Canon imageFORMULA DR-C225W

imageFORMULA DR-C225W

Skeneris DR-C225W ar iebūvētu Wi-Fi ļauj bez vadiem skenēt no mobilajām ierīcēm, datoriem un planšetdatoriem. Lieliski piemērots biroja darbinieku koplietošanai, dokumentu uzņemšanai klientu mazumtirdzniecības vietās un skenēšanai mājās.

DR-C225W

Ieguvumi

 • Īpaši kompakts skeneris ar J-Path konstrukciju, kas aizņem maz vietas
 • Ātra Wi-Fi skenēšana līdz 50 attēliem minūtē
 • Pilnīga programmatūras pakete visām skenēšanas vajadzībām
 • Uzlabotās attēlu apstrādes funkcijas
 • Vienkārša un ērta skenēšana, pateicoties intuitīvām funkcijām

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-C225W — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Pielāgojama uzņemšanas un koplietošana


Skeneris DR-C225W ar iebūvētu Wi-Fi nodrošina labāku klientu apkalpošanu un ātrāku lēmumu pieņemšanu. Tas nodrošina iespēju efektīvi uzņemt dokumentu paketi ar iPads®, iPhones® un Android ierīcēm tirdzniecības vietā. Svarīgi klientu dati var tikt ātri pārbaudīti un nekavējoties nosūtīti uz uzņēmuma darbplūsmas un informācijas pārvaldības sistēmām mākonī, lai tie tiktu ātri apstrādāti. Uzņēmumi bez vadiem var koplietot DR-C225W vairākās uzņēmuma nodaļās vai mazos birojos. Vienkāršā bezvadu savienojuma iestatīšanas rīka lietošana nodrošina ērtu režīmu pārslēgšanu no piekļuves punkta režīma uz stacionāro režīmu (infrastruktūras režīms). Ar skeneri DR-C225W var arī strādāt, izmantojot standarta USB savienojumu.

Kompakts profils, iedvesmojošs dizains


Pateicoties unikālajai vertikālai J-Path dokumentu padeves konstrukcijai, skenēšanas laikā skeneris DR-C225W izmanto mazāk vietas uz galda virsmas. Skeneri var ērti novietot uz maza un šaura galda, palodzes vai klientu mazumtirdzniecības vietās, kurās var būt ierobežots vietas daudzums.

Ātra, daudzpusīga skenēšana


Lai darbinieki varētu ātrāk un efektīvāk strādāt, skeneris DR-C225W piedāvā liela ātruma divpusēju skenēšanu līdz 50 attēliem minūtē Wi-Fi režīmā.¹ Ar 30 lokšņu automātiskās padeves ierīci, kā arī ietverto ultraskaņas dubultās padeves noteikšanas funkciju var droši apstrādāt jaukta veida dokumentu paketi. Pēc izvēles pieejamais taisnas padeves kanāls nodrošina iespēju vienkārši skenēt ID kartes, fotoattēlus un 3 m garu papīru.

Uzlabota attēlu apstrāde


Skenerim DR-C225W ir uzlabotas attēlu apstrādes funkcijas, tostarp automātiskā krāsu noteikšana, teksta uzlabošana un lapas sašķiebuma novēršana. Tehnoloģija MultiStream™ ļauj vienlaicīgi iegūt attēla kopijas dažādos skenēšanas režīmos.

CaptureOnTouch


Iegūstiet vienkāršāku un intuitīvāku skenēšanas pieredzi ar programmatūru CaptureOnTouch, kuras lietotāja saskarnē tiek secīgi parādītas ikonas. Tikko uzlabotās funkcijas nodrošina jaudīgas, tomēr vienkārši lietojamas, dokumentu skenēšanas un rediģēšanas iespējas, kas pieejamas, pieskaroties ar pirkstu galiem. Pilnīgi automātiskajā režīmā programmatūra CaptureOnTouch automātiski pielieto dokumenta saturam vispiemērotākos skenēšanas iestatījumus.

Lietojumprogramma CaptureOnTouch mobilām ierīcēm


Šī bez maksas lejupielādējamā lietojumprogramma ļauj skenēt dokumentu paketes tieši mobilajā ierīcē vai planšetdatorā, un tā ietver arī uzlabotu attēlu apstrādi, piemēram, automātisku dokumentu izmēru noteikšanu, lapas sašķiebuma novēršanu un tukšu lapu dzēšanu.

¹ Skenēšanas ātrums var atšķirties atkarībā no Wi-Fi tīkla.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-C225W, tā funkcijām un iespējām.

icon

A4 formāta skenēšanas ātrums (viena puse)

Automatic document feeder

Automatic Document Feeder

Scanning speed A4 (single sided)

Ikdienas skenēšanas apjoms

Double-sided scanning

Divpusējā skenēšana

USB connection

USB savienojums

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tilting control panel

Vienkārša, intuitīva skenēšana

eCOPY

PDF izveide un rediģēšana

icon

Automātiskā dokumentu padeve

 • Skeneris

 • Dokumentācija

 • Iestatīšanas disks

 • eCopy PDF Pro disks

 • USB kabelis

 • Maiņstrāvas adapters

 • Strāvas vads

Iekļautā programmatūra

Uzziniet vairāk par skenerī ietverto programmatūru.

Canon lietojumprogrammas

CaptureOnTouch

CaptureOnTouch 3

Ar CaptureOnTouch lietotājam draudzīgo interfeisu var vienkārši skenēt papīra dokumentus, lai tos noglabātu digitālos arhīvos, kā arī saglabātu un nosūtītu uz dažādiem galamērķiem, tostarp mākoņpakalpojumiem. Izveidojiet pārmeklējamus PDF failus, izmantojot iebūvēto OCR tehnoloģiju.

Saderība: Windows, Mac

CaptureOnTouch Pro

Šis skeneris ir aprīkots ar CaptureOnTouch Pro — Canon profesionālās kvalitātes ērti lietojamo skenēšanas programmatūru. Ērti tveriet un kārtojiet skenētas dokumentu paketes, integrējiet savu Canon skeneri biznesa un dokumentu darbplūsmās un palieliniet produktivitāti.

Saderība: Windows

Uzziniet vairāk >

CaptureOnTouch Pro

Lietojumprogramma skenēšanai uz mobilām ierīcēm

COT Mobile

Lietojumprogramma CaptureOnTouch mobilām ierīcēm

CaptureOnTouch Mobile ir vienkārši lietojama bezmaksas lietojumprogramma, kas ļauj ar atsevišķiem Canon imageFORMULA skeneriem dokumentus ieskenēt tieši mobilajās ierīcēs, izmantojot Wi-Fi tīklu.

 • Ietaupiet laiku, izmantojot divpusējas dokumentu skenēšanas funkciju ar vienu dokumenta ievadīšanu
 • Veidojiet profesionāli ieskenētus dokumentus ar automātisko dokumentu izmēru noteikšanu, sašķiebuma novēršanu un tukšu lapu dzēšanu.
 • Pieejama Android platformai, kā arī iPhone un iPad
Lejupielādēt no App store
Lejupielādēt no Google Play

Citu programmatūras izstrādātāju lietojumprogrammas

eCOPY

Efektīva, vienkārši lietojama lietojumprogramma PDF failu skatīšanai, izveidei, rediģēšanai un konvertēšanai. eCopy piedāvā pilnīgas iezīmēšanas, anotēšanas un rediģēšanas iespējas, tostarp aizpildāmu veidlapu izveidi ar automātisku veidlapas lauku atpazīšanu. Ietverts pilnīgs dokumentu drošības un parakstīšanas rīku komplekts.
Saderība: Windows

Paperport

Uzlabojiet dokumentu pārvaldību ar vienkārši lietojamo, bet efektīvo, programmatūru, kas palīdz iegūt vislabākos rezultātus ar Canon skeneriem. Skenējiet, organizējiet, meklējiet un kopīgojiet dokumentus, lai samazinātu papīra jucekli un efektīvi organizētu savu mājas biroju.
Saderība: Windows

OmniPage

OmniPage ar iebūvēto OCR tehnoloģiju pārveido ar jūsu Canon skeneri skenētos dokumentus vienkārši rediģējamā saturā. Varat pārvērst papīra dokumentus rediģējamos digitālos failos, pilnībā saglabājot oriģinālo dokumentu izkārtojumu — ar kolonnām, krāsām, attēliem un grafikām.
Saderība: Windows

Presto BizCard

Nezaudējiet lietišķo kontaktinformāciju, pateicoties lietojumprogrammai Presto! BizCard programmatūra jūsu skenerim. Tā palīdz ātri un vienkārši pārveidot svarīgu vizītkartēs ietvertu kontaktinformāciju meklējamā un rediģējamā datu bāzē, kuru ir ērti pārvaldīt un sinhronizēt.
Saderība: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager ir lielisks rīks Mac lietotājiem — tas piedāvā efektīvu dokumentu pārvaldību. Tajā ir ietverta vienkārša teksta atpazīšanas (OCR) funkcija, un tas sniedz iespēju saglabāt, rediģēt, organizēt un kopīgot skenētos digitālos dokumentus. Profesionāla failu apstrāde ir apvienota ar vienkāršu lietotāja interfeisu.
Saderība: Mac

Programmatūras izstrādātāju komplekts

BSDP

Mūsu Biznesa risinājumu attīstības programma (Business Solutions Developer Programme — BSDP) ir paredzēta, lai nodrošinātu piekļuvi plašam tehniskās informācijas klāstam, kas palīdz izstrādāt lietojumprogrammas uzņēmumiem paredzētiem produktiem. Lai skatītu plašāku informāciju par mūsu programmatūras izstrādātāju komplektu, lūdzu, apmeklējiet Canon Developer Programme tīmekļa vietni.