Skenēšana ar uniFLOW

Iegūstiet vairāk ar savu Canon biroja tehniku, izmantojot uniFLOW: programatūras platformu, kas vienkāršo visas drukāšanas, skenēšanas un ierīču pārvaldības vajadzības. Modulāra konstrukcija un cieša integrācija ar Canon ierīcēm nodrošina nepārspējamu potenciālu vienas īpaši pielāgotas platformas izveidei, kas kontrolē visu biroja drukāšanu, skenēšanu un uzņēmuma drukas telpu. 

uniFLOW pārvalda visu skenēšanas procesu: sākot ar skenēšanu tieši no ierīces un ērtu dokumentu apstrādi ar jaudīgu skenēšanas ierīci līdz izveidoto materiālu nogādei jebkurā atbalstītā vietā.

Ērta skenēšana no Canon ierīcēm

Nodrošiniet skenēšanas pieredzi bez piepūles ar saskanīgu saskarni visos saderīgajos Canon daudzfunkciju printeros (imageRUNNER ADVANCE, atsevišķi imageRUNNER un i-SENSYS modeļi) un Canon tīkla skeneros (imageFORMULA ScanFront), kā arī īpaši kompaktām iekārtām un uzticamu papīra padevi.

Easy Scanning

Personalizēta skenēšana

Skenēšana, kas patiesi seko lietotājam: neatkarīgi no tā, kurā uzņēmuma ierīcē viņi piesakās, lietotāji redz tikai atbilstošās darbplūsmas. uniFLOW administratori var vienkārši piešķirt atļaujas, lai kontrolētu, kurām darbplūsmām ir jābūt pieejamām ikvienam, kurām — kādai konkrētai nodaļai, grupai vai lietotājam.

Skenējiet droši

Izvairieties no neatļautas ierīču lietošanas, izmantojot pielāgojamu lietotāju pieteikšanās opciju izvēli, piemēram, pieteikšanos ar karti, lietotājvārdu/paroli, PIN kodu, darba kodu vai anonīmu pieteikšanos. Piekļuvi skenēšanas funkcijām var ierobežot, pamatojoties uz lietotāju, lai vēl vairāk aizsargātu sensitīvu un konfidenciālu uzņēmuma informāciju. Skenēšanas auditācijas pieraksti tiek reģistrēti, lai tos ietvertu atskaitēs.

Secure Scanning
Easy Scanning 2

Ērta skenēšana

Ar vienu pieteikšanās funkciju tiek nodrošināta piekļuve gan skenēšanai, gan drukāšanai daudzfunkciju ierīcēs, tādējādi nodrošinot efektīvus uzņēmuma procesus. Kad esat pieteicies, intuitīva un ērta visās ierīcēs saskanīga lietotāja saskarne atvieglo skenēšanu. Priekšskatījums ekrānā palīdz lietotājiem apstiprināt savus skenējumus.

Ātra un pielāgojama skenēto attēlu apstrāde

Ar uniFLOW ir vienkārši automatizēt skenēto attēlu konvertēšanu pārmeklējamos, strukturētos un īpaši saspiestos dokumentos. Tvertie dokumenti ir sagatavoti rediģēšanai, arhivēšanai vai integrēšanai jūsu sistēmās.

Lai nodrošinātu saderību ar ScanFront tīkla skeneriem, jābūt uniFLOW versijai 5.4 vai jaunākai versijai. Aprunājieties ar pilnvaroto Canon dīleri vai sistēmas integrētāju par uniFLOW jau šodien. Visi zīmolu un produktu nosaukumi ir to attiecīgo uzņēmumu īpašums.