legria family video cameras

LEGRIA kompaktās videokameras ģimenēm

Uzņemiet un kopīgojiet izcilas kvalitātes brīnišķīgi vienmērīgas Full HD filmas ar LEGRIA HF R kompakto videokameru piedāvājumu.

Vieds optiskais attēla stabilizators

Viedais attēla stabilizators palīdz nodrošināt asus un detalizētus videoklipus — varēsiet visu uzmanību pievērst uzņemšanai. Tas automātiski atpazīst ainu un atlasa pareizos attēla stabilizatora iestatījumus no 4 režīmiem, lai neitralizētu kustību un novērstu izplūdumu.

Teicamas kvalitātes ieraksti

Izbaudiet Full HD priekšrocības, ierakstot 50 kadrus sekundē, kas nodrošina skaidru un asu attēlu pat tad, ja objekts ātri kustas.

highest quality recording
baby mode video cameras

Īpaši mirkļi ar mazuli

Uzņemiet sava bērna pirmos soļus un pirmos vārdus, kā arī daudzus citus svarīgus mirkļus ar uzlaboto režīmu Baby. Varat izveidot jautrus albumus līdz pat trim bērniem, un materiāls tiks automātiski saglabāts izvēlētajā albumā.

Skatīt video

Tālummaiņas fotografēšanas palīgs

Stipri pietuvinot, objektus var pazaudēt, tāpēc funkcija Zoom Framing Assist palīdz tos noturēt skata laukā un atvieglo darbības izsekošanu. Pazaudētie objekti atkal tiek atrasti, vienreiz piespiežot pogu — tiek atjaunināta sākotnējā tālummaiņas pozīcija.

zoom framing assist

Ierakstiet izcilu skaņu

Ir viegli piešķirt filmām tikpat labu skaņu kā izskatu, izmantojot audio ainu atlases funkciju un augstas jutības, iebūvētu tālummaiņas mikrofonu. Vienkārši izvēlieties kādu no 5 ainu režīmiem, piemēram, mūziku vai runu, un audio iestatījumi tiek automātiski optimizēti.

audio scene select