Canon imageFORMULA P-150

imageFORMULA P-150

Būdams ārkārtīgi kompakts un pārnēsājams, modelis P-150 ir savā nozarē ātrākais A4 formāta divpusējs skeneris, ideāls darbam birojā vai atrodoties ceļā - tas piedāvā dokumentu kopas skēnēšanas iespēju ar ātrumu līdz 15 lpp./min ar savā klasē vadošo automātisko 20 lpp. padevi.

Ieguvumi

  • Ātra sknenēšana līdz 15 lpp./min (30 att./min)
  • Ārkārtīgi kompakta iekārta vietas taupīšanai un mobilitātei
  • Lieliska iespēja ieslēgt barošanu un skenēt ar iebūvēto programmatūru
  • Vienkārša uzlādēšana, izmantojot USB
  • Ātra dokumentu kopu skenēšana ar 20 lappušu automātisko dokumentu padeves ierīci
  • Augstas kvalitātes attēli ar 600 dpi sensoru
  • Mac / Linux draiveris savietojamībai ar daudzām platformām.

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA P-150 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Nozarē kompaktākais pārnēsājamis A4 formāta divpusējais skeneris.


Tā kā tam ir viegls rāmis, tas ir sevišķi kompakts un ietaupa vietu; modelis P-150 ir ideāli piemērots nelieliem birojiem un mājas birojiem, kur telpai ir īpaša nozīme, tas ir noderīgs arī darbiniekiem, kuri daudz pārvietojas un kam jāskenē dokumenti esot ceļā.

Patiess produktivitātes veicinātājs


Modelis P-150 ietaupa lietotāju laiku un ļauj tiem padarīt vairāk, vienlaicīgi skenējot abas dokumenta puses ar ātrumu līdz 15 lpp./min, turklāt tam ir savā klasē vadošā 20 lappušu automātiskās dokumentu padeves ierīce ātrai dokumentu kopu skenēšanai.

Tā kā tas ir viegli transportējams, uzņēmumi var nodrošināt saviem darbiniekiem vieglu pieeju skenēšanai, atrodoties ārpus biroja telpām. Tas ļauj paātrināt svarīgu dokumentu, piemēram, pasūtījumu, faktūrrēķinu un komisijas maksas prasījumu, apstrādi, nodrošinot apsveicamu ražīgumu un izmaksu ietaupījumu.

Lieliski iederas nelielā birojā vai mājas biroja vidē


Modeļa P-150 telpu ekonomējošais kompaktums un dizains nozīmē, ka tas tikpat labi iederēsies neliela biroja/mājas biroja (SOHO) vidē. Mūsu CaptureOnTouch programmatūra skenēšanu padara vieglu ikvienam.

Ideāli piemērots darbiniekam, kurš bieži pārvietojas ārpus biroja telpām.


Neviens cits skeneris tik viegli neietilpst dokumentu koferī vai klēpjdatora somā, turklāt uzlādēšana ar USB vada palīdzību nozīmē, ka nav jānēsā līdzi maiņstrāvas adapteris. Vienkārši pieslēdziet P-150 savam klēpjdatoram un sāciet skenēt. Iebūvētā CaptureOnTouch Lite programmatūra ļauj darbiniekiem, kas strādā ārpus sava biroja, veikt skenēšanu no citu cilvēku datoriem, neuzstādot traucējošu draiveri vai jaunu lietojumprogrammu.

Uzlabota un intuitīva attēlu apstrāde


600 dpi precizitātes sensors sniedz izcilu attēla kvalitāti, tai pat laikā plašs attēlu apstrādes funkciju klāsts, piemēram, automātiska krāsas noteikšana, automātiska papīra izmēra noteikšana, sašķiebuma korekcija un teksta virziena atpazīšana nodrošina lielisku kvalitāti un ražību.

CaptureOnTouch skenēšanas vienkāršībai

Canon CaptureOnTouch programmatūra nodrošina vienkāršu un ražīgu skenēšanu, iekļaujot vienas pogas pieskāriena darbību ikdienas uzdevumu veikšanai, piemēram, skenēšanai e-pastā vai skenēšanai uz datora darbvirsmu. Lietotājiem ir arī iespēja instalēt uz tīmekli balstītu Evernote lietojumprogrammu,lai varētu vienkārši augšupielādēt informāciju tīmekļa vietnē, kas ir viegli pieejama, atrodoties jebkurā vietā.

Vienkārša saskarne


Modelim P-150 ir saskarne ar virkni citu attēlu apstrādes lietojumprogrammām, pateicoties iekļautajiem TWAIN un ISIS standarta draiveriem. Turklāt modelī P-150 ir integrēta arī attēlu kvalitātes uzlabošanas sistēma Kofax VRS (Virtual Rescan), kas ir sertificēta un gatava izmanošanai.

Vienkārša sistematizācija


Canon izstrādātā CaptureOnTouch programmatūra ļauj lietotājiem skenēt un importēt vizītkartes tieši no savu kontaktu faila. PaperPort programmatūra ļauj vieglāk veikt elektronisko datņu sakārtošanu, pārvaldīšanu un atrašanu.

Videi draudzīgs modelis


Ar USB barošanu un zemu 5 W jaudas patēriņu, modelis P-150 ir videi draudzīga izvēle. Tas lieliski atbilst ENERGY STAR energoefektivitātes programmas prasībām, darba gaitā samazinot enerģijas izmaksas.

Lieliska izskata moderns dizains


Moderna pulēta melni-zīdaina apdare nodrošina P-150 modeļa lielisko izskatu.

Savietojams ar dažādām platformām


Modelis P-150 nodrošina savietojamību ar Mac sistēmu, izmantojot iebūvētu Mac TWAIN draiveri un CaptureOnTouch programmatūru, kas paredzēta Mac sistēmai. Arī SANE (Scanner Assess Now Easy) lietojumprogramma, kas savietojama ar Linux draiveri, ir pieejama organizācijām, kas dod priekšroku darbam ar atvērto arhitektūru. Šo draiveri iespējams liejupielādēt no Canon programmatūras atbalsta mājas lapas.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA P-150, tā funkcijām un iespējām.