Canon imageFORMULA ScanFront 330

imageFORMULA ScanFront 330

Kompakts, uzticams krāsu tīkla skeneris, kas palielina produktivitāti un samazina IT izmaksas, nodrošinot ātru un ērtu darbību, centralizētu pārvaldību un parocīgu integrāciju uzņēmuma programmās un darbplūsmā

Ieguvumi

 • Moderns, kompakts dizains
 • Ātra un uzticama skenēšana
 • Lietotājiem draudzīga darbība ar personalizētām darba pogām
 • Samazinātas IT izmaksas ar attālo pārvaldību un integrēšanu tīklā
 • Uzlabotas drošības funkcijas
 • Ērta pielāgošana ar tīmekļa SDK

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA ScanFront 330 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātra un uzticama skenēšana


ScanFront 330 palīdz optimizēt darbplūsmas un samazināt izmaksas, nodrošinot skenēšanu ar ātrumu 30 lpp./min. Lietotāji var ātri nosūtīt dokumentus dažādiem adresātiem tīklā, turklāt vairākiem adresātiem saturu var nosūtīt vienlaikus. Ar jauno padeves veltņa mehānismu un tiešu papīra ievadi lietotāji var uzticami skenēt dažāda veida dokumentus — biezu/plānu papīru, kartītes, garus dokumentus (1 m), A3 formātu (režīmā Folio) un gofrētas kartītes.

Vienkārša lietošana


Lietotāji var vienkārši un ērti skenēt, izmantojot ScanFront 330. Intuitīvo augstas izšķirtspējas 8,4 collu krāsu skārienekrānu un darba pogas var pielāgot, lai nodrošinātu raitu un precīzu failu nosūtīšanu uz dažādām atrašanās vietām, piemēram, e-pastu, tīkla mapi, FTP, USB, faksu un printeri. Dažas no noderīgām funkcijām, kas taupa laiku, ir e-pasta nosūtīšana uz savu adresi, lai lietotāji varētu ātri nosūtīt dokumentus uz savu e-pastu, kā arī ekspromta fakss, kurā adresāta faksa datus var ievadīt skenēšanas laikā.

Ērta attālinātā vadība


Skeneri ScanFront 330 var vienkārši iestatīt un pārvaldīt, un tas palīdz samazināt IT izmaksas. Skeneri var pievienot tīklā, neizmantojot papildu aparatūru vai programmatūru, turklāt tā darbībai nav jāinstalē servera programmatūra. IT darbinieki var attālināti atjaunināt, veidot datu rezerves kopijas un atjaunot daudzas ierīces, izmantojot vienkāršu tīmekļa pārlūkprogrammu vai vienlaicīgi izmantojot ScanFront administrēšanas rīku (ScanFront Administration Tool).

Nemanāmā integrācija


Integrēšana uzņēmuma programmās ir ļoti vienkārša. Metadatu indeksa failus (CSV vai XML formāts) var pārsūtīt katrā skenēšanas reizē, un šo informāciju var arī izmantot, lai attēla failiem piešķirtu nosaukumu. Līdz ar to varat izmantot vienkāršāku klasificēšanu biroja sistēmās. Turklāt izstrādātājiem ir pieejams SDK, ieskaitot tīmekļa versiju, kas ļauj izmantot ScanFront programmatūru atsevišķā tīmekļa/mākoņa serverī. Šādi tiek nodrošinātas plašākas integrēšanas iespējas izstrādātājiem un IT nodaļām, lai izveidotu savus integrētus un pielāgotus risinājumus biroja programmām.

Liela drošība


Skeneris ScanFront 330 ir aprīkots ar uzlabotu drošības līdzekļu kopu, kas ļauj lietotājiem pilnībā kontrolēt piekļuvi, pārvaldību un informācijas izplatīšanu. Dažas no funkcijām ir ierīces identificēšana, izmantojot pieteikšanās un paroles pārbaudi, un automātiska atteikšanās pēc noteikta dīkstāves laika. Konkrētus lietotāju ierobežojumus un lietotāju darbību var pārraudzīt centrāli, un drošu dokumentu sūtīšanu nodrošina PDF šifrēšana un aizsardzība ar paroli, lai varētu droši skatīt, rediģēt un drukāt.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA ScanFront 330, tā funkcijām un iespējām.

Scanning speed A4 (single sided)

A4 formāta skenēšanas ātrums (viena puse)

Automatic document feeder

Automātiskā dokumentu padeve

Up to 3,000 sheets per day

Līdz 3000 loksnēm dienā

Intelligent network scanning

Inteliģenta skenēšana tīklā

8.4” touch screen

8,4 collu skārienekrāns

Double-sided scanning

Divpusējā skenēšana

Scan to Folder

Skenēšana uz mapēm

Scan to FTP

Skenēšana uz FTP

Scan to email

Skenēšana uz e-pastu

Scan to USB memory

Skenēšana uz USB atmiņu

Scan to printer

Skenēšana uz printeri

Scan to FAX

Skenēšana uz faksu

 • Skeneris

 • Dokumentācija

 • Iestatīšanas disks

 • Maiņstrāvas adapters

 • Strāvas vads

 • Padeves rullīts

Iekļautā programmatūra

ScanFront Administration Tool

Administratīvo rīku programmatūra sniedz iespēju vienlaicīgi pārvaldīt vairākus ScanFront skenerus. Tīklā varat pārbaudīt esošo ScanFront skeneru statusu, varat konfigurēt iestatījumus, pārvaldīt lietotājus, kā arī dublēt un atjaunot konfigurācijas datus.

ScanFront Administration tool
ScanFront service software

Programmatūra ScanFront Service

Canon programmatūra ScanFront Service uzlabo ScanFront tīkla funkcijas. To var konfigurēt, lai nosūtītu noskenētos dokumentus uz tādām vietām tīklā, uz kurām tiešā pārsūtīšana no skenera ir atspējota, piemēram:

•  dažādi tīkla segmentu galamērķi;
•  tīkla printeri;
•  kopīgotas mapes datoros, kuras tiek norādītas pēc IP adreses;
•  noteiktas tīklam piesaistītas krātuves (NAS — network attached storage).

Programmatūras izstrādātāju komplekts

Mūsu Biznesa risinājumu attīstības programma (Business Solutions Developer Programme — BSDP) ir paredzēta, lai nodrošinātu piekļuvi plašam tehniskās informācijas klāstam, kas palīdz izstrādāt lietojumprogrammas uzņēmumiem paredzētiem produktiem. Lai skatītu plašāku informāciju par mūsu programmatūras izstrādātāju komplektu, lūdzu, apmeklējiet Canon Developer Programme tīmekļa vietni.

Easy Scanning

uniFLOW saderība

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz uniFLOW atbalsts Canon ScanFront tīkla dokumentu skenerim, lai uzlabotu skenēšanas-tveršanas darbplūsmas un gūtu lielāku atdevi no savas Canon biroja tehnikas. ScanFront ar kompakto konstrukciju un īpaši uzticamo dokumentu padevi var novietot tur, kur tas visvairāk nepieciešams plašāka dokumentu klāsta efektīvākai tveršanai.