imaging-for-empowerment

Attēlveidošana labākai dzīvei

Piedāvājam cilvēkiem aprīkojumu, kas ļauj izmantot vizuālu stāstu attēlošanu, lai panāktu pozitīvas pārmaiņas.

Stāstu veidošana
jaunajai paaudzei

Mums ir globāls attēlveidošanas uzņēmums, tāpēc esam atbildīgi par iespēju sniegšanu jaunajai paaudzei — mēs palīdzam attīstīt prasmes, iedegt viņos kaislību uz attēlveidošanu un iedvesmot ar vizuālu stāstu atveidošanu.


Mēs viņiem sniedzam nepieciešamās prasmes, rīkus un platformas, lai viņi varētu kopīgot savus stāstus ar visu pasauli un veidot jaunas iespējas gan sev, gan citiem savās kopienās.

Jaunākie stāsti

Iespēju došana jauniem cilvēkiem

Attēli var būt ārkārtīgi iedarbīgi. Tie ļauj sazināties ar auditoriju un ieved cilvēkus jūsu pasaulē. Noskatieties tālāk norādītos videoklipus, lai uzzinātu vairāk par programmu Young People Programme, kas jauniem cilvēkiem sniedz vizuālus izteiksmes līdzekļus, lai runātu par ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem, un Miraišu, kas atbalsta darba vietu izveidi profesionāliem fotogrāfiem, kā arī drukas nozari, uzlabojot jaunu pieaugušo prasmes Āfrikā.

young-people-programme

Attēlveidošana labākai dzīvei — galerija

Apskatiet dažus no iespaidīgajiem attēliem, kas izveidoti Canon starptautiskajās darbnīcās.

Skatīt attēlus

Pasākumu kalendārs

Canon pasākumi cilvēkiem visā pasaulē sniedz iespēju radīt stāstus, kas var uzlabot viņu un viņu kopienu dzīvi, un tos kopīgot.

Mēs sadarbojamies ar pasaulē vadošajām fotožurnālisma programmām, kurās tiek apvienoti un cildināti nozīmīgi stāsti un tie, kuri ir atbildīgi par to atveidošanu, — mūsu mērķis ir veidot un iedvesmot nākotnes fotožurnālismu.

canon-pro-visa

Visa pour l’Image

Canon vairāk nekā 30 gadus atbalsta Visa pour l’image — vienu no pasaulē vadošajiem fotožurnālisma festivāliem. Mēs nodrošinām nedēļu ilgus mācību kursus mediju studentiem visā Eiropā, lai palīdzētu viņiem attēlot stāstus, kas aptver gan konfliktus un dabu, gan cilvēkus un vidi.

Lasīt vēl

opening-world-press-photo

World Press Photo

Canon atbalsta nodibinājumu World Press Photo jau 26 gadus. 25 no šiem gadiem mēs esam sponsorējuši Jopa Svarta meistarklasi, kas atklāj talantīgus vizuālu stāstu veidotājus. Mēs arī sniedzam iespēju kļūt par vēstnieku uz vienu gadu tiem, kuri var parādīt visiespaidīgākos stāstus, kas rosina pārmaiņas.

Lasīt vēl