Canon imageFORMULA P-215

imageFORMULA P-215

Skeneris P-215 nodrošina patiesas „pieslēdziet barošanai un skenējiet” ērtības gan birojā, gan mājās, gan esot ceļā. Tas ir ātrākais portatīvais skeneris ar divpusējas skenēšanas ātrumu līdz 30 att./min.

Ieguvumi

  • Ātra skenēšana līdz 30 att./min, izmantojot USB savienojumu
  • Kopu skenēšana ar 20 lapu automātisko dokumentu padeves ierīci
  • Ārkārtīgi kompakta iekārta vietas taupīšanai un mobolitātei
  • Atbalsta ID un reljefveida karšu skenēšanu
  • Skenējiet pakalpojumā Google Docs un Evernote
  • Izcila attēlu kvalitāte
  • Jaudīgā programmatūra atbalsta Mac un Windows operētājsistēmas

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA P-215 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Visproduktīvākā skenēšana, izmantojot USB savienojumu


Skeneris imageFORMULA P-215 ir visražīgākais skeneris savā klasē. Pateicoties divpusējai skenēšanai ar ātrumu līdz 30 att./min un nozarē vadošajai 20 lapu automātiskai dokumentu padevei, lietotāji var efektīvi skenēt gan birojā, gan mājās, gan esot ceļā. Pilnu skenēšanas ātrumu var nodrošināt, izmantojot tikai vienu USB kabeli ar USB 3.0 saskarni.

Ārkārtīgi kompakta iekārta vietas taupīšanai un mobolitātei


Kompaktais, īpaši vieglais, eleganta sudraba un melnas krāsas dizaina skeneris P-215 ir lieliski piemērots lietošanai birojā. Tā kā šis skeneris aizņem maz vietas, to var ērti novietot uz noslogotiem darba galdiem. Lietojums „pieslēdziet barošanai un skenējiet” ir iespējams, vienkārši pievienojot skeneri jebkuram Windows vai Mac operētājsistēmas datoram. Canon unikālā CaptureOnTouch Lite programmatūra ir gatava darbam. Nav jāielādē draiveri vai lietojumprogramma.

Īpašs ID karšu skeneris


Tā kā aizvien svarīgāka kļūst ID karšu skenēšanas funkcija autentificēšanas nolūkā, skeneris P-215 aprīkots ar īpašu karšu skenēšanas slotu. Modernais un pārslēdzamais padeves mehānisms nodrošina ātru ID un reljefveida karšu skenēšanu.

Uzlabota attēlu apstrāde


Izmantojot uzlaboto tehnoloģiju, tiek nodrošināta augstas precizitātes skenēšana līdz 600 dpi (punktiem uz collu). Dažādas attēlu apstrādes funkcijas, piem., automātiska krāsu noteikšana, automātiska teksta virziena atpazīšana, nodrošina izcilu skenēto dokumentu kvalitāti, kas ir lieliski piemērota, lai izveidotu PDF dokumentus ar iespējotu meklēšanas funkciju.

Tieša skenēšana uz mākoni


Lietotājiem ir iespēja skenēt tieši uz dažādiem mākoņa pakalpojumiem, tostarp Evernote, GoogleDocs™ un SharePoint. Šādi informāciju var ātri augšupielādēt mākonī piekļuvei no jebkuras vietas, jebkurā laikā.

Jaudīgs programmatūras komplekts


Skeneris P-215 izmanto gan ISIS, gan TWAIN draiverus, lai nodrošinātu ērtu integrāciju ar jūsu standarta attēlveidošanas lietojumprogrammu, un tajā ietverts pilns programmatūras lietojumprogrammu komplekts, kas lietotājiem palīdz strādāt vēl efektīvāk. Canon CaptureOnTouch programmatūras intuitīvā saskarne atvieglo skenēšanu. Tajā iekļauta pilnībā automātiska režīma funkcija, kura skenēšanas darbiem automātiski piemēro vislabākos iestatījumus. PageManager (Mac) un PaperPort (Windows) nodrošina efektīvus failu pārvaldības un pārveidošanas rīkus. Vizītkaršu skenēšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša, kā izmantojot lietojumprogrammu BizCard.

Programmatūras izstrādātāju komplekti


Šie komplekti ir pieejami programmatūrai CaptureOnTouch un CaptureOnTouch Lite (iegulta skenerī) un sniedz izstrādātājiem iespēju nemanāmi integrēt skeneri P-215 ar pielāgotām programmatūras lietojumprogrammām un nodrošināt savienojamību ar trešo pušu lietojumprogrammām.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA P-215, tā funkcijām un iespējām.