Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

imageFORMULA ScanFront 300/300P

Ātrais, kompaktais un krāsainais tīkla skeneris ir radīts ar mērķi palielināt darba produktivitāti un vienkāršot informācijas apmaiņu. Modernais un izturīgais dizains padara to ideāli piemērotu noslogotiem birojiem un videi, kurā ir intensīva saskarsme ar klientiem.

Ieguvumi

  • Kompakta, pievilcīga dizaina iekārta
  • Skenē un nosūta dokumentus uz dažādiem datu pārraides galamērķiem
  • Viegli lietojams, ieskaitot intuitīvu krāsaino skārienjutīgo ekrānu
  • Virkne uzlabotu drošības funkciju
  • Vienkārša attālinātā vadība un integrācija tīklā

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts dizains


ScanFront 300/300P ir viegli lietojams, pārvaldāms un ir kompaktākais šajā klasē, tādēļ to var novietot gandrīz jebkurā vietā birojā. Modernais un izturīgais dizains lieliski iederēsies klientu apkalpošanas punktos vieglai lietošanai.

Paaugstināta produktivitāte


ScanFront 300/300P palīdz optimizēt darba plūsmu un samazināt izmaksas, nodrošinot skenēšanu ar ātrumu 30 lpp./min; 60 att./min. Biroja darbinieki var ātri un droši nosūtīt dokumentus uz dažādiem galamērķiem tīklā, tostarp vienlaikus nosūtīt uz vairākiem galamērķiem, ietaupot laiku un izmaksas.

Vienkārša lietošana


Modelis ScanFront 300/300P piedāvā lietotājiem vienkāršu un ērtu lietošanu. Liels, augstas izšķirtspējas krāsains skārienjutīgs ekrāns nodrošina ātru un pārliecinātu izvēlņu navigācijas iespēju, savukārt personalizēto uzdevumu pogas nodrošina ātru un precīzu failu izsūtīšanu.

Liela drošība


Uzlabotās drošības funkcijas ļauj jums pārvaldīt svarīgo informāciju. Lietotāja droša autentificēšana un pirkstu nospiedumu atpazīšana (tikai ScanFront 300P) novērš neatļautu piekļuvi kolektīvajam tīklam. Papildu aizsardzībai varat ierobežot atsevišķu lietotāju piekļuvi noteiktām skenera funkcijām.

Ērta attālinātā vadība


ScanFront 300/300P tīkla skeneri ir viegli izvietojami un pārvaldāmi, turklāt tie palīdz samazināt IT izmaksas. Skenera pievienošanai tīklam nav nepieciešama nekāda papildu aparatūra vai programmatūra. IT darbinieki var attālināti atjaunināt, veidot datu rezerves kopijas un atjaunot daudzas ierīces, izmantojot vienkāršu tīmekļa pārlūkprogrammu vai vienlaicīgi izmantojot ScanFront administrēšanas rīku (ScanFront Administration Tool).

Nemanāmā integrācija


Integrācija ar dokumentu pārvaldības sistēmām ir vienkārša, pateicoties lietotājam piemērotai indeksu failu un attēlu failu nosaukumu piešķiršanai, kas ļauj failus vieglāk klasificēt un atrast.

Drošība, uz kuru var paļauties


Pateicoties taisnvirziena papīra ceļam un vienkāršajai papīra padevei, vienlaikus iespējams droši skenēt dažāda svara un izmēra dokumentus. ScanFront 300P ierīces ar ultraskaņu aprīkotais dubultās padeves noteikšanas sensors novērš dokumentu pārklāšanos.

Videi draudzīgs modelis


Pateicoties par 70% mazākam enerģijas patēriņam nekā citiem līdzīgiem produktiem, ScanFront 300/300P var palīdzēt sasniegt jūsu uzņēmuma mērķi samazināt enerģijas patēriņu.

Unikāla un vienkārša pielāgošana


Programmatūras izstrādes komplekts ir pieejams integratoriem unikālu skenēšanas risinājumu izstrādei ar ScanFront tīkla skeneri. Sīkāka informācija ir pieejama Canon uzņēmējdarbības risinājumu izstrādātāju programmā (Business Solutions Developer Programme — BSDP).

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P, tā funkcijām un iespējām.