Canon imageFORMULA DR-M1060

imageFORMULA DR-M1060

Daudzpusīgs un ļoti kompakts A3 skeneris ar U veida ceļu un iestatāmu tiešu papīra padevi. DR-M1060 ir teicams risinājums uzticamai dažādu dokumentu skenēšanai (līdz pat A3), turklāt tam ir ļoti mazs korpuss.

picture_DR-M1060_detail_image

Ieguvumi

  • Ārkārtīgi kompakts A3 formāta skeneris
  • U veida ceļš un tieša padeve dažādu dokumentu apstrādei
  • Produktīva skenēšana līdz 120 att./min.
  • Padeve no priekšpuses ērtai papīra padevei
  • Jaudīga programmatūra, ieskaitot Kofax VRS
  • Ērti izmantojami papildu plakanvirsmas skeneri vai svītrkodu modulis

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-M1060 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ļoti kompakts


DR-M1060 ir unikāli kompakts A3 skeneris, kas ir teicami piemērots izmantošanai uzņēmumu nodaļās vai nelielos birojos, kuros ir ierobežota vieta, bet ir jāskenē A3 formāta dokumenti. Lietotāji novērtēs ērto un parocīgo darbību ar dokumentu padevi un paņemšanu no ierīces priekšpuses.

Uzticama un daudzpusīga papīra apstrāde


U veida ceļš un iestatāmā tiešā papīra padeve ar izturīgo padeves mehānismu nodrošina raitu dažādu apdrukājamo materiālu skenēšanu, ieskaitot gofrētas kartītes, biezus un plānus apdrukājamos materiālus un pat 3 m garus dokumentus. Izmantojot pusloksnes formāta režīmu, varat skenēt A1 formāta dokumentus. Skenerī DR-M1060 ir izmantotas vairākas tehnoloģijas, kas nodrošina uzticamu papīra apstrādi. Ultraskaņas dubultās lapu padeves noteikšana palīdz novērst attēlu zudumu, savukārt divu plūsmu izvade samazina traucējumus, ļaujot lietotājiem atsevišķos gadījumos ignorēt ziņojumu un turpināt skenēt.

Ļoti produktīva skenēšana


Skeneris DR-M1060 ir ļoti produktīvs, tam ir īpaši liels abpusējās skenēšanas ātrums līdz 120 att./min.(A4), turklāt tam ir arī 80 lokšņu dokumentu padeve. Neskatoties uz mazajiem izmēriem, ierīce var apstrādāt lielus darba apjomus līdz pat 7500 dokumentiem dienā.

Teicama attēla apstrāde — vienmēr


Izbaudiet teicamus attēlus, ko nodrošina DR-M1060 uzlabotās attēlu apstrādes tehnoloģijas, piemēram, teksta apstrādes uzlabojumi, kas nodrošina skaidri salasāmus attēlus pat no blāviem oriģināliem. Tādas papildfunkcijas kā automātiskā krāsu noteikšana, automātiskā lapas izmēru noteikšana un lapas sašķiebuma korekcija, teksta virziena korekcija un pielāgota krāsu noņemšana uzlabo turpmāko attēlu kvalitāti un viendabīgumu.

Komplektā iekļauta programmatūra, lai nodrošinātu produktivitāti


Programmatūra CaptureOnTouch garantē ātru un parocīgu skenēšanu gan ārkārtas gadījumiem, gan ikdienas darbiem. Lai skenētu apjomīgākus dokumentus, izmantojiet CapturePerfect ar vairākiem logiem un sīktēlu skatiem, kā arī parocīgām iespējām skenēt mapē, e-pastā vai vidē SharePoint. Skeneris DR-M1060 ir arī aprīkots ar eCopy PDF Pro Office un Kofax VRS (ieskaitot AIPE).

Papildaprīkojums


Skenerim DR-M1060 var pievienot dažādu papildaprīkojumu, lai nodrošinātu augstu produktivitātes līmeni. Skenējiet iesietas grāmatas, žurnālus, plānus apdrukājamos materiālus gan A4, gan A3 formātā, izmantojot papildu plakanvirsmas skenēšanas iekārtas. Šīs ar USB savienojamās abpusējas skenēšanas plakanvirsmas iekārtas teicami darbojas ar DR-M1060, tāpēc jūs varat lietot attēlu uzlabošanas funkcijas jebkurā skenētajā materiālā. Ir pieejams arī 2D svītrkodu modulis, kas QR kodos, PDF417 un datu matricu formātos ļauj atpazīt svītrkodus, izmantojot ISIS/TWAIN draiverus.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-M1060, tā funkcijām un iespējām.

60ppm

A4 formāta skenēšanas ātrums (viena puse)

Automatic document feeder

Automātiskā dokumentu padeve

Daily Scanning Volume

Ikdienas skenēšanas apjoms

A3

Divpusēja A3 formāta skenēšana

USB connection

USB savienojums

icon

Efektīva pakešu skenēšana

Tilting control panel

Vienkārša, intuitīva skenēšana

eCOPY

PDF izveide un rediģēšana

USB connection

Uzlabota attēlu kvalitāte