Canon imageFORMULA DR-M160

imageFORMULA DR-M160

Skeneris imageFORMULA DR-M160 ir visražīgākais galda skeneris savā klasē. Ar izturīgu dizainu, lielu ātrumu un uzticamu darbu ar materiāliem tas ir ideāli piemērots intensīvai papīra skenēšanai.

Ieguvumi

  • Klasē vadošais krāsu skenēšanas ātrums līdz 60 lapām minūtē
  • Izturīgs dizains, lai apstrādātu līdz 7000 skenējumu dienā
  • Kompakta konstrukcija un augsta ražība
  • Izcili uzticama papīra apstrāde ar papīra atdalīšanas sistēmu
  • Samaziniet informācijas tehnoloģiju uzturēšanas izmaksas, izmantojot datu reģistrāciju

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-M160 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātra darbība vidē, kur nepieciešama intensīva papīra skenēšana


Ar iespaidīgu divpusējās skenēšanas ātrumu līdz 60 lapām minūtē/120 attēliem minūtē un izšķirtspēju 300 dpi, kas ir ideāli piemērota OCR apstrādei, skeneris DR-M160 ir paredzēts augstas kvalitātes skenēšanai prasīgā vidē

Izturīgs dizains ātram darbam


Izturīgais dizains ietver iespaidīgu 60 lokšņu padevēju, kurš ir piemērots dažāda veida dokumentiem, lai palīdzētu uzlabot darba grupu ražīgumu. Skeneris DR-M160 ir izveidots, lai nodrošinātu ārkārtīgi uzticamu padevi un dažādu materiālu veidu atšķiršanu — no plānām līdz biezām loksnēm un no reljefveida kartēm līdz trīs metru gariem dokumentiem. Izgatavots, lai dienā veiktu līdz 7000 skenējumu, skenerim DR-M160 ir smagam darbam paredzēti padeves rullīši un stabils papīra pārvietotājs, kas padara to īpaši izturīgu un spējīgu uzņemties lielu darba slodzi.

Droša papīra apstrāde


Unikāla atkārtotas papīra atdalīšanas sistēma ļauj skenerim automātiski no jauna padot dokumentus tajos retos gadījumos, kad tiek noteikta dubulta padeve, palīdzot samazināt jebkādu lietotāja iejaukšanās nepieciešamību. Dubultās padeves atvienošanas poga ļauj lietotājam ātri atslēgt dubultās padeves noteikšanu un turpināt skenēšanu.

Ietaupiet apkopes izmaksas, izmantojot iebūvēto reģistrāciju

Uzņēmumi var samazināt informācijas tehnoloģiju uzturēšanas izmaksas, pateicoties reģistrācijas funkcijai, kas iebūvēta skenerī DR-M160. Tā apkopo svarīgus lietotāja darbības datus un informāciju par kļūdām, ko var izmantot apkopes un atbalsta dienests, lai identificētu tehniskās problēmas un tiešsaistē tās ātri atrisinātu.

Intuitīvi nokomplektēta programmatūra ērtai lietošanai


Skeneris imageFORMULA DR-M160 ir aprīkots ar programmatūru, ko ir viegli izmantot vienlaidu skenēšanai un dokumentu pārvaldībai. Programmatūrai CaptureOnTouch ir intuitīva lietotāja saskarne, kas ietver pilnīgi automātiska režīma funkciju vienkāršai skenēšanai, kā arī atbalsta skenēšanu uz vairākiem failu formātiem (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP un PowerPoint) un savienojumu ar SharePoint. CapturePerfect ir ideāli piemērota vairāku uzdevumu svarīgu pakešu skenēšanai, jo tā nodrošina maksimālas skatīšanas iespējas un sūtīšanas veidus, ietverot tiešu sūtīšanu uz mapi, e-pastu un SharePoint. Ir ietverta arī nozarē vadošā attēlu apstrādes programmatūra Kofax VRS un eCopy PDF Pro Office, lai ātri izveidotu, rediģētu un pārveidotu PDF dokumentus.

Pievienojiet plakanvirsmas skeneri 101

Papildaprīkojumā pieejamais plakanvirsmas skeneris 101 ir ideāls partneris skenerim DR-M160. Tas ir viegli pievienojams (izmantojot USB kabeli) un paredzēts vienlaidu darbam, lai precīzi skenētu trauslu dokumentu paketi.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-M160, tā funkcijām un iespējām.