PROGRAMMATŪRA

Display Graphics Application programmatūra

Paplašiniet savu uzņēmējdarbību ar programmatūru pirms darba spiedē sarežģītiem drukas darbiem ar lielu vērtību

Océ Touchstone

Océ Touchstone

Izcelieties uz konkurentu fona un ražojiet teksturētas, kārtainas un detalizētas izdrukas, kas lieliski piemērotas interjera tirgum, izkārtnēm un mākslai. Océ Touchstone paplašinājums ļauj pirms darba aktivizēšanas dizainu pārbaudīt, lai panāktu nevainojamus rezultātus.

Océ Arizona Xpert

Océ Arizona Xpert

Strādājiet gudrāk un vienkārši radiet sarežģītus, vairāku kārtu projektus. Pašmācības iespējas — tas nozīmē, ka varat ietaupīt, pielāgot un atkārtoti izmantot izveidotās shēmas, lai palielinātu efektivitāti un samazinātu izmaksas. Océ Arizona Xpert galvenais fokuss ir uz Océ Arizona 1300 sēriju.

Saistītā programmatūra

Océ ProCut software

Programmatūra Océ ProCut

Ideāls rīks grafisku materiālu digitālai drukāšanai un griešanai. Automatizējiet darbplūsmu — no sagatavošanas līdz griešanai, turklāt izbaudiet priekšrocības, ko sniedz pilnībā integrēts process.

ONYX® RIP

ONYX® RIP

Uzlabojiet ražošanas darbplūsmu ar darbu automatizēšanu, krāsu pārvaldību un izmaksu samazināšanu, izmantojot šo lieliskās veiktspējas programmatūru.

ONYX® Thrive

ONYX® Thrive

Šī programmatūra balstās uz Adobe® PDF drukas iekārtas tehnoloģiju un piedāvā pilnu darbplūsmu — no digitāla faila līdz drukāšanai un griešanai.

Saistītie produkti

Uzziniet vairāk par Purchase to Pay risinājumiem

Sazinieties ar mūsu komandu