnTouch Pro — Canon profesionālās kvalitātes ērti lietojamo skenēšanas programmatūru. Ērti tveriet un kārtojiet skenētas dokumentu paketes, integrējiet savu Canon skeneri biznesa un dokumentu darbplūsmās un palieliniet produktivitāti.

Saderība: Windows

Uzziniet vairāk >

CaptureOnTouch Pro

Citu programmatūras izstrādātāju lietojumprogrammas

eCOPY

Efektīva, vienkārši lietojama lietojumprogramma PDF failu skatīšanai, izveidei, rediģēšanai un konvertēšanai. eCopy piedāvā pilnīgas iezīmēšanas, anotēšanas un rediģēšanas iespējas, tostarp aizpildāmu veidlapu izveidi ar automātisku veidlapas lauku atpazīšanu. Ietverts pilnīgs dokumentu drošības un parakstīšanas rīku komplekts.
Saderība: Windows

Paperport

Uzlabojiet dokumentu pārvaldību ar vienkārši lietojamo, bet efektīvo, programmatūru, kas palīdz iegūt vislabākos rezultātus ar Canon skeneriem. Skenējiet, organizējiet, meklējiet un kopīgojiet dokumentus, lai samazinātu papīra jucekli un efektīvi organizētu savu mājas biroju.
Saderība: Windows

OmniPage

OmniPage ar iebūvēto OCR tehnoloģiju pārveido ar jūsu Canon skeneri skenētos dokumentus vienkārši rediģējamā saturā. Varat pārvērst papīra dokumentus rediģējamos digitālos failos, pilnībā saglabājot oriģinālo dokumentu izkārtojumu — ar kolonnām, krāsām, attēliem un grafikām.
Saderība: Windows

Presto BizCard

Nezaudējiet lietišķo kontaktinformāciju, pateicoties lietojumprogrammai Presto! BizCard programmatūra jūsu skenerim. Tā palīdz ātri un vienkārši pārveidot svarīgu vizītkartēs ietvertu kontaktinformāciju meklējamā un rediģējamā datu bāzē, kuru ir ērti pārvaldīt un sinhronizēt.
Saderība: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager ir lielisks rīks Mac lietotājiem — tas piedāvā efektīvu dokumentu pārvaldību. Tajā ir ietverta vienkārša teksta atpazīšanas (OCR) funkcija, un tas sniedz iespēju saglabāt, rediģēt, organizēt un kopīgot skenētos digitālos dokumentus. Profesionāla failu apstrāde ir apvienota ar vienkāršu lietotāja interfeisu.
Saderība: Mac

Programmatūras izstrādātāju komplekts

BSDP

Mūsu Biznesa risinājumu attīstības programma (Business Solutions Developer Programme — BSDP) ir paredzēta, lai nodrošinātu piekļuvi plašam tehniskās informācijas klāstam, kas palīdz izstrādāt lietojumprogrammas uzņēmumiem paredzētiem produktiem. Papildinformāciju par SDK var iegūt BSDP tīmekļa vietnē.