Canon imageFORMULA ScanFront 300e/300eP

imageFORMULA ScanFront 300e/300eP

Īpaši kompaktie tīkla skeneri ScanFront 300e/300eP, ko darbina ar programmatūru eCopy ShareScan, ļauj intuitīvi kopīgot dokumentus, kā arī jaudīgi integrēt ierīci uzņēmuma procesos un programmās.

Priekšrocības

  • Īpaši kompakta un produktīva skenēšana tīklā
  • Gudra uzņēmuma darbplūsmu automatizēšana ierīcē
  • Ērta centrāla administrēšana ar uzlabotu drošību
  • Programmu savienotāji tiešai integrācijai un savienojumiem

Detalizētas funkcijas

Canon imageFORMULA ScanFront 300e/300eP —iegūstiet plašāku informāciju

Gudra dokumentu apstrāde


Tīkla skeneris ScanFront 300e/eP, ko darbina ar programmatūru eCopy ShareScan, palīdz automatizēt uzņēmuma procesus un uzlabo darbvietas produktivitāti, jo ātri un gudri tver dokumentus un savieno ar uzņēmuma tīkliem, darbplūsmām un programmām.

Vienkārša skenēšana


8,5 collu lielais skārienekrāns ar programmatūru eCopy ShareScan nodrošina intuitīvu lietotāja interfeisu un ļauj ātri un ērti skenēt vairākos galamērķos — e-pastā, tīkla mapēs, interneta faksā vai tieši lietotāja datorā. Turklāt var parocīgi automatizēt uzņēmuma darbplūsmas, izmantojot OCR ar vienu pogu un galamērķa maršrutēšanu ar ritināmām mapēm un uznirstošām izvēlnēm.

Īpaši kompakta un uzticama ierīce


Kompaktais dizains ļauj ērti novietot skeneri ScanFront 300e/300eP mazos birojos, tāpēc lietotāji darbvietā var veikt dažādas papīru apstrādes darbības, ātri skenēt un uzlabot produktivitāti. Tieša papīra padeve nodrošina uzticamu dažādu dokumentu lielapjoma skenēšanu, sākot no vienas loksnes līdz pat neskaitāmām lapām.

Tiešs savienojums


Tīkla skeneri ScanFront 300e/300eP var tieši integrēt eCopy ShareScan Manager platformā, kurā ir pievienotas citas eCopy ierīces. Šādi administratori, izmantojot vienu interfeisu, tīklā var attāli pārvaldīt visas eCopy iespējotas ierīces.

Papildu nozares savienotāji


Lai nodrošinātu dinamisku sistēmas integrāciju satura pārvaldības sistēmās, ir pieejami papildu pievienojami eCopy savienotāji, piemēram, Microsoft SharePoint, Captaris RightFax, Interwoven Worksite un EMC Documentum. Programmatūras izstrādes komplekta savienotājs ļauj neatkarīgiem programmatūras tirgotājiem izstrādāt savus risinājumus.

Uzlabota datora produktivitāte


Iegūstiet savam skenerim ScanFront 300e/300eP paredzētu eCopy PDF Pro Office — jaudīgu, ērti lietojamu datora programmu, kas ļauj izveidot PDF failus, strādāt ar tiem un tos konvertēt. Šī programma nodrošina līdz šim nepieredzēti ātru sadarbību, kas būtiski uzlabo produktivitāti un ietaupa izmaksas.

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA ScanFront 300e/300eP, tā funkcijām un iespējām.